Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

Trešlson

Automobilová honička je pro mě jedna z nejzábavnějších scén, kterou jsem kdy viděl. Nějaké věci, přestřelili, nějaké jsou jiná variace na jedničku, ale v důsledku je to skvělá zábavná jízda... ()

derek007

Pokud někdo potřebuje další důkaz o nesmyslnosti pokračování, tak tady máte. První hodina byla hodně hluboký dno a zkouška trpělivosti diváka, na to se připravte. A na dva totální dementy v "hlavní" roli. ()

Ben Nevis

Nepatřím mezi jedince, kteří potřebují sledovat totální debily, aby se cítili jako inteligenti a měli dobrý pocit z toho, že tak špatně na tom s IQ nejsou. Jenže na inteligentní komedie (vztahovky nepovažuji za komedie) není v USA dost populace. Jednička válela díky nápaditému námětu a hercům, kteří hráli šéfy, protože ústřední trojice stála vždycky za prd. Ve dvojce ti dementi akorát vřískají a noví padouši film nezachrání. Ve druhé půlce jsem se párkrát zasmála, což zachránilo bodování. ()

Doomedx

Jednicka byla zajimavejsi, ale nemuzu rict ze bych se u dvojky nudil. Mam proste rad tyhle stupidni americke komedie, kor kdyz v nich hraji herecky jako je Jenn. 70% ()

BOURQUE

Pokračovanie úspešnej komédii „Horrible Bosses“ je z každej stránky krok dozadu. Aj keď samotný dej je vypracovanejší, ale tá atmosféra, čo bola v prvej diele, tu už nie je. Herecké výkony sú obecné, scény sú menej zábavné (a je ich aj málo) a réžia je taktiež horšia. Prekvapujúco, vedľajší postavy to ako tak zachraňujú. Mám na mysli K. Spaceyho a J. Annistonovú. Kvôli nim dávam tri hviezdičky a škoda, že nedostali väčší priestor. ()

KHkomiks

Tento film ukazuje, jak těžké je, vyrovnat se prvnímu dílu. Celkem slaboučké fóry střídají ty dobré, v hlavní trojici je ale postava mně naprosto iritující Jar Jar Binks, možná ještě horší. Nejzábavnější postavou je skvělej Matkychtivej Lišák Jaime, je to ( A pardon za ten výraz) vychcanej hajzlík, se skvělýma radama k nezaplacení. ()

Raziel_cz

Jason Bateman a dva kokoti se vracejí. Kdybych tvrdil, že jsem se nesmál, lhal bych, ale celkově vzato je to horší než jednička. O šéfy tu moc nejde (což by mohlo mít nějakou spojitost s tím, že tu žádní nejsou) a scénář je neuvěřitelná debilita. Christoph Waltz maximálně nevytěžený, ale Chris Pine je docela fajn. Taky potěšil návrat Motherfuckera Jamieho Foxxe a Jennifer Aniston. Kevin Spacey v podstatě nestojí za řeč, protože má minimální prostor. Charlie Day a Jason Sudeikis jsou občas dost otravní, ale předpokládám, že společně s Batemanem stojí za těmi opravdu humornými scénami. Ve výsledku jde ale o naprosto šílenou záležitost, která sice nějakým záhadným způsobem drží pohromadě, ale zítra si ji už nebudu pamatovat. Jako u mnoha jiných komedií, i tady jsou nejvtipnější nepovedené záběry ze závěrečných titulků. A to je trochu mrzuté. ()

Olík

Šéfové na zabití = jedna z filmových události roku 2011. Šéfové na zabití 2 = nenaplněné očekávání. Nick, Dale a Kurt si pořád jednou to své....to co před třemi roky trefilo losa přímo na čumák, tak proč to teď působí dojmem zmoklého pinče?!?!? S tím zmáčeným pinčem jsem to trochu přehnal, protože když vezmeme v potaz jaké komedie se k nám poslední roky zpoza velké louže dostávají, tak si dvojka šéfu drží docela slušný standard..........kouzlo okamžiku se však bohužel vytratilo. ()

