Komentáře uživatelů k sérii (8)

3. séria - 80% Druhá séria mi prišla o chlp lepšia. Viac menej je cela séria rovnako zaujímavá ako ta druha, príbeh s Ezrom sa posúva dopredu a je to aj vidieť, stále si to však drží svoj štandard zaujímavých dielov a aj niektorých menej zaujímavých. Na malom priestore poteší Darth Maul, Obi-Wan Kenobi, ale dostavia sa aj menej známe postavy s Clone Wars, Rogue One, či New Hope (Hondo Ohnaka, Mon Mothma, Saw Gerrera, Wedge Antilles) akcie stále majú čo ponúknuť, nápady nechýbajú, záporák Veľkoadmirál Thrawn je kvalitný imeprialný zloduch ktorý dokáže rebelom zatopiť. Akcia a príbeh fajn v rámci celej série ako som spomínal, ale záverečný dvoj diel mi prišiel len ako lepšia epizóda a nie ako finále. Každopádne finále druhej série sa bude ťažko prekonávať.(12.7.2017)

58%(9.11.2018)

• Luk Skywalker

Ezra změnil účes a dospívá nám, v prvních třech dílech se pokračuje v ději ze závěru druhé řady. Snad už definitivní uzavření jedné postavy ze Skryté hrozby. Celkově mi přijde třetí série standardní kvality v rámci seriálu.(26.4.2017)

Tak toto je už iná liga. V tejto sérii je už každý diel perfektný. A zvlášt časť Dve Slnka, kde sme mohli vidieť ___ ____ ________ proti _______ a ten záver kde sme mohli vidieť _____ __________ ako beží domov. A keď povedali v predposlednej časti, že idú na _____ tak skoro som odpadol. V poslednej časti keď som videl __ _____ tak to bola taktiež pecka ako ⚡. A Thrawn zo začiatku bol debilko, ale nakoniec bol veľmi dobrý. Perfektný fanservis pre každého práveho Star Wars fanúšika.(7.2.2021)

3.série - 75% Třetí série byla slabší než druhá. Jsem s ní spokojený, ale některé momenty a hlavně epizody by šly udělat jinak. Nicméně pro fanouška SW je tato série zábavná a plná informací (LORU).(21.1.2021)

Tato řada seriálu bohužel je oproti předcházející (zatím) ta nejhorší, co vznikla. Bohužel byla škoda, že se tvůrci odklonily od původních postav Ahsoka (která seriál hodně povytáhla nahoru), Darth Vader. Naopak se zde objevil nový záporák namísto inkvizitorů Thrawn; z Klonových válek Saw Gerra (z 5. série; díly 2-5), Maul a Obi-Wan Kenobi. Bohužel mi chvíli připadlo, že se vrací k základům jako v první řadě. Je škoda nevyužit potenciál postav, protože jediná postava (a také jediné nejzajímavější) byl vývoj Sabine a Kalluse, naopak Ezra mi opět chvílemi začínal připadat opět jako protivná, hrozná postava.(11.7.2017)

Druhá série byla o poznání lepší než první a druhá je zase o něco lepší než druhá. Ovšem dějová linka Mandalore je poněkud nudná, tudíž jako celek to rozhodně nebylo tak zajímavé. 85 %(23.3.2019)

Thrawn je naprosto dokonalý záporák. Stejně jako druhá, i třetí série opravdu překvapila svou kvalitou.(23.1.2021)