hufnagel

Priznám sa neznášam americké komédie.Ale príbeh ma prekvapivo celkom zaujal až do chvíle nápadu vymazania SMS-ky a odtiaľ to už prestalo fungovať a celé sa to stratilo v úplne neprirodzenom konci. ()

ariari

zas jedna osamelá perla. spojenie starého a nového, zabalené v balíku pohody, k tomu neskutočné výrazy tváre Roberta de Niro. Pre nás, rovnako ako Luis de Funes sa dvomi skvelými komédiami /všichni se máme fajn a stážista) pretavil vo vyššom veku na piedestál dobrého amerického komika. bravo. ()

Nicole32

Veľmi slabé. Filmy Nancy Meyers mám ja osobne veľmi rada. Vždy to bola príjemná, zábavná a nie až tak presladená romantika. Tu však humor vo veľkej väčšine absentuje. Dialógy sú bez vtipu a pointy. Celé je to dlhé a námet filmu nie je ničím zaujímavý. Dve hviezdičky dávam len kvôli hereckej dvojke. Oboch mám ako hercov rada a takisto z lásky voči predchádzajúcim filmom režisérky. Jedna vec, čo ma príjemne prekvapila bola Rene Russo. Starne s gráciou a bolo príjemné ju vidieť v nejakej filmovej úlohe. (Thorovu matku nepočítam.) ()

bonita69

Vlastně docela milý film, v kterém se zas tak moc neděje. Myslím si že film jako je tento s jiným obsazením by nedostal ani 40%. Tady to funguje i přesto že příběh není žádný tahák ale šarmantní De Niro s roztomilou Hathaway vytvořily příběh který neurazí, možná potěší ale pouštět si ho stále nebudeme. Tři hvězdy mu ale patří. ()

Brodequin

FIlm takřka o ničem. Nuda, téměř bez humoru... do popředí se snaží prosazovat hodnoty, které by naopak měly být v pozadí. Aneb ještě jsem neviděl, aby se někdo snažil dát přednost práci před rodinou. Z dívání na tento film jsem měl úplně stejný pocit, jako bych dělal v práci přesčas až do večera... ()

tchempi

To má být komedie? Feminismus, barbie-byznys, buznomanžel se plnovousem připomínajícím žabí ohanbí na mateřské... To byl depresivnější postapokalyptický svět než v Potomcích lidí nebo Mad Maxovi. A k tomu ta zvrácená premisa. Workoholičce s patnácti mobily má divák fandit? Vždyť tyhle kreatury přivedou svět do záhuby. Musím si na spravení pustit před spaním zombie horor, abych z téhle prasárny neměl noční můry. ()

Kakofon

Velmi slabé. Veliké zklamání, Tento film stojí pouze na hereckých výkonech mistra Roberta De Nira a herečky Anne Hathaway. Ostatní účastníci filmu mi připadají pouze jako stážisté. Tento plurál by celý film vystihl mnohem lépe. Stážisté. Scénář je značně jalový. Takový přeslazený kýč o americké podnikatelce, která nemá čas ani na svou vlastní rodinu a na manžela, který ji ještě k tomu zahýbá. Vše skončí jako v pohádce! Tedy dobře, krásně a romanticky. Úžasné! Prostě příšerná blbost!! Nebýt Roberta De Nira, tak se na tento film vůbec nepodívám. Takže pouze díky němu a herečce Anne Hathaway dávám 58%. ()

tatka

Zvykajte si, populácia starne a tučnie, za chvíľu budú filmy o mladých štíhlych amíkoch v žánri sci-fi. ()

