Jan00

Kdyby to scénárista s režisérem nezkazili v nesmyslné scéně "krádež počítače", dal bych 4 hvězdy, takto jen tři. ()

mfanta

60% - Vlastně se jedná o velmi obyčejný příběh o prosté americké workoholičce (Anne Hathaway), která je vlastně strašně hodná, jen nemá na lidi dostatek času. A potom přijde starší stážista, se kterým na začátku nechce workoholička nic mít, ale postupně jí učaruje svou moudrostí, klidem a gentlemanstvím, které už člověk dnes skoro nevidí. A ona se změní. K lepšímu. Jedná se o prostý příběh plný klišé, ale díky obrovskému charismatu Roberta De Nira se stává film koukatelným a snesitelným. ()

Shakal4972 odpad!

Nie. Nechápem, čo na tom ľudia bolo tak dobré, že to má takéto hodnotenie. Vtip žiadny. Dej extrémne nudný a trápny. Miestami tak presladene gýčový že som musel odvrátiť pohľad aby som nehodil šabľu. Verím, že siedme nebo pre každého dôchodcu - ale že by sa stretli kvôli hodnoteniu filmu aj tu na csfd? ()

Reif

Staří i mladí newyorčané, úspešní a bohatí lidé, kteří řeší, kdo odveze dceru do školky, jak se omluvit kolegyni v práci a kde sehnat byt. Má někdo nudnější námět? Navzdory tomuto je nicméně pohled na De Nira dávajícího rady do života milý a scéna s krádeží počítače to vytáhla na tři hvězdy. ()

vorl1ce

Žádné násilí, žadné střílečky. Naprosto pohodový, laskavý film, který pobaví i potěší. Takových filmů by mohlo být více. ()

Martyjoker

V porovnání s ostatními snímky Nancy Meyers o něco slabší, ale i tak stále nadprůměrná záležitost, k níž se bude moci člověk stále vracet. ()

adulkahm

Snímka veľmi pekným spôsobom zachytáva staršieho pána v penzia, ktorý stratí ženu a jeho život začne napĺňať stereotyp. Jedného dňa vidí inzerát, kde ponúkajú prácu stážistu módneho webu a vidí príležitosť ako svoj život niečim osviežiť. Hneď prvý deň sa stretá s reakciami, ktoré nie sú tak celkom pozitívne, no napriek tomu sú mladí kolegovia slušní a priateľskí. On, starší gentleman, ktorý žil v dobe, kedy sa dôraz kládol na bonton a vyberané správanie je pre väčšinu z mladého kolektívu kolegov kuriozitou. Avšak neodradí ho žiadna reakcia, v mnohých prípadoch aj nezáujem. Tento veľmi zaujímavý, skúsený muž je pripravený byť stále po ruke svojej šéfke, ktorá si ho dlhý čas vôbec nevšíma a je ochotný celý deň sedieť na mieste a čakať, kým od neho nebude niečo potrebovať. Samozrejme, čo by to bol za film, keby nenastal zlomový bod. A práve vtedy sa dostane pod kožu svojej šéfke, ktorá v ňom vidí mimoriadne inteligentného človeka a stane sa súčasťou jej života (rodiny). Pri tomto filme som zažívala veľmi príjemné pocity a musím povedať, že to bol veľmi dobrý výber. Príjemný, nevtieravý film, ktorý ma veľmi potešil. ODPORÚČAM ()

BigJohn02

Nenáročný slaďák, který jsem měl puštěný jako kulisu z HBO. Nic nového, nic zajímavého, jak už to u ženských režisérek bývá. Bobby De Niro jako Mirek Dušín po 60 letech, Anne průměrná jako vždy a pár nicneříkajících týpků k tomu. Nedávno jsem viděl Freejacka, takže jsem se přesvědčil, jak Rene Russo zestárla, ale má pořád docela šmrnc. Největší tragédií byl - jak se koneckonců v poslední době stalo tradicí - naprosto příšerný dětský dabing. Režisér českého znění (Jiří Balcárek) by zasloužil přes držku za to, že malé dítě nechal našišlat jakousi třicetiletou sufražetku (shodou okolností napindala i sekretářku hlavní postavy), tahá to za uši a je to prostě k ZBLITÍ! ()

