Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (CinemArt)

mira.l odpad!

74%??? To jako fakt?!? To snad ne... Takhle nějak to vypadá, když se Němci pokusí udělat "americky" vypadající film?? Tak to ať se na to příště radši vyfakujou. Co skrývají další dvě existující pokračování, radši nechci ani vědět. Chvílema jsem myslel, že tam jednu * za Karoline Herfurth dám, ale ne. Ne a ještě jednou ne. ()

Likan7

To na komedie existují nějaký osnovy, podle kterých se natáčí? Tohle téma, kdy padouch musí předstírat, že je policajt / učitel / cokoliv, aby se dostal k "chytře" schovanému lupu, jsem viděl minimálně v Modrém blesku a určitě bych našel i další podobný. Fakjů pane učiteli má na druhou stranu pozitivum v podobě Elyasu M'Barekovi. Sedí do toho typu komedií skvěle. Má komediální nadání a když střílí na studenty šmejdy paintballovým samopalem, dokonce jsem se i smál. Jak už to bývá, druhá polovina přepne do vážnějších not a je to slabší. Na konci je z padoucha klaďas, nikdo není překvapený, všichni jsou spokojený a ve finále asi i divák. Na jedno odpoledne dobrý. ()

gemi

No je to úplná blbina. Lidi se chovají nelogicky a nesmyslně, všechno se podřizuje gagům. Ale nebylo to až tak trapné, na jedno zkouknutí to šlo. Hlavní problém spočívá v tom, že je to komedie a já se ani jednou nezasmál. Asi to bude tím, že cílovka jsou teenageři. A to já už nějaký ten pátek nejsem... ()

rublik05

Moc dobře si pamatuji, jaké ve své době způsobil film pozdvižení, když vlítnul na plátna jako blesk z čistého nebe. Takový boom už dlouho žádná německá komedie nezažila. Geniálně napsaný scénář, plný naprosto odzbrojujícího humoru, s nespočtem komediálních prvků, trapných situací a všemožných gagů. A i když je humor trochu jednodušší, díky dobře napsaným dialogům nepůsobí vůbec trapně nebo nevkusně. Povedlo se taky neuvěřitelně sympatické herecké obsazení, kdy každá postava má něco do sebe, všechny působí velmi autenticky a přirozeně. Nejvíc se zde předvedl samozřejmě Elyas M'Barek, jemuž dnes již legendární role pana učitele Müllera padla jako ulitá. Skvěle ho doplňuje výborná Karoline Herfurth, a také čtveřice šílenců Chantal, Danger, Burak a Zeynep. Snímek je neuvěřitelně pozitivní, má velmi uvolněnou a příjemnou atmosféru. Fakjů pane učiteli je jedna z těch komedií, která vás i po těch letech rozhodně nezklame a kdykoliv zaručeně pobaví. 10/10. ()

Nix

No jako některé scény byly vtipný, ale prostě já na tyhle filmy nejsem. Ale jiné věkové kategorie určitě z toho budou na větvi. Každopádně Elyas má potenciál a určitě patří mezi kvalitní herce. ()

RAFT

Skoro úplně stejný snímek ,jako Zkažená úča akorát po německu.Akorát místo nějaké přenádherné učitelky ,tu máme učitele.Film je spíš pro holky i když sem se ve filmu hlavně těšil na herečku z filmu holky to chtěj taky Karoline Herfuth.Humor ve filmu nechybí vůbec ,dojde také na sprostější nadávky.Asi nejvíc sem se zasmál, jak učitel vytáhl na žáky paintbalovou zbran ,to opravdu nemělo chybu. ()

speedy7929

Škoda, že aj na našich školách neučia taký profesori ako bol Cesc Fabregas. Na Nemcov by som povedal, že až dosť dobrá komédia. O nadávky nebolo núdza a nuda to nebola úplne. Škoda toho happyendu predstavil by som si to aj trochu inak. ()

TommyDiamond

Za poslední rok mě drtí americký komediální plevy ( Jump Street,Blanded,Sousedi,Pařba na třetí, atd. ) a pořádnej biják, kterej by rozvlnil mou ztvrdlou bránici a pobavil mou unavenou mysl, abych vážně pohledal. Kdo by pak řekl, že u mě vyhraje němčourská groteska o zlým lernerfuhrerovi a pošle celou nabubřelou usa produkci do míst, kde může tak akorát podporovat divokost střevní mikroflóry... I když závěrečná půlhodinka snímku byla plná komediálního klišé s odporným happyendem, tak musím uznat, že jsem se bavil. Váhal jsem v hodnocení, ale nakonec udělím místo třech hvězd čtyři... ()

sWONDER

Nemci sa snažia a za to majú u mňa velké plus. Fack ju Gohte je určite schopnou komédiou a príjemným spestrením medzi prevažujúcimi americkými počinmi . Obsahovo aj sympatickým obsadením celkom boduje a nuda tu šancu rozhodne nedostane. Naopak zavisí od každého miery kolko je schopný akceptovať stále pribúdajúcich klišé a otravných songov, ktorých je tu fakt neúrekom. ()

viviak

Po 100 rokoch som konečne narazil na film, ktorý som nevypol po 5 minútach. Výnimočne som to pozeral s dabingom, čo nerobim nikdy, ale nemčina nie je zrovna moj šalok kávy a čitát stale titulky by bolo pri komedii fakt napalicu. Inak co sa tyka deja, jasne že je tam nejake to kliše, resp dalo sa predvidat ako to cele dopadne, ale to som vobec nevnimal a bavil som sa od začiatku až do konca, všetky sceny ktore mali byť vtipne vtipne aj boli a to sa dnes len tak často pri tomto žánri nevidí. Ked k tomu priratam dve hlavne postavy, ktore boli naozaj dobre obsadene, nemam tomu filmu co vytknut, všetko šlapalo tak ako malo. Za mna 5* bez zavahania, proste som sa bavil! Nemci velmi milo prekvapili ;-) ()

darthhokro

Zase další přeceňovaná ptákovina. Párkrát jsem se zasmál to zase jó, ale ta přepálená stopáž mě nudila. Jednu hvězdu ubírám za slizkýho Římana v hlavní roli, druhou hvězdu za šeredný hyldegardy (fakt tam není ani jedna pěkná ženská) a třetí hvězdu ubírám za nechutný sazečomrkvopetrželovej soundtrack. Takže suma sumárum, zasloužené dvě hvězdy. ()

TSZ odpad!

Že mi německý humor není blízký vím už od té doby,kdy jsem viděl Ein kessel buntes a Triumf vůle, ovšem u tohohle se může smát jen prvotřídní retard. Od začátku do konce jasný aspirant na titul Píčovina desetiletí, navíc zcela nesmyslně natažené na dvě hodiny (které mi připadaly jako dva dny).Odpad k zblití. ()

Pahicz

Příjemné překvapení, čekal jsem něco ve stylu kameňák aneb prostě až moc přeplácanou šaškárnu, ale nakonec se z toho vyloupla celkem pěkná nenucená komedie, samozřejmě obrovsky idilická, ale když to všechno sečtu, ani mi to nevadilo a už se docela těším na pokračování, uvidíme třeba s druhým dílem taky překvapí. Za mě 88% ()

Bezda22

Nečekal sem prakticky nic a dostalo se mi mnohé. Hlavně zábavy. Dobrý hlášky pana učitele, celkem vtipný situace a celkově dost zábavnej film. Humor si myslim, že tady je dobře zvolenej a šlape to. 70% ()

Dantte..

Příjemná romantická komedie na dlouhé zimní večery. Sympatičtí herci a úsměvné scénky, přesně ten typ komedie co vám po zhlédnutí zvedne náladu. Určitě někdy rád zopakuju. 80% ()

TornadoETA

Už se mi hodně dlouho nestalo, abych se takhle u filmu pobavil!! Překvapení se od našich západních sousedů se opravdu vydařilo ... doporučuju všem, co jsou unavení těmi rádoby komediemi ;) ()

AjfelCZE

Taková verze holek,co to chcou taky,pro nynější generaci teenagerů. Jen rozdíl je v tom,že mi jsme se učili jak správně trtkat. Dnešní teens už trtkat umí, a tak potřebují rady od kriminálníka, jak neskončit v mekáči. Doba se hold mění. ()