Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem“, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, jež má napsat rozhovor s miliardářem, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít – Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory. (CinemArt)

Rian_witcher

Původně slabý romanticko erotický náboj série se změnil v neerotický slabě kriminální. Jak se rok s rokem sešel, objevila se novější auta, lehce se poupravil účes pana Šedivého a Dakotě o 2 cm poklesla prsa. Závěrem už snad zbývá jen lehký spoiler, že další díl bude mít název: 50 odstínů plenek :-) ()

Scaevola

Vyvrcholení pokračuje přesně tam, kde minulý díl skončil, a ještě navíc okrádá ženskou část publika o tolik očekávané svatební přípravy a všechny ty taškařice kolem jediného slůvka. Zbytek snímku však kupodivu přeladil na mírně odlišnou notu a tvrdohlavým vnášením kriminálních motivů do jinak chatrného a rozpadajícího se děje si vlastně nepomáhá, neboť nyní stojí kdesi na polovině cesty: Ženy už neuspokojí a muže ještě ne. ()

werxix

1* za scenérie a krásný výlet v Aspen. Jinak to bylo pořád to samé. Tzv. vyvrcholení na konci filmu bylo velice slabé. Ještě, že už to končí. ()

topvideo

Erotický thriler? Ani jedno, ani druhé...zlátanina obrazov. Nerozumiem tomu obrovskému fanklubu uctievačov tohoto zvratku. Dopozerané iba kvôli interiérom a autám, tie potešili na 1* ()

Ace.A.T.L.

Tak a jsme v klasický klišé vlně. Kdyby Christian byl dělník, co dělá 12 hodin ve fabrice, tak by ani přemíra lásky nedala do kupy smysluplnej film. Tady už se hodně hraje na romantický možnosti miliardáře a dělá se rodina. Řeší se klasický filmový kraviny a zbytečnosti, co protahujou díl o minuty a minuty dál. A část se záchrnou švagrový, je v celým filmu jakoby navíc. Celkově je to už děéééééésná nuda. Za mě 1* a NEDOPORUČUJU ()

hrdygay

konecne skoncilo patdesiat odtienov, trilogia dobra na honenie, vzdy som si vyhonil, ked sa jebacka dakota johnson ukazala naha, z bdsm nic poriadne neukazali, ocakaval som, ze christian (jamie dornan) nacura anastasii (dakota johnson) do ust alebo aspon nastrieka 3/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

PanPyzamo

Předešlý díl byl podle mě dost slabý. Ten mě neoslovoval. Podle mě ale tento byl o lepší. Někomu už by to mohlo připadat dost šílené, protože z erotiky to místy přešlo na celkem akční film, ale pro mě to bylo příjemné osvěžení, protože předešlý díl mě moc nebavil, ale tohle mi uteklo rychleji a bylo tak podle mě lepší. Díky těm momentům, které byly takové napínavé mě to chytlo a tak jsem ve finále spokojen. Řeknu to takhle. První díl je podle mě nejlepší. Druhý podle mě nikdy neměl vzniknout. Připadal mi trochu zbytečný. Třetí je ale hlavně ke konci podle mě celkem napínavý a konec se mi líbil. To bylo fajn. Ukončení trilogie dobré. Za mě nadprůměrný film. Fandy série by mohl zaujmout. Jiným nedoporučuji. Podle mě to docela ušlo a zakončení to bylo dobré. 6/10 ()

De Large

Videl som v živote veľa filmov a v mnohých, ktoré sa erotiky netýkali boli predsa len nejaké vzrušujúce scény. Stokrát vzrušujúcejšie ako v tomto divnom americkom tryptichu. Odhliadnuc od týchto doslova hlúpych a naozaj trápnych scén, to bola kriminálka na nedeľné popoludnie so stupídnym vyšetrovaním, odhalením... No a naozaj najväčšou hlúposťou scenára boli tie úplné somariny, ktoré preberali, akoby šlo o 3. svetovú vojnu. ()

petra8619

Přijde mi, že lidé, kteří tento film vnímají pouze po erotické stránce, tak dávají často nejhorší hodnocení. Jestli chtějí pořádný sex, měli by se dívat na jiné pořady. Ti, co tento film hodnotí i z jiných úhlů, už většinou dávají větší body :-) Ano je to slaďárna romantická a nereálná, ale prostě my ženy to máme rády. Stejně jako muži mají radi akčňáky, kde jeden týpek rozstřílí celý gang s několikanásobnou přesilou a s ní o tom, že i oni by byli tak stateční. Je to závěrečný díl celé série a splnil mé očekávání. Kdyby v tom filmu nebylo tolik erotiky, byl by to krásný slaďoučký film. Krásná hudba, dobré herecké výkony. Vždy si při eritických scénách představuji, jak to muselo být komické a nepříjemné natáčení. Pro mě to není film o erotice nebo o novém způsobu jak okořenit nudný manželský sex. Pro mě je to romantický film a ty mám prostě ráda a žádný milovník romantiky nemůže být sklamán :-) ()