LencaN

Nejdřív jsem si říkala, je to milé, s nádechem tradičních morálních zásad, slušného a možná trochu starosvětského chování. Hlavní hrdinka, průkopnice ve světě internetového obchodování s oblečením, na to i díky svému stážistovi-důchodci přichází a oceňuje to. Takhle linka byla opravdu příjemná. Ale když se do toho zamotalo podvádění, milostné a rodinné problémy, bylo to jako červená knihovna nebo Rosamunde Pilcherová. Bylo to plytké a i když byla celou dobu snaha dostat se do jádra pudla způsobem, aby to podráždilo naše slzné kanálky, nestalo se tak a spíš se to dostalo do monotónní nezáživné roviny. Což je škoda. Doufala jsem, že se to ponese v podobném duchu jako třeba Ďábel nosí Pradu, ale bylo to slabé. Robert de Niro se celou dobu projevoval naprosto stejně a možná mi ke konci začínal i trochu lézt na nervy, protože to bylo až zženštilé, ne gentlemanské. A Anne Hathaway nebyla schopna utáhnout celý film, když byl děj přeslazený. ()

sharp87

Krásný film pro ty, kteří potřebují manuál, jak správně lézt šéfovi (popř. šéfce) do prdele. Nechutné. ()

Mydlivoj

Ať si kdo chce co chce říká,po dlouhé době film co mě opravdu zahřál na duši. A třičtvrtě filmu jsem se tak jakoby přihlouple usmíval. A nestydím se za to. ;) ()

Fajung

Priznám sa, pred pozeraním som bol trošku skeptický, že do čoho sa to zas Roberto namočil. O to viac som bol, ale prekvapený, a milo potešený z jeho úlohy, ktorej sa zhostil. Človek z minulej doby, ktorá sa prezentovala jednak tvrdými podmienkami doby, ale aj hodnotami zasadený do dnešnej hi-tec pracovnej pospolitosti, kde slabé empatické ryby nemôžu prežiť v oceáne spoločne s asertívnymi žralokmi, ktorí sú ochotní pre úspech urobiť všetko a zjesť kohokoľvek. Príjemný večerný uvolňujúci film, ktorý má aj myšlienku, čo mu dáva + 75% ()

ČR

De Niro fajn jako vždy,ale ten přeslazený konec a ,,tatínka,, s rozmazlenou dceruškou to poslali k zemi. 40% ()

RebekaFox

Slavný představitel padouchů, gangsterů a zabijáků a dvojnásobný držitel oscara Robert De Niro, v roli stárnoucího stážisty internetové módní firmy. Ve filmu od Nancy Meyers, režisérky hollywoodských slaďáků a kýčovitých romantických komedií. To jsem chtěla vidět! Také jsem hledala nějaký film na zlepšení nálady a povedlo se. Skutečně je to strašná slaďárná a kýč, kde Robert De Niro využívá asi tak deset% své herecké kapacity, ale i to stačí, aby film pozvedl a byl tak nakonec docela příjemným diváckým zážitkem. Představte si takového hodného strýčka v obleku, co nastoupí k vám do firmy, všem pomáhá, ke všem je milý a vstřícný a každý ho má rád. Navíc má dobré srdce a dobré nápady. Já bych takového kolegu brala. Tři hvězdičky pro Roberta! ()

esmoke

Robert De Niro je vdovec jehož život v důchodu je nudný a nezajímavý, proto začne pracovat pro web co prodává oblečení především ženám a vede ho žena (která tam musí dělat úplně všechno, protože být doma s rodinou ji tak úplně nevba :-o). Jako dopolední víkendová výplň docela ujde, ale ani ničím nepřekvapí. (2D dabing) Rozpočet: $ 35 miliónů, Tržby: $ 194,564 miliónů. ()

LadyRainier

Nic jsem od tohoto filmu nečekala, byl mi doporučen a čekala jsem na chvíli, kdy na něj dostanu náladu. Ta chvíle nadešla jedné neděle po obědě a musím říct, že snímek vůbec nezklamal. Perfektní oddychovka, chvilkama komedie, chvilkama drama. Za scénu s "vloupáním" přihazuju na 4 hvězdy ... ()

bonovox

Slušná oddychovka na sobotný večer, ale bez pridanej hodnoty. De Niro je presvedčivý, taktiež Anne Hathaway, len chýbalo mi tu nejaký moment prekvapenia, či gradácie. ()