Když už si Arthur Bishop myslel, že nechal svou vražednou minulost daleko za sebou, unesl jeho nejobávanější nepřítel jeho životní lásku. Nyní je nucen cestovat po celém světě, aby spáchal tři naprosto nemožné atentáty a udělal to, co umí nejlépe: spáchat je tak, aby vypadaly jako nehody. (Freeman Ent.)

ben666

Až na Kurýra je to nejlepší Jasonova sólovka. Akce je pěkně surová a hlavně je přehledná. Jen škoda že těch úkolů neměl více ale i tak je to slušnej akčňák. Od jedničky rozhodně zlepšení. ()

movieband

Nebylo to špatné, ale první díl to nepředčí, a ani se nedostane na jeho úroveň. Volné pokračování spadající do větší a průměrnější béčkovosti. Na výplach rozumná volba. ()

ilemas

Souhrou různých náhod se mi film velice líbil. Zrovna jsem se vrátil od moře, po dlouhodobé absenci filmů jsem pustil tv a aniž bych věděl co běží , zaujaly mě prvotní velmi krásné záběry Ria. Nejprv jsem si myslel, že je to nějaký vynikající dokumentární film než začali titulky z kterých jsem se dověděl, že tam hraje má oblíbená herečka Jessica Alba, která i na svůj pokročilejší věk je neskutečně krásná. Překrásné záběry Ria, Thajska, Sydney a hlavně Jessiky udrželi mou pozornost až do konce, což byl asi záměr tvůrců, jinak by se dal film hodnotit i jako odpad, přes spoustu nesmyslů, klišé a předvidatelnosti, ale já měl zrovna po velmi vydařené dovolené perfektně vyčištěnou hlavu zbavenou stresu , blbé nálady z našeho hnusného počasí, dobře naladěn, tak jsem se nesmírně bavil. Prostě vypnout mozek, nehledat chyby, přistoupit na hru a bavit se. Možná, kdybych se nevrátil z úžasné dovči ve skvělé náladě a viděl to za jiných okolností, hodnotil bych méně, těžko říct. ()

M.i.k.e

tak tohle se nepovedlo...jednička byla celkem fajn,ale tohle je amaterismus první třídy.Dialogy šustí papírem až běda,akční scény které stojí za to byly v traileru,zbytek je celkem bída.Jako komedie by to asi fungovalo mnohem líp,protože spoustu věcí tady by zapadlo spíš do parodie typu Bláznivé střely.Nemluvě o tom,že logika jakkoliv v akčních filmech nikdy nehrála prim tady dostává na prdel mnohonásobně.Stathama je mi líto...40% ()

Martin741

No tak ako som vkladal nadeje do Denisa Gansela po jeho vybornom filme Die Welle z 2008, tak tento film bola slabota. Stathamovky jaxi netahaju ludi, v kinach film zhorel, prilis vela osobnych subojov, Jessica Alba je sice nadherna, ale sama to herecky nestaci utiahnut. Skoda, dalsie pokracovanie, ktore vyfucalo do prazdna : 40 % ()

Figu

Obrovská škoda s obsazením Albi, pač nebýt té její směšné úvodní scénky a vlastně celkově jejího vstupu do děje akčňáku, dám pět hvězd! Pro mě mnohem lepší zážitek než u jedničky. Jason je nekompromisní, mnohem nasranější a drsnější než jak jsme si ho pamatovali... Akční scénky nadupaný! Myslím si, že dnešní mladí kluci, kteří v sobě mají ještě něco málo z té naší osmdesatkové devadesátkové krve musí slintat blahem, stejně jako já tenkrát u pecek Van Damma, pač já si mechanikovo vzkříšení vychutnal podobně třeba jako kdysi Dvojitý zásah! Obrovská spokojenost, jen trochu smíchu za Jessicu... 80% ()

rakovnik

Dost násilně slepených několik akcí, s příběhem notně ošuntělým. Až na bazének ale nic objevného ani příliš zajímavého. Jason je sympaťák jako Bruce Willis zamlada, ale tento film není ničím výjimečným. ()

bourec

Gansel neni West,a tak to trochu pokleslo v kolenou.Přiznám se,že bitky nejsou nijak emoční,přehledný taky moc ne,několik přehnanejch scének,alecelkově to pořád je můj oblíbenec Statham,a pokud nehraje v nějaký obří srajdě,tak to pořád žeru.80%. ()

C0r0ner

To teda byla pekelně tupá holomajzna s efekty, za které by se styděl i John Carpenter ve své éře točení sraček. Naštěstí to aspoň mělo spád a tempo, protože jinak je to v každém ohledu šílená píčovina, pro kterou scénář psal někdo, kdo to očividně chtěl mít hotové do obědové přestávky. 30% ()

necisty

Prospělo by tomu, kdyby to mělo delší stopáž. Tři zabití, každé na 10 minut? Málo, divák si to nedokáže užít. Když si vzpomenu, že Michael Scofield se z vězení dostával celou první řadu seriálu, tak tohle bylo zbytečně moc osekané. Ale co je vlastně největším kamenem úrazu a pohřbívá tak celkem vyvedené akční scény a herecké kvality všech zúčastněných, že je to zase o tom stejném brdu - zachránit ženskou, do které se zabouchl - nuda! ... GA Cinema ()

PROCESOR

Drsný řemeslo mohou dělat jen drsní mechanici. Tak tady máme dvojku a já se opět bavil. Úvodní sekvence na lanovce je bondovka hadr. "Hlavně aby to vypadalo, jako nehoda" a ne zakázka profi zabijáka je i zde stěžejní. O akcičku není nouze o pěknou kočičku také ne, ale tu postelovou scénu, teda pěkně odflákli. To já bych si s takovým materiálem dokázal pohrát líp. Tommy Lee, jako drsnej obchodník se zbraněmi v Bulharsku, mě také pobavil. ()

mortak

Jednu hvězdičku za Michelle, která je pořád krásná a sexy. Ten zbytek, no, možná jsem to nepochopil, a jde o kombinaci absurdního humoru (krém proti žralokům, vraždy jako nehoda) s romantickou komedií (první polovina filmu s Albou), okořeněnou trochou CGI-made akčních scén. Ale pokud tohle myslel scénárista vážně.... ()

laik_60

Statham s tehličkovým bruchom už ničím novým neprekvapí. Napriek tomu je film ako oddychovka pozerateľný (až na ten slovenský dabing), zaujímave riešenia akcii, ktoré si plánoval a realizoval Statham sám, v časovej tiesni, ale samozrejme to vždycinky bravúrne zvládol. ()

URBAN

Viděli jste trailer? Paráda!!! Na tohle se nedívejte. Ono to ani nic víc nabídnout nemůže. Smůla. Statham mě nudí a to ho mám v těch jeho akčních béčkách rád. Mimo to se tento film snaží vyvolat nějáké napětí s kterým stráví polovinu stopáže a je to strašnááá nuda. ( 3.9.16/MAC ) ()

alisa.upir

No, akční film se vším všudy. Takže bitky, nesmyslná dějová linie, láska až za hrob po tom, co s Jessicou Albou stráví jeden den. Scéna s bazénem byla asi to nejlepší, co se mi na filmu líbilo. Jinak nezarmouti, ani úplně nepotěší. ()