Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

tsatsiki

Někdy to byla nuda a někdy to bylo super. I když vtipy jsou jednoduché,ale přichází nečekaně. Dobře napsané a výborně zahrané. Navíc okořeňuje krásná Jeniffer Aniston. ()

AndrewNewman

Klasická druhá časť pri ktorej tvorcovia oprášili už overený námet, aby na ňom ešte čosi zarobili. Ale v tomto prípade do už tak skvelého obsadenia pridali ešte dokonalého Waltza so sympaticky "hajzlovským" Pineom. V tomto ohľade som spokojný, no s dejom sa predsa len mohli trochu viac vyhrať. ()

ZHODNOTITEL

Vynucené pokračování na úspěšnou jedničku. Bohužel, tak jako většina náhlých nových dílů pohoří. Šéfové na zabití 2 jsou zcela jiným filmem, želbohu nezdařeným. ()

halberdier

Bavil jsem se ještě nepatrně lépe než u prvního dílu. Ústřední trojice je skutečně partička ňoumů k pohledání (Day a Sudeikis jsou zábavní, Bateman i díky tomu, jakou roli hraje, ale celkem nudný). Dobrý byl i Chris Pine, který si svoji roli evidentně dobře užíval, potěší i cameo Kevina Spaceyho. Je škoda málo využitého Christopha Waltze. Pokračování Šéfů není určitě nijak světoborný film, nicméně bavil jsem se dobře, což ukazuje, jak moc v kinech chybí opravdu kvalitní komedie (poslední dobrou, kterou jsem v kině viděl, byla asi Millerovi na tripu). (7/10) ()

SelfishMan

Průměrně zábavná ptákovina, kterou, řekl bych výrazně drží nad vodou hlavně vedlejší postavy. Ač si tam Spacey, Foxx nebo Waltz moc stopáže pro sebe neukousli, přesto scény s jejich přítomností měli jiné grády a vtip, než když tam trapčilo ústřední trio, respektive spíše duo dementů "na zabití" Day - Sudeikis. Ti dva byli v některých momentech trapní, až to vtipné nebylo ( spíše až k nevydržení ). Vůči Batemanovi toho nemám moc co vytknout, protože hraje vlastně svůj standard jako vždy. Je zkrátka poznat, kdo hraje kterou ligu v Hollywoodu. Další zářez do sbírky kousků s absolutně nevyužitým potenciálem, který skončil někde na půli cesty poslepováním jednotlivých gagů a scén. Ale kdo ví, třeba to s odstupem času uvidím jinak. Zatím 65%. ()

meatball

Gagů je o dost míň než v prvním díle a Jason Bateman je přeci jen komediálně trochu vyšší liga než jeho dva kolegové. Hodně mě mrzel totálně nevyužitý Christoph Waltz, naopak Kevin Spacey si to užil dokonale (a já jeho taky). Celkově jde o povedenou dvojku, která mohla dopadnout mnohem hůř. ()

misiaq

prvemu dielu sa absolutne nevyrovna a trpi nedostatkom toho zivelneho humoru (drag racing! with prius?) Waltz absolutne nedostal priestor a Chris Pine liezol na nervy od sameho zaciatku az po trapny koniec. ()

arram

Tři hvězdy za Jennifer, která si svou roli užila na maximum, a ostatní vedlejší role, které filmu dominovaly. Hlavní trio mně osobně přišlo děsně otravné. ()

Jamall

Oproti jedničce doslova narvaný hláškama a super scénama, někoho to může až otravovat, mě to neotravovalo, ba naopak. Boží, nemůžu jinak než napálit plnou. ()

oSiSko

Nepamätám si presne prečo sa mi jednotka vôbec nepáčila, ale toto...začalo to vlažne, ale potom prišli také okamihy, ktoré ma neskutočne bavili a také zvraty, ktoré by som od komédie ani nečakal, pre mňa úplne skvelá komédia. ()

tomino28

I přes slušné herecké obsazení v menších rolích je to minimálně stejně velká ptákovina jako jednička. A podle hodnocení to zatím vypadá, že už to diváci odhalili, ale možná je to také proto, že opakovaný vtip už napodruhé nezní tak dobře. ()

Goumen

O něco slabší než první díl. Občas mi už lezly na nervy ty ukecané scény, kde se všichni překřikujou. Párkrát jsem se ale zasmál, i když nejde o nic, co by člověku zůstalo v paměti ()

andrewXx

Keďže nie som človek, ktorý má latku humoru nastavenú ako škôlkari či iné ľahko rozosmiateľné tvory žijúce na tejto planéte, veľmi rád spomínam na prvý diel Horrible Bosses ako na skvelú komédiu pri ktorej som sa z chuti nasmial. Po ohlásení dvojky prišli vysoké očakávania nastolené jednotkou, no zároveň aj obavy z toho, že to čo bolo kedysi skvelé môže podľahnúť úpadku. Bohužiaľ tak sa aj stalo. Horrible Bosses 2 prešlo zmenou režiséra a ani z ďaleka nebaví tak ako prvý diel. Stále prináša skvelý kasting tento krát obohatený zo známych tvárí o Chrisa Pinea. Potešil svieži námet, ktorý ma ako taký bavilo sledovať, no už nie z toho hľadiska že sa pri ňom skvele bavím ale skôr z toho, čo sa stane ďalej a ako to celé skončí. Koniec bol zaujímavý a viem si predstaviť že by tvorcovia išli ešte aj do tretieho dielu a tak dúfam, že dopadne lepšie. ()

esmoke

Pokračování vzniklo především, protože peníze. Hlavní postavy se po zbavení po prvním díle rozhodnou podnikat, bez šéfů. Ale to by o bylo za pošuky, pokud by se zase do něčeho nenamočili a něco se nesemlelo. Začátek mě docela pobavil, ale se postupem času už to šlo jen z kopce a příležitostí k smíchu pomálu. (2D dabing) Rozpočet: $42 miliónů, Tržby: $106,64 miliónů ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze