Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Katalin

Trapné a místy opravdu nechutné (scéna se slonem už byla fakt moc), ale co taky čekat od Sachy, který očividně nemá žádné hranice. Byly tam sice vtipné chvilky, ale bohužel převládal trapný odpadní humor. Co mě ale fakt překvapilo byl Mark Strong, který se toho nebál a střihl si také plno ujetých a nevkusných scén, od něj jsem tohle opravdu nečekala, protože jsem ho měla zaškatulkovaného jako seriózního a vážného herce. Nebýt jeho, tak bych nedala ani jednu hvězdu a vtip s Trumpem by to nezachránil. Celkově by se dal film popsat jedním slovem: HNUS! ()

JimWalker007

Absolútna zvrhlá hovadina až to mraky brzdí, ale Cohen ukázal, že je ako kamikadze, ktoré torpéduje všetky hranice filmového vkusu. Neveril som, že tak hravo dokáže prešťať  Diktátora a Borata a zneužije pritom aj Marka Stronga. ()

cinemalover

Pojem nechutne hlupy humor nabera novy rozmer a Sacha Baron Cohen po slabom Diktatorovi zase boduje. Sanky sa v kine natriasali ako na Deadpoolovi a to bola sala poloprazdna. Je to vikendova jednohubka pre masy no tie sceny s clovekom zostanu este dlho. Podobny Film: American Pie Beta House ()

culo

Stale ten isty, ale pritom uplne iny. Lacny scenar, ale pri tom celkom zaujimavy. Obohrate vtipy, ale vzdy niecim prekvapili. Celkom dobre som sa zasmial a malo presne to, co som ocakaval. Ani viac, ani menej. Samozrejme nechutnosti nesmeli chybat. Hlasku "slonie bukake" si zapamatam do konca zivota. ()

Dr.Zed

Je to asi největší prasárna toho dle roku, možná i více roků ale tak brutálně jsem se už nenasmál hodně dlouhá leta. Místy jsem se musel smát a ani jsem nedokázal dýchat, to nešlo, člověk se musel smát. :-) Kdo neviděl nemůže soudit a kdo viděl určitě si odnes různorodé dojmi ale kdo řekne že se ani jednou nezasmál, je buď divný nebo lže sám sobě. :-) ()

sorbon1

Tento film by se dal shrnout do jedné věty: To nevymyslíš! Humor (pro slabší povahy místy nechutný) je do diváka pumpován v obrovských dávkách a to po celou dobu trvání filmu. Neuvěřitelně jsem se bavil, řval jsem smíchy. Nevzpomínám si, že by se mi to u nějakého filmu stalo. Doporučuji... ()

Rider@

Není to asi film pro každého, ale já i zbytek kina se bavil, prostě jsem si své vstupné užil. Zpracováním a výpravou by se za to nemusel stydět ani agent 007. Pěkné, DVD s chutí zařadím k těm ostatním od SBK. ()

Orech

Toto nie je komédia pre slabé povahy, lebo tu humor testuje vaše hranice sexuality, rozumu a schopnosti prijať neprijateľné. Výborná kombinácia britskej angličtiny, primitivizmu, zvratov a doslova "zvratkov". Takto som sa nerehotala v kine snáď nikdy. ()

eMejla

Akční scény jsou vykrádačkou z rok starého Rusko-Amerického filmu Hardcore Henry, který se u nás teprve chystá do kin. Je to originální a představoval jsem si, že takto by měl vypadat film Doom, když vyšel. Bohužel tam tento způsob pohledu z první osoby byl pár sekund na konci. Jinak zbytek filmu celkem pobavil i když byl chvílemi trapný. ()

pee-jay

Perfektní, skvělý, pecka... Zatím nejlepší film letos. Sloni rulez :) Jo, a ta akce, byla taky dost dobře odvedená! ()

JohnX

Za mě teda fakt ne. Míra nechutnosti byla větší než míra vtipnosti. Celej film postrádá jinak pro Sachu typickou míru inteligence a geniálnosti, které byly v Boratovi, Brunovi a Diktátorovi. ()

karelhura

Nechutně dobré ! Že je Sacha Baron Cohen magor to jsem věděl,ale že ho tak skvěle doplní Mark Strong to jsem věru nečekal. ()

Mr.Dude

Skoro až geniální, odvážný a vážně vtipný, hlavně to s tou slonicí mě málem uzemnilo smíchy, Cohen je magor a v skoro žádným filmu si nebere servítky, to už je jasný všem, mě jeho typ humoru sedne vždycky, nemůžu si na něj stěžovat, akorát už mě pomalu přestávají bavit filmy se špiónskou tématikou, která dle mého už je hodně okoukaná. ()