Toka

Ještě ztřeštěnější a ulítlejší, než první díl. A možná i o ždibíček lepší, náramně jsem se totiž bavil. Celou dobu! Lehce mě mrzí, že Jason Sudeikis se tak trochu ztrácí v pozadí v porovnání se zbylou ústřední dvojicí. Naopak přítomnost Keegan-Michaela Keye mě velmi potěšila, jeho skvělé bláznivé grimasy sem vyloženě patří. Není nic, co bych vytknul. ()

BeranSon

První díl byla zábavná jízda bez jediné přestávky, čili dvojky jsem se nemohl dočkat... Druhý díl je tou samou zábavou, akorát s tím rozdílem, že přibylo pár herců s obrovským potenciálem, čili jedna z nejlepších komedií roku 2014. Je prostě fascinující se dívat na partu lidí, kteří ač nejsou skuteční, tak sou takhle blbý, to zahřeje u srdce a ještě zvýší sebevědomí. Pár scén kvalitou a potažmo i humorem zaostává, ale to beru. V celku je to spanilá komedie, která alespoň mě nejedou vykouzlila poctivý. - 7/10 - ()

KNTRFKT

"Vy tři jste si vážně mysleli, že mi nesete dobrý zprávy, nakráčeli jste si sem s těma debilníma úsměvama na svejch tvářičkách. Proč jste se narodili? Proč jste se vy tři vlastně narodili? Když se na vás podívám, jako bych koukal na obrovskou propast debility. Chci říct, divim se, že vás vaši neudusili, když.." Dvojky(není řeč o dvojkách Jennifer) bývaj většinou dost velkým zklamáním. O Šéfech se to říct teda nedá, ale že bych si z toho sednul na zadek, to rozhodně ne. Je pravda, že Batemanovi spíš sedí role šaška, než snažení se o vážné role jako v The gift. Co mi ale trochu vadilo bylo totální vysávání již zajetého humoru z jedničky. Jasně, jednou to vyšlo, řeknem to znova, jenže ono už to nefunguje tak, jako dřív. Místy už mě začínala vyloženě vytáčet demence hlavních postav a trochu zklamal i Jamie Foxx. Hlavně už né trojku! ()

helloween93

Překombinovaný děj, některé dialogy za hranicí trapnosti, musím přiznat, že jsem se nudil. Obsazení vedlejších rolí se povedlo, ale ve srovnání s jedničkou je to jako celek mnohem sušší. 2* ()

Wallis3

Tohle už bylo spíš trapný. Překřikování ještě více, gagy trpný (předvádění kámoše do sprchy ubohost) Matkychtivej perlil akorát, když zdrhali v jeho uťáku. ()

Kamikadze

Po zhliadnutí tohto filmu som mala miestami pocit že je lepší ako jeho prvý diel. Každú chvíľu som sa smiala na nejakej narážke alebo vtipe. Bolo tam dobré obsadenie, soundtrack ktorý sa tam naozaj hodil a veľmi dobrý scenár. V skratke oddychová komédia po náročnom dni :) ()

MickeyStuma

Byť se snímek ´Šéfové na zabití´ (2011) jevil ve svých taškařických zábavný, pokračování se nikdo zrovna nedožadoval. I stalo se a tak tu opět máme známé tři přátele v další etudě nejrůznějších taškařic. Tentokrát však z jiného prostého důvodu. Snaha navodit atmosféru předchozího filmu sice znatelná je, ale nemálo trapné scény takové nadšení spíše shazuje. Ani onen fekální humor, nedosahující teenagerovské obdobně zábavné *prcičovské* etudy, nijak nepobaví. Jen se ukázalo, že opakování vtipu, navíc s oplzlejší pointou, neznamená, že to musí být vtipnější. Scénář je zkrátka dětinský v celém svém spektru. Herci ale dělají co mohou ve vyvolání zábavy a místy se jim to i daří. Po divácké stránce je to však právě jen vlivem známých tváří. Být to samostatný film s herci jinými, snímek by se jistě stal jasným propadákem. Tohle už tu zkrátka bylo nesčíslněkrát, a tak je znatelná jen snaha z toho vytřískat další zisk. Avšak nedá se tvrdit, že celá ta šaráda nepobaví vůbec. Naopak. Prostého diváka si to najde vždy. Ti ostatní jen půjdou o dům dál. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze