Kuneš se zabydluje v Ústí a současně řeší svoji bezútěšnou finanční situaci. Společně se svými kolegy se snaží proniknout do prostředí ústeckých neonacistů. To, co se původně zdá jako náhodný důsledek hromadné bitvy dvou skupin fotbalových „ultras“, je ve skutečnosti úkladná vražda. I Rohan je zcela ponořen do svojí obsese Željkem. Informátor Željkovi zabaví telefon a tím ho odřízne od světa. Msta na sebe nenechá dlouho čekat. (Česká televize)

.baris. odpad!

Tohle je pro mě kolosální průser. Jeden nesmysl vedle druhého. Zaměňování ultras s hooligans a neonacisty, fetující neonacistka, neznalost základních fotbalových pravidel, neonácci, co na sebe práskají, fotbalovou hvězdu hraje kluk, který podle mě v životě nekopnul do balónu, házení piv na hlavní tribuně, hod pyrem po vlastním hráči, neonacisty se zákazem vstupu na stadion protáhne dovnitř údržbář... A mohla bych pokračovat. Ne, takhle to na fotbale opravdu nevypadá. ()

arcticsky

Jo...nic moc. Ale ústečtí fotbaloví sturmführeři byli zábavní...Sebevražda kyanidem - rybím tukem po vzoru Vůdce - Duchoslav rulez! :-). Bohužel - kvůli vyložené řachandě se to asi netočilo, takže kouzlo nechtěného? Jinak to nechápu... ()

gonga

Tento díl byl snad parodie, ne? Antonín Duchoslav a další náckové působili jako karikatury, touha udělat z nich úplné blbce překryla veškeré seriózní herectví. Ne snad, že bych skutečné neonazis nepovažoval za idioty, ale musejí vypadat jako nesvéprávní? ()

Snake.Charmer

Naděje, které jsem vyslovil po prvním díle se už v druhém díle rozplývají. Željko a jeho linie má málo prostoru a místo toho se řeší případ vraždy mezi fotbalovými chuligány jako vystřižený z libovolné české kriminálky, i když ke konci slibuje i tento případ jistý přesah do dalších dílů. Mírně nad průměr to vytahuje skvělý Kuneš, ale s tím si seriál bohužel do konce rozhodně nevystačí. ()

Ozzy2 odpad!

Jednička byla naprosto otřesná, tam asi většina fanoušků (nechápu, že to má fanoušky) ty kraviny vidět nechtěla, tady už je odstup a hle, konečně si k tomu došli skoro všichni.Čekal jsem, že se tvůrci poučí,ale oni si to asi vůbec nepřipustili, díky ovcím na ČSFD, že stvořili naprostej odpad. Pak až to skončí, pusťte si ještě jednou jedničku a na ty nesmysly Pachla se soustřeďte.Nakonec jsem je vypsal dost podrobně.On stačí kretén Mácha..dokážete si představit kriminalistu z oddělení vražd, že je tak vymaštěnej?Tohle už nemá smysl dál ani sledovat.Ale nebojte, v Česku na divácích nezáleží, i když to klesne na 10 %, třetí řada jistě bude, protože herci musí platit hypotéky, leasingy a štáby plné zbytečných lidí také.:)) ()

Dogfish

Nějak tomu dochází šťáva. První série velice dobrá, začátek druhé hodně vlažný. Kromě hlášek Máchy slabší průměr. ()

Monggol odpad!

Ty vole Pachl, co to jako melo bejt? To je paródia na prvú sériu alebo čo? Vyzeralo to, že prvý diel je slabší, lebo sa to len rozbieha, ale prd. Druhy stojí tiež za hovno ako aj absolútne nevhodná hudba. A ti neonacisti, to malo byť čo? Klesli ste na úroveň Policie Modrava alebo Místo činu Plzeň a podobne sračky. ()

G04T

Supr epizoda až na tu závěrečnou hudbu, byla strašně otravná a vůbec se do scény s vysypavanim mrtvoly nehodila, no co už. Dobry námět stejně jako jeho zpracování. Začátek hodně temný, po kterém se celá epizoda skvěle rozjíždí! Kuneš v tomto díle konečně chytí nějakého rapla, když se ho pro něj v tu chvíli neskutečně otravný Lupen ptá, jestli má alergii. ()

Vykuk odpad!

Špatný vtip, nechápu a nestíhám, Bukovsky super, Rapl 1 super, ale co je tohle?....dělá to tentýž člověk, co jedničku, ale asi je na drogách.. ()

heavy66

Opět slátanina, ale alespoň legrace. Mám rád jednoduchý humor a Miky Kadlec modlící se k Vůdci a polykající rybí tuk mě doopravdy rozesmál. Taky mě potěšilo, že do ústecké nemocnice přešel můj oblíbený patolog, scéna v pitevně byl další vtipný moment! ()

sorrow

Sepp, Sepp, kde jen jsem se s tím Seppem už setkal, no ano, v seriálu Vlak dětství a naděje před 30 lety, kde tohoto nácka ztvárnil Vladimír Javorský. I to jméno pro Viky Cabadaje byl p. Pachl líný vymyslet, až tak to pokračování Rapla odflákl. Myslel jsem si, že ten první seznamovací díl byl snad nějaký úlet a vše se vrátí do správných kolejí, pak zjistím, že druhý díl je ještě větší úlet. Celá jáchymovská kriminálka (Rohan, Kuneš, Lupen, Slepice a Mácha) se jen tak přesune do Ústí (do té doby tam asi kriminálku neměli), dokonce už je tam i jejich patolog. Všichni bydlí na rozpadlé, plesnivé ubytovně, všichni nadávají, ale všichni zůstávají. Rodiny kriminalistů už se zde neobjevují, protože Rohan si od staré potřebuje odpočinout, Krejčíková od Lupena nechce bydlet v plesnivé ubytovně, dcera Kuneše studuje v zahraničí, Ježkovou už Kuneš také zatratil, proč? Aby bylo možné servírovat pořádné případy a nemuseli jsme se zdržovat rodinnými trampotami hlavních hrdinů? To by šlo, ale to by zde musel být ten zajímavý případ, který jsem zatím ani v jednom dílu neviděl. Partička kriminalistů se spíše začíná chovat jako parta totálních imbecilů, kdy Rohan se upíná jen na Željka, Kuneš jen chlastá, hulí a dluží, Mácha má všechno na praku a na místě činu ho nejvíce zajímá, aby si zajezdil na kole (z toho má malé Vánoce). Těch stupidit v obou dílech bylo nepočítaně, ale jedna mě obzvláště pobavila, jak si vykartovaný fotbalista Šlapka sedne po svém vyloučení na lavičku domácích vedle trenéra a začne si přelévat vodku do své lahve. Jo, tohle přece fotbalisté dělají pořád, že si nosí vodku přímo na hřiště na zápas v originálním balení a teprve pak vše maskují přeléváním do své lahve. Scénárista nám to prostě musel ukázat, aby i ten největší hňup pochopil, že ten fotbalista fakt chlastá. Pane Pachle, to opravdu nevidíte, jak moc stupidní to je??? ()