Epizody(12)

Rudyho má každý rád je adaptací úspěšného amerického sitcomu z rodinného prostředí. Situace a střety, které běžný život přináší, jsou nám důvěrně známé. Podobně žijeme i my. Navíc způsob řešení situací a především humor a nadhled je nám blízký. V české verzi žije Rudyho rodina v Praze a všechny reálie jsou české. Mladí manželé mají tři malé děti a milující rodiče, kteří jim s láskou pomáhají. Problém je v tom, že pořád. Bydlí totiž přes ulici. A tak mají manželé starosti nejen s dětmi ale i s nimi. Každá jejich návštěva je jako cvrnknutí do nosu. Jednou za měsíc se to dá vydržet, ale když se to děje každou půlhodinu, je to k nesnesení. Jako by nestačilo být milující otec, ohleduplný manžel a vytížený sportovní redaktor splácející hypotéku na domek! Jako by nestačilo být vzornou matkou tří dětí, malé Anežky a dvojčat nemluvňat Matěje a Jiříka, a ženou v domácnosti! Nestačí. Hranice jejich obydlí jsou neformální, nebo spíš vůbec neexistují a rodiče i podivínský bratr jsou u nich pořád. Velká milující rodina. (Česká televize)

nick003

V prvním díle bylo asi tak pět kvalitních frků, u kterejch sem se i zasmál. Takže je to přesně o 4 víc jak v posledních 4 řadách how i met your mother. 3* si to určitě zaslouží. Po třech dílech -> Odpad si to nezaslouží, je dost horších seriálu. ()

cariada odpad!

Omylem jsem si dal jeden díl, řekl si ,že to teda zkusím. Už podle ukázek jsem z toho měl husinu a vzhledem k tomu ,že znám originál (mám ho dokonce v oblíbených seriálech), jsem se toho děsil. A moje tušení se potvrdilo, tohle se opravdu nedá. To postrádá to nejdůležitější u sitcomů a to je humor. Tady se všichni jen pitvoří a čekají na umělý smích. Kdyby radši čt koupila originál, který už v tv neběžel pěkných pár let. ()

zette

Nechapu, jak se u nas mohou tocit sitcomy, podle americkych a anglickych originalu, kdyz nase prostredi a humor je tolik odlisny. Ocividne to nefunguje a ani tech dvacet minut nejsou tvurci schopni naplnit davkou humoru, az na par malo zablesku. Rasilova jako herce nemusim, tady mu to ale prekvapive sedne, pokud to lze brat jako kompliment. Naopak ma oblibenkyne Schneiderova se vylozene trapi. Novotneho je zde skoda, Navratil by mohl dostat vice prostoru a Holubovou mohli taky nahradit mene okoukanou tvari. Serial visi nad propasti trapnosti. ()

otík

Minimálně za citaci z Cimrmanů ve druhém díle dávám dvě hvězdy. Bohužel celé to působí hrozně nepřirozeně, dialogy jsou místy hrozně umělé, papír z toho jen šustí. Sem tam je slušný vtípek, ale je toho málo. Hudba: Karel Havlíček ()

Sharlay odpad!

Tohle vůbec nemělo vzniknout. A ještě ke všemu tato česká transmutace podtrhuje i vážné nedostatky originálu. ()

LadyPupu odpad!

Vydržela jsem 6 minut a bylo mi neskutečně trapně za ty herce. Nechápu, proč se tohle vůbec točí. Ztráta času. ()

ghatos odpad!

IQ tykve...pro koho se tohle točí? Boha jeho - český sitcom, ještě jak se to snaží být uvolněné, roztomilé...přitom takový blivajz. 3%. ()

netahlo

"Podivej, Petr Cajanek mi podepsal ksiltovku!" "Podivej, Matej mi pozvracel mikinu!" Jako reakce na tu ksiltovku dobre. Deti maji evidentne vic rozumu. Jinak tento skvost nema cenu blize komentovat. ()

insurgentes

Někde jsem četl, že na natáčení jsou pravidelně přítomní US poradci (kdo zažil totáč, tak ví, že slovo "poradce" v sobě nese dost mrazivý přídech), kteří prý buzerují režiséra a producenty (ne ani tak herce samotné, ty zas buzerují ti zbuzerovaní), a cílem toho všeho je, aby se herci neodchylovali od textu ani o čárečku. Takže - formát je trapný asi tak, jak může být trapný americký sitcom. K tomu je potřeba si vylít hlavu colou, zalepit si střevní systém hambáčema s hranolkama a vytřít si prdel americkou vlajkou, aby to tak nějak moh člověk enžojovat. Ale tam, kde by to ještě trošililinku mohlo zajet do přijatelný polohy (a tím myslím do český polohy, když tam kurva hrajou český herci), tam to nenapravitelně ztroskotává na tom, že se právě herci nesmí odchýlit od toho naprogramovaně americky vtipnýho textu, a mnoho příležitostí ke vtipnosti, kterých by jinak herci jako je Schneiderová a Rašilov určitě dokázali využít, tady leží ladem. Vždycky mi bylo záhadou, jak je možné, že právě ten nejméně kulturní národ světa je největším vývozcem kultury, a k téhle záhadě se po tomto počinu přidává ještě další údiv nad tím, že oni ta svoje hovna nejen s gustem vyvážejí, ale ještě jsou přesvědčení o tom, že se jedná o nejryzejší dokonalost, na které už není co zlepšit, a jejíž jakákoliv modifikace musí jít na újmu kvality. Soudruzi z jů es ej, dotáhli jste tu dekadenci do opravdu slušných rozměrů, blahopřeju. ()

Roman Albach

Při sledování prvního dílu jsem se bohužel nezasmál ani jednou. Asi dvakrát jsem se jen usmál, a to myslím nějaké kreaci Evy Holubové. Je to velice slabé, bezduché, i herecké výkony mě příliš nepřesvědčily. Ale dám tomu ještě šanci ;) ()

Janega

Ja ho nemám rád. Na tom sa nedá zasmiať, pousmiať či aspoň uškrnúť, to je tak suché, že to nejde ani ironicky komentovať. Keby v pozadí neznel každých 5 sekúnd smiech, tak ani neviem, že to má byť myslené ako sitcom. Slovenské sitcomy sú aspoň trápne, ale toto nie je ani to. ()

panWolf

Abyste se (většina) nepo..... Že by to byl nějakej zázrak,to zase ne,ale docela se u toho vyřehtám. A o to snad jde. Nemůžu pořád koukat na Scorseseho nebo Coppolu. ()

kill-tec odpad!

Další česká katastrofa. Neviděl jsem ani jeden díl celý, protože to prostě nejde zvládnout. Absolutně žádný humor, neherectví všech, vykradená Amerika a jako třešnička na dortu přidán umělý smích publika snad za každým slovem (ne větou!) každého herce. Grrrr!!! ()

mira007

Obávám se, že aby tenhle formát pronikl do srdce českého diváka, tak musí být opravdu perfektní... ale to tahle utrápenost není a dokonce bych přemýšlel o podprůměrnosti. ()