Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

Alementina

Jsem si po těch posledních dvou uměleckých sračkách potřebovala trochu odlehčit. Nenáročný, chvílemi moc, ale pro odreagování dobrý. Btw. Když je poslední scéna, jak odjíždí na lodičce, tak je tam stejná zátoka jako v Šogunovi (2024), jsme to porovnávali a je to oba, kde ztroskotal andžin! ()

..Lucas..

Myslel jsem si, že na snímku nebude nic víc, než jen ten rozruch kolem něho. Ale on je opravdu zábavný a na hraně, výborná zábava! ()

Rakosnicek77

Na to jak bombastické promo a reklamní kampaň filmu předcházeli, jsem čekal něco extra povedené, ale místo toho jsem shlédl přihlouplou pseudokomedii, kde je sice pár vtipných scén, založených ale spíš na trapnosti a ubohých pokusech o inteligentní humor. ()

movieband

"Víš, co je ničivější, než atomovka? Slova. A lidé na muže jako ty a já žárlí. Pohrdají námi, protože nejsou na našem místě. - Nás nenávidí, protože závidí. - Přesně tak. Oni nás nenávidí, protože nám závidí. To je skvělé rčení! - Nenávidí nás, protože nám závidí! - Nenávidí nás, protože nám závidí." Šílenost, která člověka místy znechutí typickým americkým (oplzlým) humorem, na druhou stranu humorem pobaví a v závěru upoutá zajímavým náhledem na Koreu a jejího diktátora. Diktátora, co má rád Katty Perry. Normálně bych dal asi jenom čisté tři, ale líbilo se mi, jak se probourávali tou cenzurou a vším tím svinstvem, co bylo naházené na realitě. Styl jakým se s tím hlavní protagonisté příběhu vypořádali se mi taky líbil a místy člověka rozesmál. To, že do toho už byl občas přimíchaný místy dost oplzlý humor je spíš na škodu. 70% ()

Helo

Celou dobu na 3*, až ta poslední gore půlhodinka to jen tak tak vytáhla na čtvrtou hvězdu, protože se to jinak strašně táhne, moc se toho neděje a koncentrace vtipných vtipů není příliš velká (těch téměř nevtipných tam bude asi víc no). A Kim se mi nelíbil, ve skutečnosti vypadá víc jako čuník :( Edit: nakonec po úvaze snižuji na tři, protože tam asi nebyl žádný pořádný vtip, který bych si po pár dnech i pamatoval. ()

katuska138 odpad!

Nemůžu mu upřít marketingovou genialitu hodnou Cartmana. Tvůrci byli pravděpodobně natolik soudní a věděli, že bez této kontroverze by jejich zcela podprůměrný film neměl větší šanci na úspěch... Každopádně to, že se opovážili použít přirovnání z Pána prstenů, považuju za vrcholnou urážku. ()

PogoJoe

Tahle šílenost začíná fakt šťavnatě a nadějně, Eminemovo vyznání je však (bohužel) nejlepší scénou celého filmu, který se, hlavně na konci, zvrhne do dementní kýčovitě trapné kaše, která (nejen) u mě zanechala po skončení tohohle spektáklu kyselou pachuť promarněné příležitosti, protože spusta fórků a nápadů se povedla a Franco s Rogenem si vše skvěle užívají, jenomže to vše je zazděno ještě větším počtem trapností. ()

Duotone28

Hmm, tešil som sa na tento rozporuplný kúsok, ale asi len zo zvedavosti, velľkú šancu mu nepripisoval:). Vypálilo to síce nie na úplné 3 frčky, ale jednu hviezdu pridávam za teplého Slim Shadyho, Katy Perry, sexi agentku Lizzy Caplan, záverom slušnú porciu krvi a v neposlednom rade za odvahu:), nazdar ()

