Profesionální MMA zápasník Wes Baylor bojuje v ringu se svým kamarádem Jonnym Sutherlandem, přičemž Jonny v tomto zápase po sérii Wesových úderů umírá. Baylor je zdrcený ze smrti kamaráda a odjíždí do Thajska. O šest měsíců později ho stále pronásleduje Jonnova smrt, ale živí se jako zápasník v ilegálních zápasech. Po jednom z nich kontaktuje Baylora muž jménem Aldrich, který mu nabízí milion dolarů, pokud se zúčastní jednorázového zápasu v Myanmaru. Baylor souhlasí. Po příjezdu na místo ho ale čeká překvapení, protože se stává obětí smrtícího lovu, který Aldrich organizuje běžně. Baylor dostane pouze láhev s vodou a opasek, který, aniž by o tom věděl, má uvnitř ukrytý GPS lokátor. Lovci, kteří mají Baylora ulovit, jsou Sofie, toreador Esparto, vývojář her Landon, Maduka, Jacob Texas Zimmling, Zimlingův syn Tobias, Aldrichova pravá ruka Madden a Aldrich sám. Baylor má dvě minuty na to, aby zmizel někde v džungli. Začíná tedy krutý boj o život... (TV Nova)

Tamten

Totální Béčko, které se snaží kopírovat staré osmdesátkové filmy. Hlavní klaďas ze začátku mlátí lidi po jednom, aby na konci ve stylu Ramba běžel proti armádě a nepřátelé umírali při pohledu na jeho kulomet. A nesmí tam chybět šílený záporák, který je ukecaný, aby byl čas něco udělat, a ženská, aby bylo za co bojovat. Pokud máte tento styl filmů rádi, nezbývá, než doporučit. A nutno dodat, že je vidět i několik solidních bojových choreografií a pár zajímavých kopů, které v praxi možná nejsou vrcholem účinnosti, ale na kameru vypadají pěkně. ()

Psycho.R

Spíš, než jedničku mi to připomínalo Avenging force s Dudikoffem (u kterého je mimochodem škoda, že neměl pokračování, ač na to měl najeto). Jde o prima koukatelný akčňák, občas jsou nějaká klišé okatější, než v jiných béčkách, chybí John Woo, kterému však skládá režisér holubicema poctu a JCVD, který je přece jenom někde jinde, než jeho napodobitel ve dvojce. Jako film na sobotní pozdní večer - jako dělané. ()

Demonic189

Tak toto bol riadny kanál. Najmä režisérsky a scenáristicky na poriadne mizernej úrovni... Potešia iba známe tváre a zaujímavé prostredie. ()

Nix

Tohle byla opravdu nuda, zlatá jednička s JCVD. Pořád nechápu proč se Scott upisuje k takovým brakům, je to smutný, i když občas předvede jeho um, prostě jsou lepší filmy a tomuhle je lepší se vyhnout. ()

rublik05

K remakům úspěšných filmů přistupuji velice obezřetně, často to bývá jen zbytečná ždímačka na peníze bez invence či nějakých větších ambicí. Živý terč 2 v mnoha ohledech jen recykluje originál z roku 1993, nic moc nového nepřináší, s nápady se drží zoufale při zemi, snímek působí strašně lacině a obyčejně, originálu nesahá ani po kotníky. Scott Adkins předvádí spoustu bojových scén a kaskadérských kousků, chybí mu však charisma, Van Damme to není ani omylem. Záporáci jsou docela v pohodě, chválím i sympatické exotické prostředí. Akční scény jsou fajn, zpomalovačky mi vůbec nevadily, kamera je naopak těžce průměrná. Některé scény mě solidně nudily, snímek mohl být klidně o čtvrt hodinky kratší a nic by se nestalo, ba naopak by mu to velmi prospělo. Závěr je takový prapodivný a odfláknutý, film si rozhodně zasloužil propracovanější zakončení. Ve finále se nejedná o žádnou velkou tragédii, Živý terč 2 se dá v pohodě přežít, jen je to takové jednoduché, laciné a přihlouplé televizní béčko, že jedno shlédnutí bohatě stačí. 4/10. ()

Likan7

Je tu Adkins, je tu blbej příběh, je tu ta cool kuš, je tu ta cool zbraň, kterou používal Henriksen v jedničce. jenže v porovnání s tímhle je jednička ještě lepší než ve skutečnosti je. Tahle béčkovocéčková nuda mě nedokázala zabavit ani na sekundu. Asi nikdo nečeká oscarový scénář, ale kdyby alespoň ta akce za něco stála. A taky bohužel Adkins není Van Damme s dlouhými vlasy. ()

john.h

Akčním céčkem nikdy nepohrdnu. Tady oceňuju poměrně solidní výpravnost, tedy až na tech úvodní MMA match, kterej měl bejt jakože důležitej někde v Las Vegas, ale bylo to točený někde v obýváku s pěti lidma za blikání diskotékových světel. Scott Adkins je super. Robert Knepper taky ujde. Na Rhonu Mitru se dá pořád koukat mlsně. Akce moc nepolevuje. Ale byla to tak nějak dost nuda a ty dialogy dost děsivý. Víc jak dvě dát nemůžu. ()

Clark_Kent

Podle očekávání jaksi béčko béčkovaté. Nezaujmulo mě to, snažili se dost kopírovat první díl a nepovedlo se to. Adkins kope dobře, ale tady to nebylo natolik dobré. ()

vieriX

Jednička s Van Dammem u mě má status čím starší tím lepší.Dvojka jí chtěla okopirovat dala tu Adkinse kterého mám rád ale totálně si vzala zbytek logiky co šel. Akce málo a divná prostě slabota. ()

Vykuk

Mohlo to být pohodové béčko, ale díky Rhoně Mitře a fest debilnímu ději, to snad ani nestojí za podívání. Ve studentském filmu by totální neherečka svedla hravě to, co tady předvádí Mitra. Ono celkově všichni lovci nebo aspoň někdo z nich mohl být zajímavější než prďolové, nějaké mladé vemeno, ajťák a přestárlá modelka, co má pocit, že se umí prát. Prostě shit. ()

intro

No tohle bylo celkem trapné, samé klišé. Největším plusem je krásné prostředí džungle. Radši doporučuji Hru o přežití s Ice-T. ()

Mamlas

Pripomnelo mi to osmdesatky... Byla tam slaba mista, zbytecne zpomalene zabery, dlouhe "dusevni" zabery, ale celkove to slo. ()

johnsnow

Dobré akčné B-čko o trošku slabšie ako jednička. Skvelý Adkins, záporák Knepper a podľa mňa dosť nevyužitá Mitra. Akcia dobrá, krvavá. Nuž za silné 4*. ()

rolly

Hard target je moja najobľúbenejšia Van Dammovka, na ktorú nedám dopustiť, jej pokračovanie je však slabé ako trikrát vyluhované čajové vrecúško. Je zreteľné, že sa Reiné silou mocou pokúša kopírovať Woo-a, lenže typické Woo-ove spomaľovačky sú tu neefektívne a nepomáhajú tomu ani tie holuby a jej direct-to-DVD release je opodstatnený. Holt Reiné nie je Woo, Knepper nie je Henriksen a koniec koncov ani Adkins nie je Van Damme. ()

Domas88

Scotte jejda.......... Máš tohle fakt zapotřebí? V dobách tvého idola Van Damma, by to asi stačilo, ale je opravdu jiná doba.. ()

Catella

Takový miloučký překvápko. Na to jak je tenhle film hodnocen, je v tom parádní akce, sympatičtí herci a k tomu se to odehrává v krásný přírodě. ()

Sharlis

Jeden z najslabsich Adkinsovych filmov. Reziser ma na bojove sceny k dispozicii esa ako Adkinsa ci Jeeju Yanin a stejne natoci prestrihanu choreografiu. To je na vypoved. ()