Dívka ve vlaku

• USA The Girl on the Train (více)

Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem jejího starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje ‚Jess a Jason'. Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela. . (Freeman Ent.)

Blutarg

Marketing zvládl více, než byl samotný příběh. Možná 3/5, ale nelíbila se mi ani jedna holka z těch tří. Nějak mě to nezaujalo, znám mnohem lepší detektivky. Pro ženský to je asi lepší, protože se v některých těch rolích sami vidí... ()

misar3

Solidní plot twist, skvělá Emily Blunt... Táhlá první polovina a nezáživně pojaté vyprávění příběhu. Čtyři jsou možná moc, ale líbil se mi herecký ansámbl :-) A pozor na svůdnou Haley Bennett, na chvíli jsem ji dokonce zaměnil za Jennifer Lawrence... :D ()

john.h

Solidní thriller z ranku Zmizelá. Kvalitativně o něco horší, ale celkem slušně to buduje atmosféru. Hlavní postava je zahraná dobře, ale napsaná blbě. Je strašně otravná celý film, věčně na šrot a těžko s ní nějak sympatizovat. Konec to zvedá. ()

boo-boo

Tri pohľadné a talentované herečky v úlohách trojice nevyrovnaných žien, ktoré sa potácajú v prvoplánovom príbehu bez šťavy. Formálne je to krásne, ale zároveň také chladné, že ma to niekedy v polovici regulérne prestalo zaujímať. To potom človek to neskutočne dlhé finále takmer pretrpí. ()

ANTYCHRYST

Taak tohle neni nic pro mě.. Brrr... Asi jsem naladěn na jinou vlnu nežli většina filmfandu...ale musel jsem to po hodině vypnout... vypita ženská... Nuda slabé slovo... 15% jako tohle fakt ne.. ()

Wolfinas

Oproti knížce nemá film vůbec žádnou energii. Těšila jsem se jak si doplním svojí představivost. Ale film je hodně podprůměrný, vůbec mě nevtáhl do děje. Chybí mu náboj. ()

existimi

Mrzí mě to, ale zde budu ten otravný člověk, který vám řekne, jak je kniha lepší. A ona fakt je. O třídu. Obsazení nevhodné, kamera nepříjemná, způsob vyprávění nepřehledný ... nelíbilo se mi fakt skoro nic. Kašlete na film a přečtěte si radši knížku. ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: "Netradičně" pojatý, milostný "trojúhelník" ve čtyrech, kdy děj, zápletka i jednotlivé příběhy gradovaly hezky postupně. Výborná tajemná atmosféra a zpracovnání. ()

ŠpetaMarek

Ty vole hele jako pojd sem?! K snímku jsem přistupoval se značným despektem, ať už díky recenzím a reakcím, tak i srovnáváním se Zmizelou, se kterou to prohrávalo. Podotýkám, že Zmizelá je řemeslný skvost, ale film (a knížka) sranec. Takže pustím film, očekávám hrůzu. Sleduju film a vymýšlím ty nejšílenější teorie, abych byl připraven na nejhorší. A nakonec to byla ta nejvíc střídmá. Tohle bylo 100x uvěřitelnější jak Zmizelá a celá dramaturgická skladba mě těšila. K tomu herecké výkony a střídmá pasující režie. In your face David Fincher! ()

papadoce

Ja Vám neviem. Ono to aj dobré bolo, Emilka bola sexy tam kde mala byť sexy a bola ztrhaná alkoholička tam kde mala byť. Prvých asi 50 minút to aj pomerne zaujímavo odsýpalo, ale potom......, neviem či ma zmohla únava, alebo upadlo tempo, ale nejako to začalo škrípať, no a posledných tridsať minút ak nie ste úplný debil, tak už tušíte, že odkiaľ vietor fúka a celé čaro je preč. No taký priemer, možno 3,5. Veď pre Emilku všetko. ()

Nikol10

U psani komentaru nikdy nebyvam sprosta. No tady mam chut byt jenom sprosta. Dve lehke devy, jedna alkoholicka, jedno prase, agresivni hlupak a pouze jedna osoba si ziskala moje sympatie v tomhle nesympatckem filmu a to ten psychiatr. Ale ani on nebyl zadne terno. Ale co si budeme namlouvat mezi slepymi i jednooky kral. Film mel vybornou atmosferu, ale bohuzel strasne chtel byt jako Zmizela a na tu se absolutne nechyta. A tohle byl svetovy bestseller?Film o hovne, kde se vsichni tvari strasne vazne. Kde vladne sex, nevera a hlavni myslenka filmu je kde? A finale vylozene smesne. Proboha, kdo tohle cte a jeste hur, kdo tohle filmuje?!P.S. Kdyby tam aspon nehraly takove cuzy a aspon jedna trochu rozumu pobrala, takhle je to maximalne na 40 procent. ()