Hamaradža

Odhliadnúc od namakanej (úmyselne?) reklamnej kampane sa jedná o stupídnu, avšak vrámci hraníc (tj. nie trápnu) komédiu na aké sme od amíkov zvyknutí a akých sú desiatky, ale napriek tomu príjemnú, úprimnú, aktuálnu a s niekoľko legendárnymi hláškami. Akurát toho Franca, ktorého považujem za charakterného herca a tvorcu, je škoda v roli debilka. ()

runner85

Začiatočná básnička ktorá vychádzala z úst mladej kórejskej dievčinky o láske k USA ma uistila, že to bude konina pár exceláns. Pri rozhovore s raperom mantinelom som si to už len potvrdil. A keď si hlavný hrdina strčil do kakáča púzdro v ktorom bol jed sa moja bránica otvorila natoľko, že sused čo býva o poschodie nižšie vybehol hore a dal mi jednu po papuli. Vravím, že tak krásny film plný humoru keby si videl tak chápeš dôvod môjho hluku! :( P.S vždy som túžil aby si v komédii odkúsali prsty! A tu som sa toho dočkal, i keď škoda, že ich aspoň nerestovali na cibuľke :/. Na záver dodám, že keby tam nehrali pekné ženy tak ten film pošlem na skládku k ostatným odpadom.... ()

FilmFan24

Komedie plná drsného avšak dobře a "někam" mířeného humoru, která si nebere servítky z análu Setha Rogena, přiblblých talkshow novácké úrovně a severokorejského diktátora, kterého je v zájmu zachování světa sprovodit ze světa! Výborný Franco, který prostě zahraje všecko a dobrý Rogen hájí svobodu slova (a obrazu) filmového průmyslu! ()

togaf

Taková vtipná blbůstka, která by prošla kinosály (a jinými médii) takřka bez povšimnutí, kdyby si jeden psychopat neřekl, že ho to vlastně uráží. No jo, když se někdo chová absurdně na světové úrovni, musí počítat s tím, že si z něj někdo udělá legraci. A pokud je to film s Jamesem Francem, měl by být spíš hrdý. Taky to mohl být Eddie Murphy. ()

dom156

Hlavní cíl tohoto filmu byl naplněn. Urazit a udělat si srandu z vůdce KLDR. Nicméně to zas tak velké terno není, sice to nahnalo tunu lidí do kin, ale to jen díky tomu, že předtím se hodně mluvilo ve sdělovacích prostředcích. Film má místa kdy se člověk náramně baví, ale i velmi hluchá místa. Někdy je i vidět občasná nelogičnost a nedovysvětlení. Ale i tak film potěší, ale že bych to musel vidět znova to fakt ne. ()

gegina31

První půlka byla naprosto skvělá, druhá malinko přehnaná. Například ukousávání prstů bylo malinko na hraně. Ale beru to jako bláznivou komedii, a tím pádem to bylo dobrý. Dále oceňuji koule takový film natočit a hrát v něm. ()

Dont

Legrace musí být a tady jednu hvězdičku přidávám jako bonus za to téma. Jak už to tak u komedií, ve kterých má prsty Seth Rogen, bývá, vtipné momenty střídaly ty trapné. Naštěstí převažovaly ty prvně jmenované a mnohdy jsem se od srdce zasmál. V závěru to dosahovalo už extrémní míry ztřeštěnosti, ale pořád se na to dalo dívat. ()

Skip

Tak tohle je ten film, který tolik pobouřil Severokorejce, že se chopili svých výkonných compů zakoupených za peníze z humanitární pomoci hladovějícím občanům a hacknuli cosi filmovému studiu, které to mělo na svědomí. To je na tom filmu jediné trochu zajímavé. Jinak je to vyloženě trapná a prakticky nevtipná slátanina. ()

L_O_U_S

Nejsem příznivce místy fekálního humoru Jamese Franca a Setha Rogena (byť se těším na to, jak se poperou s filmem The Masterpiece). Od Interview jsem se nedočkal skoro žádného zapamatováníhodného vtipu, přesto tenhle film jako oddychovka není úplně tragický. (1 141.) ()

kajas

Neskutečně bizarní, šílená a vulgární blbost, ve které se střídají velmi vtipné momenty s těmi nevtipnými/trapnými. Katy Perry to ale vytáhla skoro na čtyři. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)