Kiisaki

Docela milé překvapení. Stážista je příjemná a svěží komedie s charismatickými herci a kupodivu se mi zde líbila i Anne, kterou jinak vůbec nemusím. Na filmu mě zaujaly hlavně dvě věci: 1) mladý kolektiv okamžitě přijímá stařičkého kolegu a po celý film se k němu kolegové chovají s úctou a obdivem. Ani jednou se zde nehrálo na hloupé stereotypy a ta dynamika starý-mladí byla dobrá. 2) hlavní ženskou hrdinkou je úspěšná podnikatelka, na kterou doma čeká manžel starající se o dcerku. Takové nenásilné převracení rolí ve filmech vždy ocením, i když v průběhu filmu zaznělo pár věcí, se kterými jsem nesouhlasila (nemůžeme oceňovat emancipovanější ženy začleňující se do 'mužského světa' obchodu a zároveň shazovat muže za to, že už nejsou macho supermužové) - to je ovšem jenom takový detail. Na stážistu se určitě podívám ráda znovu. ()

Qeo odpad!

Docela se divím, že sem tuhle hrůzu dokoukal, pravděpodobně to byla cimrmanovská - uvidím jestli druhá půlka bude stejně slabá, jako ta první...A byla! Bože! Byla ještě horší. Velkou část filmu si jen říkáte, to opravdu nemyslí vážně. Pokud vydržíte tak dlouho a neusnete, tak si počkejte na "poselství" v závěru filmu, protože opravdu stojí za to. A nebo ne. Nestojí...ani neleží... ()

Poirotek

Priznávam filmy od Nancy Meyers mám rád. Nieje to typická komédia, ale poznáte to keď sa celý film musíte usmievať. Ja som dostal presne to čo som čakal - Nancy Meyers v úhľadnom balení. Citlivka de Niro, Hathaway, Shapiro skvelá práca. ()

Evander

Příjemný, romantický film s fantastickým De Nirem v hlavní roli. Začínám mít pocit, že De Niro dokáže s grácií zahrát opravdu jakoukoliv roli. Skoro 70% ()

BOURQUE

Na začiatku som sa obával, že na čo zase dal hlavu jeden z najkultovejších hercov súčasnosti, R. De Niro. Po skončení filmu musím konštatovať, že jeho voľba pre úspech filmu bola kľúčová. Druhou šťastnou voľbou je A. Hathaway. Z filmu je vidieť, že aká dobrá (herecká) harmónia je medzi nimi, čiže medzi starou a novou generáciou. A o to presne tu ide! Film sa snaží poukázať na to, že máme čo učiť sa od starších a naopak aj mi im môžeme pomôcť! Príbeh miestami obsahuje klišé momenty, ale aj napriek tomu je to dobrý. Pre mňa jeden z najmilších prekvapení v roku 2015. PS: A nezabudnite! „Sedemdesiatka je nový dvadsiatka!“ Osobné hodnotenie: 84% (****) ()

Gaia.M

Moc hezké, příjemné, nenáročné. De Niro je prostě skvělý a Hathaway mi výjimečně ani trochu nevadila. Není to komedie, u které byste se váleli smíchy po zemi, tady se spíš hraje na city. Mně se to líbilo, opravdu hodně. ()

KNTRFKT

....a já ti jedním pírkem život zmařil. Aha, to je vlastně jinej film. No nic. Dědeček Hříbeček odehraný De Nirem mě teda rozhodně neurazil. Ale ani nenadchnul. Bylo to jak narazit si holku s krásnou postavou, vysvléct ji do spodního prádla, myslet si jaká že to nebude dýmka míru a nakonec jen tak ležet a čekat až to skončí. ()

Octane

Stážista je takovej upřímnej lidskej film, kterej si na nic nehraje. Když se na to člověk koukne s odstupem, tak si musí říct, že to není film s nijak extra vyjímečným námětem. To je sice pravda, ale když tomu dáte herce jako De Niro a Hathaway, tak film nabírá uplně jiných rozměrů. De Niro svým přístupem dělá z prudérních starých dědků, milý chlapy, za kterým člověk ještě rád přijde pro radu do života. Film je sám o sobě hodně zábavnej a i celkově pozitivně laděnej. Mám z tohodle film pocit, jako by nám řikal, abychom v týhle době stresu trochu zpomalili a všímali si i starších lidí. ()

koniklecka

Hezké tři hvězdy. Film o dnešním stylu života, spěchu a málo času na rodinu a přátele. A oproti tomu kontrast minulé doby, kde muži byli gentlemani za každé situace a kde lidé uměli tak nějak více žít v klidu. ()

hEROic

Film, který vypadal opravdu skvěle, do té doby než jej začala splachovat feministická vlna přímo do haj... Všeho moc škodí... 60% ()

Rathalos

Bol som na to v kine a nelutoval som vobec,velmi mily film so skvelym Robertom De Nirom,svojou ulohu zvladol dokonale,Anne Hathaway ja velmi nemusim,ale v tomto filme bola taktiez super,odporucam kazdemu...:-) ()

Olík

Takové onaké ani ryba ani klokan. Určitě silně lidský snímek, ale kam ho vlastně zařadit? Ani komedie, ani drama, ani nic. Dovedu si živě představit vzít to víc nezávislou cestou, to potom jo. V tomto případě mi z celkového výrazu přijde, že se Nancy Meyers pokusila primárně o mainstreamovou komedii a jako taková působí nijace. ()

helloween93

Konverzačka od Warnerů, která je přiměřeně sentimentální a ačkoliv vyloženě vtipné momenty tu moc nenajdete, občas se člověk u některých scén pousměje. Konce se tvůrci trochu zalekli, a tak vyšel trochu do prázdna. 4* ()

alambert odpad!

Pěkné natočený odpad s kvalitními hereckými výkony. Bohužel, ten feministický politicky progresivní scénář je prostě neakceptovatelný. ()

Fujara777

Ako komédia dobré, pobavilo ma to. Ale aké "morálne ponaučenie" akože ponúka tento film? Nadhadzuje zaujímavé otázky (dravosť žien a nedospelosť mužov, kĺbenie kariéry a rodinného života), ktoré ale trestuhodne zahadzuje. A ak má niekto pohľad na život ako ten, kto je zodpovedný za vyznenie záveru tohto filmu, tak to mu želám v živote všetko dobré a aby nebol sám, lebo to asi bude potrebovať. ()

brumbrum

Také peknučké americké, dá sa pozrieť s rodinou alebo odporučiť mame. Neurazí, jemne pobaví a po hodine už človek nevie, čo to bolo za príbeh. Klišé nad klišé, oslava ženskej podnikavosit a stareckej dobrej starej školy. 3* ()

radaza

Jen 3 hvězdy. Film je slušně natočený, zábavný, herci výborní... Akorát ten příběh. Trochu jsem nepochopil ideu. Muži ženy chtějí mít suverénní gentlemany...nebo muže, kteří se starají o rodinu, aby ony mohly dělat kariéru? Postavě de Nira byly podsunuty myšlenky, které by muž jeho generace na 90% neměl. Nepředpokládám, že by se s pochopením díval na muže, který se vzdá své úspěšné kariéry, aby podporoval ženinu. Chápal by muže, který má svoji kariéru a nevyžaduje po ženě zázemí, ale podporuje ji, aby i ona měla svoji. ()

bararich8

Hodně pohodový, odpočinkový film, kterému by slušelo o půl hodiny zkrátit. Duo Hathaway a De Niro je fajn. Slušné 3* Bára: Dala bych 5*, tak průměruju na 5*. ()