Knor

Slušnej thriller s vynikající Emily Blunt. Ono skoro půlka filmu tak trochu připomíná feministický drama o cestě hluboko do ženský mysli, ale člověk si to tak nesmí úplně připouštět :-). Když se zaberete do příběhu, dostanete fakt solidní thriller, kterej sice pointou nijak zvlášť neomráčí, ale je dostatečná i když se dá rozluštit poměrně brzo. Společně s hudbou a dobrým hereckým obsazením to má temnější atmosféru a to já mám rád. Krimi jednohubka, která neurazí. ()

Scraffy

Thriller klasického strihu, kde vás už moc vecí neprekvapí. Navyše neviem, či som divný, ale hlavné trio herečiek sa mi strašne plietlo a všetky mi pripadali rovnaké. Takže som mal problém sa v tom orientovať, ktorá je ktorá. Emily Blunt nie je dobrá herečka a fakt málokedy sa jej pritrafí rola do ktorej sa hodí. Celkom sklamanie, pretože som čakal od daného formátu viac. ()

AnyLae

Co si budem, pokud jste viděli Gone Girl (Zmizelá), tak se neubráníte srovnávání a ve výsledku na vás bude Dívka ve vlaku působit asi jako tuctový triler co si tak trochu hraje na něco, na co prostě nemá. Dvě hvězdičky mi příjdou málo protože hlavní hrdinky dělají co se jen dají a celkově film neplyne tak špatně, takže takové hodně slabé tři za hereckou snahu. ()

GameboyNES

nebejt závěrečných 20. minut, hudby od Elfiho a kukadel paní Bluntový, tak dám odpad. Je to extrémní nuda, děj nesmyslně pořád skáče 2. měsíce dozadu, 4. měsíce dozadu, 6. týdnu dozadu. A tohle schéma se neustále opakuje. 15% ()

Najt

Od toho filmu jsem nic nečekal a asi proto teď dávám 4*, protože mě to docela mile překvapilo. Není to film na každou dobu, na tohle prostě musí být chuť a mysteriozní thrillery, i když to moc mysteriozní nebylo xD, ale thriller to je pěknej, tak tenhle žánr musíte mít rádi, jinak vás to unudí. Takže nedoporučuji před spaním, nýbrž v době, kdy máte chuť na zajímavý, deprimující počit se zajímavým zvratem (I KDYŽ JSEM SI TO MYSLEL) Každopádně na 3 holky, které ve filmu hrají, na ty se kouká fakt pěkně :-) / 3,5* ()

Shitonit

Jednoduchý na chápání, zahradníka jsem objevil téměř na začátku, hezky natočený, koukatelný, bez větších potíží do druhého dne zapomenutelný. Doporučuji pro chvíle když fakt nevím co bych.. ()

Niflheim

70 %. Nemyslím si, že jde o špatný film. Řemeslně takový béčkový Fincher se solidní atmosférou, kterou vhodně doplňuje Elfmanova subtilní muzika (až bych si tipl, že hudbu skládal Desplat). Místy mi to (vzdáleně) evokovalo i seriály z ranku True Detective nebo Mare of Easttown. Herecky velmi uvěřitelné, a to ani nemusím přihlížet ke své slabosti pro Emily Blunt. I nějaké emoce to vzbuzuje – samotné rozuzlení může překvapit a na rozdíl od jiných „recenzentů“ v tom nevidím nelogičnost. Celkově samozřejmě nejde o nic nadstandardního, ale průměrné čtyři hvězdy si to bezpečně zaslouží. ()

Petule3

No, knížka byla lepší...jako obvykle. Nicméně psychologie postav byla podle mě perfektně zpracovaná a smekám před Emily, která byla skvělá. No a sexuální scény byly na jedničku a Haley taktéž, když se zamyslím, tou nejvíc nešťastnou tam byla právě ona. Jinak byl film zdlouhavý a chvílema trochu ubíjející, ale nemůžu si pomoct, mělo to celkově něco do sebe. 70% ()

janahorova

Kdyby se drželi trochu lépe předlohy, možná bych dala 4*. Každopádně by mě zajímalo, co je za módu zabírat každému obličej ze vzdálenosti 1 cm. Jestli to má způsobit, že je člověk postavě "blíž", tak to na mě nefunguje. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest