Baby nebude sedět v koutě! A to ani v roce 2017 v remaku slavného filmu o mladé Frances, která se během letní dovolené s rodinou bláznivě zamiluje a naučí tančit... (TV Prima)

Luxocculta

Zvědavost a moje nečekaně propuklá posedlost mnou po dlouhých letech znovu objeveným filmem Hříšný tanec z roku 1987 a vším, co s ním souvisí, mě přivedla k tomuhle snímku, od kterého jsem očekával jen katastrofu. Ta se ale k mému překvapení nekonala. Byť jde o stejný název a v podstatě totožný příběh, vnímal jsem to celé jako něco, co se původnímu filmu nemůže ani přiblížit, natož rovnat a že to tak pravděpodobně brali i jeho tvůrci. Jde o úsměvnou pohodovku na motivy kultovní filmové klasiky s feelingem televizních filmů s nevelkým rozpočtem, hvězdami i hereckými výkony. I když tady mě překvapila a potěšila přítomnost Peggy Bundové (Katey Sagal) i Landa Calrissiana (Billy Dee Williams). Nikdo z obsazení si nevedl zle, naopak, mělo to svoje momenty. Dokonce bych řekl, že scéna, kdy se Baby loučí s Johnnym, který musí opustit hotel, tady dává větší smysl než v původním filmu, kde to Baby bere s úsměvem. Větší prostor pro ostatní postavy a vedlejší dějové linky mi přijde jako fajn oživení. Největší slabinu filmu vidím v tanečních schopnostech představitelů hlavních postav a v choreografii, ale bez očekávání není ani zklamání. Na druhou stranu, pokud se hlavní postavy v tanečním filmu neumějí pohybovat, není to úplně v pořádku. Za mě nicméně vcelku příjemné překvapení. 45 % ()

AgnesDee

Nevím, kdo dělal casting, ale měli by ho ihned vyhodit. Abigail Braslin neumí tančit, a nenaučila se to za celý film. Johnny je tak nesympatický, až mě z něj bolely oči a konec byl poražený jak nejvíc mohl. A proč sakra někoho napadlo přezpívat Hungry eyes? V tu chvíli jsem chtěla, aby mi někdo uřízl uši, abych to nemusela poslouchat. ()

Lucyl89motyl

Obsazeni nebylo vubec spatne. Hlavni divci postava je sympaticka holcina, kterou si pamatujeme spise z detskych roli. Ale obsadit ji do tancici male rozkosne sexy ladne baby? To je trosku pritazene za vlasy. Hlavni podstata je tancovani a toho jsme se nedockali. Baby sice nezustala v koute, ale vetsinu casu jen stala na miste a johny okolo ni tancoval. A u zvedacky jsem se tak lekla az jsem si zakryla rukama oci. Abych to jen nehanila. Hodne se mi libilo zapojeni hercu i pevecky. ()

zuzza11 odpad!

Klobouk dolu, ze mel nekdo koule natocit do slova a do pismene kopii klasiky. Pravda, remake, napodobenina....marne hledam rozdil 🤣. Dalo by se rici, ze je to jak ze zivota selky z Ubla, zaverecny tanecni kreace jak z mistni diskoteky, kde vsichni maji tri promile v krvi vcetne kameramana. Nikdy jsem tak dlouho nemela otevrenou hubu uzasem. Nejvetsi perlicka je vytahnuti velryby z vody. Nechci urazet mentalne postizene lidi, ale mohli to aspon rict predem, ze natocili divadlo... ()

Tsuki003 odpad!

Já hlavně vůbec nerozumím, proč to muselo vzniknout. Zbytečně vynaložená energie, peníze a (snad) úsilí, jejichž výsledek nejenže není k ničemu, ale co hůř, ještě nadto šíří znechucení a vlasy stavějící hrůzu. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. Remake slavného filmu Hříšný tanec, který se natáčel v podobných lokacích a jediné, co přinesl nového, bylo obsazení, které mnohdy bylo horší než v původní verzi (především ústřední dvojice). Nejlepší částí této verze byl soundtrack. ()

DK197

Tak na začátku jsem si říkala, že to bude v pořádku. Sice úplná kopie originálu, alespoň nic nezkazí. Když se později přidala dějová linka s rodiči, byla jsem spokojená. Ale taneční vystoupení nebylo nic moc. Pořád jsem si říkala, že to rozbalí na konci, a že to bude konečně něco. Nebylo. Celé je to spíše něžné, hříšné ani omylem. A závěr nebylo žádné Velkolepé finále. A budu li brutálně upřímná, sledovat scény kdy se učí tančit, bylo hrozně nudné. Ale oceňuju začátek a obsazení. Obzvláště Hlavní hrdince jsem věřila v roli absolutně všechno. Škoda, že mezi ní a hlavním hrdinou nebylo znát více chemie. Škoda vůbec všeho. Potenciál to ponejprv mělo. ()

natali.sek odpad!

