Johnny.ARN

Taká príjemná vzťahová komédia, kde sa rieši všetko ale nedospeje sa skoro k ničomu. Herecky na úrovni, dejovo to ušlo. Bolo to ale o trošičku dlhšie ako by malo. Ako oddychovka v pohode. 3 z 5 ()

LadyPupu

Ze zuřícího býka je důchodce. Trochu smutné. Důchodce, který musí zavolat vnukovi, aby mu řekl, co je USB. To už je lepší. Důchodce, který je akční, má drive a ve finále víc sexeapelu než všichni ti mladí kolem. Důchodce, jehož nápad a provedení "smazání" mailu mě pobavil jako dlouho už nikdo (no, to kecám ;-)) Důchodce, který roštěnku (něco mezi 60-kou a smrtí) místo na oběd vezme na pohřeb. Díky za takové filmy. Začínám se těšit do důchodu :-) ()

LiborGondek

Stážista je jako dělaný pro dnešní uspěchanou dobu, které vládne stres, boj o to být úspěšný a bohatý, a to klidně na úkor vlastní spokojenosti. Z filmu vyzařuje pohoda a klid, můžete si jen tak sednout a relaxovat. Scénář i obsazení se mi líbilo, jen jsem nepochopil, proč neudělala Jules ředitelem Bena. Tak nějak jsem to očekával, bylo by to logické, a o to víc jsem byl překvapen, že se tak nestalo. 70% ()

Mrkvič

Amíci neumí tragikomické příběhy jako třeba my. V první půli je Stážista příjemnou komedií. Postavy jsou fajn, De Niro je v pohodě, příběh je originální a všechno to hezky šlape, až jsem se divil, že bych snad nakonec takové oddychovce dal 4 hvězdičky. Jenže potom se začne řešit rodinné drama. Přííííšerně se to tááááhne. Je to nuda a ještě nezajímavá. Zapomenuty jsou všechny ty vtipné momenty do té doby. Mračící se De Niro vypadá najednou stejně jako ve Fotr je lotr, kde to ale nebylo drama, tak to vypadá divně. Tvůrci ždímou oscarovou plačící Hathaway a drama skončí tak nedramaticky, jak se hodí v průměrné komedii. ()

Ryuuhei

Člověk se u toho jak dobře zasměje, tak i zamyslí. Film pěkně ukazuje, co má za následek práce od nevidím do nevidím, ale taktéž, že něco takového nemusí být úplně k zahození, pokud člověk ví, co dělá. Jediné, co bych trochu vytkl, tak místy trochu podivný a nerealistický vývoj děje. Ale tak, je to komedie a jakožto kvalitní titul funguje víc než dobře. Z herců zejména Robert De Niro nezklamal, jako „Stážista“ působil velmi sympatickým dojmem. 80% ()

DJ Rocco iNc

K tomuto filmu sa môžem vyjadriť jedine kladne, mňa príjemne prekvapil a pobavil zároveň. Robert De Niro bol skvelý a zožral som mu to aj s navyjakom. K tomu, musím povedať pravdu, aj dobrý slovenský dabing, našťastie, takže som mal pekný filmový zážitok na večer. ()

bubun

Příliš sentimentální, De Niro to trochu zachraňuje, ale prostě to neutáhne všechno. Jedna z nejdebilnějších scén byla, když mu Hathaway pomáhá založit facebookový profil, a přesto, že předtím polovinu dvouhodinové stopáže filmu bez problémů zvládal psaní na klávesnici a práci s počítačem, to za něj dělá ona - píše na klávesnici a nahlas mu čte otázky, které facebook k registraci požaduje. Chápu záměr tvůrců, že potřebovali něco, nějakou situaci, kde a jak by se hlavní hrdinové mohli sblížit, ale nemuseli by přitom mít diváky za dementy. Další scénou, na kterou bohužel jen tak nezapomenu, byla scéna s erekcí Roberta De Niro. Někdy stačí naznačit, není třeba to dovysvětlovat, takhle to bylo až trochu nechutný, a to nejsem žádnej puritán. ()

FritoleXx

Americké sluníčkové klišé míle vzdálené od reality jedoucí dle klasické hollywoodské šablony feel good rodinného filmu, kde každý zvrat je přesně tam, kde ho očekáváte. Z nějakého důvodu mi to zde na rozdíl od jiných filmů vůbec nevadilo ale. Možná proto, že absentují trapné momenty, všechno odysýpá ideálním tempem a Hathaway s De Nirem dané role vyloženě, ale fakt vyloženě, sedly. Skvělé. ()

terunka003

Pohodové, oddechové, životní, láskyplné, pozitivní. A o tu pozitivní stránku autorům zřejmě šlo. Film nemá nějakou větší hlubší zápletku, než uvědomění si vlastního života, svých cílů a lidí, kteří jsou vám nablízku. Opravdu pohodovka, která vás i rozpláče. ..malá dcerka byla pro mě asi největší filmová star, tak trochu v ní vidím jistou Vendy, dceru mého bratrchance, taky takové chytré a nevšední děvče.. ()

ywo666

Zaujímavý "feeling good" film. Pozrel som si to iba kvôli obsadeniu: Mám rád Anne Hathaway aj Roberta De Nira. Obaja sa do svojich úloh hodia ako riť na šerbel a predvádzajú parádny výkon. To je ale asi tak jediná výhoda film. Ostatné okolo je šedý priemer. Je to komédia a pár vtipov tam je, ale rozhodne sa nikto nebude válať od smiechu. Moja milovaná Anne niečo stratila zo svojho čara odkedy hrala v Bedároch. Teraz zas vyzerá po nejakej dobe dobre, ale už to proste nie je ono. Dal by som aj vyššie hodnotenie, ale takéto filmy proste nie sú môj šálok kávy. Silné 3*. ()

Minimie

Nemůžu si pomoct, tohle je hrozně milý film a za ty dvě příjemně strávené hodiny nakonec dávám plný počet. Už dlouho mi žádná filmová postava nebyla tak sympatická jako pohodový stážista Robert De Niro. Jenom dodávám, že ačkoli se ve filmu najde spousta vtipných momentů, pod nálepkou komedie se skrývá až mrazivě pravdivý obraz dnešní uspěchané a upracované společnosti, ze kterého mně osobně moc do smíchu není... ()

Pavlínka9

Bylo to tak krásně "gentlemantské", ale nebylo to zbytečně přepí*ené a nebylo tam obrovitánské množství patosu :) :) Bylo to v mnoha momentech tak roztomilé, tak krásně poukazující na rozdílnost dnešních mladých a těch, kteří se narodili po roce 1985 (cca). Obdivuji ženy, jako Jules, jelikož bych chtěla být jako ona a nebo být alespoň na obdobné pozici jako ona :) To, co její postava vybudovala bylo ohromující :) Film je krásně úsměvný, sice jakože předvídatelný, ale jsem ráda, že to nakonec dopadlo alespoň trochu jinak, než jsem se "bála", že to dopadne :) Generační rozdíly jsou ve filmu krásně ztvárněné a poukázání na optimismus muže, který nechce zakrnět jako starý ovdovělý důchodce a chce být aktivní až do své smrti - toužím mít kolem sebe jen takové lidi a být jednou z nich :) Všechno u mě sedí mimo starý, ovdovělá a důchodce :D :D ()

venison

"Stážista" je přesně ten typ hollywoodské pohádky, u které ráda relaxuji a vypínám mozek.. Navíc skvěle obsazena hlavní dvojicí mých oblíbenců - Robertem De Niro a Anne Hathaway.. Přirozeně jim filmový vtah jiskřil.. De Nira mi bylo líto a děsně jsem s ním všechno prožívala.. Navíc s rolí věčně rozlítané a zaneprázdněné Hathaway se mi přesně trefili na kůži.. Konec mi přišel moc useklej, ale jinak limonádová komedie z pracovního prostředí fungovala přesně ;-) Nic náročného, ale zase krapet něco jiného ;-) ()

Thommie

Absolutně zbytečný film, který je naprosto o ničem. Jediný motiv není dotažený do konce, všechno se plácá na hypsterské mělčině industriálních kanceláří a macbooků. Ždímačka nejlacinějších emocí, feministická pohádka o nejúspěšnější ženě na světě, pro kterou se chlap vzdal své příslušnosti k mužské části populace. Na druhou stranu je to podprahově pravdivá výpověď o naší generaci, které stačí opájet se vlastní hodnotou a kvůli ní třeba i říkat eshopu s hadrama startup. No prostě katastrofa. Jedna hvězdička za De Nira, který tady působil jako zlaté klepátko na kadibudce. ()

Timak

Film by měl být především o emocích. A tenhle teda emoce měl. Nevím, jestli je to mnou nebo proč se tolik liším svým hodnocením od své "topky" , ale tohle je pro mě inteligentní, velmi dobře zahrané, emocemi nabité a vtipné překvapení. ()

VasaX

Aničku mám rád, a Robert je frajer, o tom žádná. Ale trochu jsem se toho bál. Což se nakonec ukázalo jako liché. "Ben" mi vrátil víru v lidskost, zmínil můj odpor dožít se čehokoli za šedesátkou a celkově to bylo takové ilé a lidské a hollywoodsky pozitivní, ač nepřepálené. A dokonce i vtipné. Tak lehce a lidsky nenuceně vtipné. Zápletka je poměrně prostá, ale o to lépe funguje. Původně jsem myslel, že internistka bude Anne, takže mě (mile) překvapilo, že je to jinak. A internista Ben, se svou pozitivní, milou a chápající postavou je prostě super. The Intern je tudíž za mě jasný filmový tip na pohodoví, pozitivní a tak nějak konejšivý film (a tak nějak nese i poselství, že kariéra je přednější jak rodina, což může být pochopitelné, pokud jste Jules, ale nerad bych to viděl jako plošnou generalizaci). ()