TeresaB

Je to hezké zakončení celé série. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu, protože ti, co to mají rádi, se se mnou ztotožní, zatímco ti, kteří tyhle filmy nenávidí od prvního dílu si museli zajít i na ten finální, aby se utvrdili v tom, že to i nadále považují za sračku. Jenže si tu aspoň můžou pohonit nad svou duchaplnou kritikou, tak proč se na to nepodívat, že? ()

Declen

Do kina mě přemluvila kamarádka co neměla s kým jít. Je tu znát až inženýrská pečlivost ve všech aspektech, tak aby film myšlenkově uspokojoval dámské publikum. To sme tak nějak čekali. Co mě překvapilo, tak nulová snaha čimkoliv zaujmout pánské publikum. Mohl bych to více rozebrat, ale pokud je hlavní hrdinkou slečna co si vzhled ničí ofinou, tak asi není třeba pokračovat. Překvapili mě sexuální scény, které jsem čekal perverznější. Tedy největší masochismus spatřuji v tom, že muž udělá své ženě radost a jde s ní na tento film do kina. Ale když natím celkově přemýšlím, tak sem se vyloženě nenudil. ()

Stupet

Rozhodně nejlepší díl. Jednička se mi nelíbila vůbec (jako hodně nekvalitní porno). Dvojka už byla poměrně dobrá, ale tak nějak bez děje. Trojka je ale prostě super. Nabitá akcí, napínavý zápletky, sem tam se člověk i zasměje... Tenhle díl opravdu příjemně překvapil. ()

Zlajdaa

Řeknu to otevřeně. Předloha je lehtivý "román" pro ŽENY. Takže na obrazovce nepotřebuju vidět každou chvilku bradavky Dakoty Johnson a z Dornana by taky mohlo jít vidět trochu více než pár chlupů :-D ()

amalia

Žádný díl jsem neviděla, knihu nečetla, tak aspoň toto....herci se mi líbí oba a nakonec odpočinková sobotní oddechovka a chvilka napětí.... ()

leonskennedy

Absolutně nejslabší díl trilogie končící jako červená knihovna.Akční děj do filmu nezapadal a byl tam úplně zbytečný spíš mě rušil.Sexualní scény od minulého dílu ubyli v podstatě jsou tam tak maximalně dvě,ale o BDSM hratkách nemůže snad být ani řeč! ()

Sathine

S kamarádkou jsme se tak v pátek přes den shodly, že bychom mohly jít do kina a že bychom mohly vtipně jít na tento film a pobavit se. Takže žádné očekávání závěrečného dílu, kde to bude největší drámo a bude to jen tahat za city, jsme samozřejmě neměly. Ale obě jsme následně konstatovaly, že se opravdu jednal o nejlepší díl z celé série. Samozřejmě, začátek jen reklama na to, jak vlastně skvělý a úžasný život mají bohatí lidé, ale zbytek - i s mizernou zápletkou - se dal. No a kdo už měl dost Christiana, tak se na scéně objevil i sexy bodyguard, kterému bych možná dala i přednost :-D Ale jinak si myslím, že Dakota Johnson v tomto dílu hrála pouze pod podmínkou, že co nejvíce budou vidět její nahá prsa, protože jinak nechápu, proč jich tam bylo tolik :-D ()

martinexa

Když je blbá předloha je většinou blbý i film. Bohužel autoři Padesáti odstínů se hodně snažili něco s tím třetím dílem udělat, ale prostě to nešlo. Proč něco takového vůbec natáčet? Erotické knížky jsou prostě bez děje. Je to hlavně o sexu... hádkách...sexu...usmiřování...sexu... Z toho prostě neuděláte kvalitní film, ani kdybyste se přetrhli. Třetí díl stejně špatný jako druhý. ()

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

13.11.2015

Pokračování letošního hitu o snovém miliardáři a jeho vysokoškolské "kámošce" samozřejmě budou. Studio Universal je potvrdilo už dávno, doteď ale nebylo jasné, jak přesně se dají dohromady. Premiéra… (více)