I kdybych neznala originální film, byla by to hrůza, ale bohužel pro ně originál znám a tohle? To je jeden velkej vtip! Zasmála jsem se, už když jsem četla, že chtějí udělat remake, poté jsem se smála, když jsem viděla jména hlavních představitelů, nemohla jsem se nesmát, když jsem viděla trailer a když jsem si řekla, že se podívám na celý film? Katastrofa! Normální člověk na to nedokáže koukat, aniž by přetáčel dál a dál, jen aby už byl na konci. Udělali přes dvě hodiny dlouhý remake, kde jsem z filmu, díky přetáčení (ano říkám díky) viděla asi jen 30 minut maximálně. Scénář byl na prd a herecké výkony ještě horší. Když jsem se nad tím zamyslela, doufám, že hlavní představitelé nebyli jejich první volba, ale spíš to na ně zbylo, protože nikdo nechtěl dělat remake, to bych pak pochopila obsazení, ale pokud byli vybráni jako první pro tuto roli, tak se ptám, kdo je sakra vybíral? Byli úplně slepí? Ještě nedávno jsem lámala hlavou nad tím, proč babička kouká na romantické německé filmy od Pilcherové apod., teď bych to viděla raději, než tohle to, čemu říkají film. Ať už byl remake nápad kohokoliv, nemohl být normální, protože takhle znesvětit oblíbený originál se Swayzem, musel být nápad jen naprostého idiota. ()

Mika.89

Patřím k menšině, které se film líbil. Jistě originál z roku 1987 je klasika, kterou spousta z nás nespočetněkrát viděla a je tak těžké hodnotit. Já na tohle nepohlížím jako na doslovnou předělávku, spíš někdo vzal stejný námět a zpracoval ho po svém. A výsledek není zase tak špatný. Tanec tedy není skoro vůbec dirty, ale jedná se o film pro TV, takže chápu, že se asi museli trochu krotit :) Známé scény jsou jemně pozměněné či doplněné o detaily, které originál neměl, dočkáme se i zajímavého vývoje vedlejších postav (sympatická Lisa Housemanová). Soundtrack v novém podání se povedl (možná až na She´s like the Wind), herecké obsazení také. Colt Prattes jako Johnny je uvěřitelný a sexy (Patrick Swayze holt nikdy nebyl můj typ), Abigail Breslin je viditelně lepší herečka než tanečnice, ale roli Baby zvládla dobře (Jennifer Grey po taneční stránce nelze nic vytknout, ale občas trochu přehrávala) a vůbec mi nevadilo, že byla holka krev a mlíko, osvěžující změna ve filmové produkci. Příjemně překvapila Nicole Scherzinger. Zklamal mě závěr, který měl být vrcholem filmu, ale úplně se nepovedl (choreografie závěrečného tance, to mělo být co?) Takže za mě 4 hvězdy a objevila jsem své nové guilty pleasure. ()

DeLuxelinka

No, kde začít. Měl to být remake, ale spíš mi to přišlo jako parodie na Hříšný tanec. Kde v tom filmu byl pořádný tanec?! A co herecké výkony?! Všechno stálo za starou belu. Taneční scény byly katastrofa a ta závěrečná byla doslova výsměch. I když to byl pouze TV film, přece se to dá i s méně penězi udělat tak, aby to trochu vypadalo. Škoda že nevyužili tanečního potenciálu, který Colt má. Abigail byla prostě dřevo. Jedno opravdu malé osobní pozitivum byla Nicole, kterou mám ráda, ale do role křehké Penny?! To bych ji neobsadila. Celkem se mi líbily některé předělávky písní. To snad bylo jediné, co se filmu povedlo. ()

Jancaa01

Nelíbil se mně výběr hlavní hrdinky, představitelka není dobrá tanečnice a Baby by měla být drobná křehká holčička', z které se až ke konci filmu stane ženská, která ví co chce. To, že film byl vlastně flashbackem se mi líbilo. Taktéž se mi líbil hezký sesterský vztah mezi Lisou a Baby. Jen ten konec!! Tohleto není Titanic, nepotřebujeme smutný konec!:'( Baby a Johny měli skončit spolu. ()

Montmorency odpad!

Tlustá Breslin, ohavný Johnny, stará Scherzinger a vůbec příšerný casting, k tomu otřesná taneční čísla...to přece musí být myšleno jako parodie !?!?....Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděla ()

Profík

Je mi jasné, že s třemi hvězdami jdu proti proudu, ale zdejší hodnocení je založené nikoli na kvalitě samotného filmu, ale na obraně originálu. Kdyby ho nebylo, věřím, že hodnocení by poskočilo klidně na trojnásobek procent. Tenhle film selhává v zobrazení hlavního hrdiny, Colt Prattes je castingový fail jako Brno a nebýt jeho, dal bych s klidným svědomím o stupeň vyšší hodnocení. Tento tanečník bohužel předvedl v cca 2 hodinách méně hereckého talentu než v klipu Try od Pink. Další, menší problém mám s Abigail Breslin, která prostě jako tanečnice nevypadá. Je to jedna z mých oblíbených hereček, ale u ní byla příprava na roli pravděpodobně poněkud podceněna. Jinak herecky to zvládá slušně a celkové obsazení je fajn a některé přidané linie příběhu jsou fajn a najednou i rodiče Baby mají co hrát. 65%. ()

vw.cobra odpad!

Netaneční a nehercká polena v hlavní roli a celkově totální sračka. Tohle jako remake fakt nevyšlo. Úplně zbytečný film - je to URÁŽKA původní předlohy. ()

stanslon

Každý remake prý je jen horší. Tenhhle to ovšem potvrzuje. Nevadí mi, že nová Bejby je baculka, ani že Prattes není Swayze atd. Ani, že tam zabudovali rasovou tematiku. Jen mne nudil. A tak dávám dvojku jen za to, že Bejby se naučila tančit. A že z nesmělé labutě se proměnila ve smělou. Ach ty remaky! ()

jmennno

Nevím, proč to má tak hrozné hodnocení. Líbilo se mi to. Bylo to vážně dost dobré. Na první z 80.let to sice nemá, ale že všech remake, je to rozhodně nejpovedenější. Líbilo se mi, že Johny se k od samého začátku choval k Baby  hezky, narozdíl od původního filmu. Ale soundtrack se mi nelíbil. Johny se líbil, ale Baby mi ne. Přišla mi i dost stará. Původní Baby byla více "nevinná", a celkově křehčí. ()