janvanicek

Úžasný film s výborným dějem a hereckými výkony! Příběh začíná vyložením života důchodce, který chce být součástí nějaké firmy a je znuděný důchodem. Využívá nabídky módního webu, který založila Jules Ostinová (Anne Hathaway). Jules si ho ze začátku nevšímá a on, stážista senior, nemá co na práci. Snaží se Jules pomáhat, ona si ho oblíbí a je nadšená z jeho zkušeností, které nasbíral během svého 70 letého života. I přesto, že ho zpočátku nechá přeřadit, toho vzápětí lituje. Díky němu má klid v duši a získává opravdu nejlepšího přítele. Jules, která založila firmu s 15 zaměstanci nyní čítá přes 200 lidí. Je velice schopná a jde si za svým.. avšak tlačí ji čas, je ho málo, neustále je vytížená.. dostane návrh vybrat ředitele, který se o firmu postará. I přes všechny strasti nakonec zůstane hrdou ředitelkou firmy a je velmi šťastná. Celé je to nesmírně milé, nostalgické, až dojemné. Ukazuje nedostatky dneších vztahů a poměrů. Robert De Niro zde představuje gentlemena díky kterému si Jules uvědomí svoje chyby. Velice dobře se na tento film kouká a zážitek z něj je nedocenitelný! Vtipné, dojemné, skvěle zahrané, promyšlené a opravdu velmi procítěné. Velmi dobrý film s přátelským přístupem k divákovi, doporučuji i pro ty, kdo nemusí komedie jako já, protože toto Vám stojí za to! ()

MatoVMartin

Tento film je... správne slovo znie "príjemný". Ak chcete film na oddych bez akcie, zbytočného rozmýšlania, posolstvá, zabiť 2 hodiny niečim nenáročným tak prečo nie... je to príjemná oddychovka. De Niro v roli deda nehral prvý ani piatykrát a funguje dobre. Škoda že film neskončil trochu reálne, jediná výčitka je ako film skončil, moc "sladké". ()

Warmachine69

Výborný, vtipný a příjemný film který se v mém žebříčku “oddychových” filmů umístil na bezkonkurečním prvním místě. Stážista skvěle poukazuje na výhody a nevýhody moderní doby. Na filmu je úplně vše “správně” a absolutně vás svou milostí a příjemností dokáže pobavit, uklidnit a slabší povahy i možná rozplakat. ()

-marti-

Námět je fajn, postavy jsou fajn, ale... celkově to nějak nešlape. Asi by to chtělo víc humoru, nebo víc romantiky, nevím, ale rozhodně rychlejší spád. Několikrát jsem se přistihla, že si místo filmu prohlížím maily, aniž bych si všimla, že ho už nesleduju. Přitom bych neřekla, že to byla vyloženě otrava, chtěla jsem to dokoukat, zajímal mě příběh, líbila se mi ústřední dvojice. Na večer u telky, nejlépe se žehličkou a košem prádla, ideál. ()

Calado

Překvapivě velice dobrý film o tom, že muži v dnešní době by měli být více jako dřív. Skvělé výkony herců. Doporučuji zkouknout. Bavil jsem se po celou dobu. ()

Sekyn

Na začátku mě film překvapivě zaujal a myšlenka filmu se zdála býti jasná. Doufal jsem ve vyvrcholení hluboké pointy, k uvědomění si, jak je třeba pohlížet s úctou na starší generaci, která nás může mnohé naučit. Inspirovat nás a pomoci nám najít tu nejlepší možnou cestu současným světem. A to všechno se tak nějak budovalo více než 1/2 filmu a já si říkal, že to budou určitě 4*, pokud konec nebude eso v rukávu a neudělá z toho pátou. Ale pak to všechno, co se ve mě jako v divákovi snažil někdo navodit, přišlo najednou úplně k ničemu. Hlavní postava Bena Whittakera byla odsunuta na vedlejší kolej. Nemělo to vlastně vůbec žádnej smysl pro celkový děj. Říkal jsem si jak to asi skončí? A podle mě vlastně vůbec nijak! Krom toho že si Robert našel novou holku se vlastně vůbec nic nestalo. Film se vlastně vůbec nikam neposunul. Náhle opona padla, zatmívačka, konec! Aha, to je konec? Hm. Úžasný De Niro ukázal že umí zahrát i sympatického, citlivého gentlemana. Anne zahrála opět Anne. Asi v 1/2 umřel scénárista. Díky Robertovi a 1/2 filmu jsem tomu dal tedy 3*. ()

alyalessio

Dojemný a pohodový film, Robert De Niro ani Anne Hathaway nezklamali. Mladší se mohou zhlédnout v hlavní hrdince, která bojuje se stresem, rodinnou krizí a spoustou práce s novou firmou, zatímco starší v Benovi, který se snaží pochopit nové technologie a uspěchaný svět. Excelentní film, velmi doporučuji. ()

TomQ

Příjemný film ve všech ohledech a v celé stopáži. Ani jsem nečekal, že se vydržím dívat a navíc mě to bude bavit. Člověk se někdy prostě může odreagovat u filmu, který si nehraje na žádné velké umění a neřeší smrtelně vážné problémy. ()