Podobné, ako seriál Legion: miestami pozoruhodné, ale ako celok nie úplne postačujúce (a nakoniec zvláštnym spôsobom neuspokojivé - a neuspokojúce). Vizuálne premakané (ostatne, robili to tvorcovia šialeného Hannibala) a odvážne v sexe i gore (našťastie, rozkošných králikov nám pozabíjali mimo záber). Dokonalé scény s bohmi a ľuďmi (otrokárska loď, Vikingovia...). Ak by to bolo len o nich, dám 100%. Lenže nie je. No a o čom je? V tom je problém. Príbeh je veľmi riedky, zvláštny, výrazne stagnuje a chýba mu poriadne vyvrcholenie (v predchádzajúcich dieloch plno načrtnutých vedľajších dejových liniek a postáv je vyložene ignorovaných). Najviac ma zaujal prekrásny predposledný diel alias spin-off mojej najobľúbenejšej postavy: dvojmetrového leprechauna z Írska. A nepochopil som, na čo pán Streda potreboval s takými mega-schopnosťami bodyguarda – absurdné!(15.12.2017)

Zpočátku, jsem do seriálu American Gods, šel kvůli seriálovému zpestření, vůči jiným seriálům, které mají například přestávku. A první díly, mi nepřišly, nějak zajímavé. Postupně jsem se do toho dostal a jsem zvědavý, na druhou řadu. Kdo má rád něco netradičního, nějaké zpestření, něco zvláštního a neobvyklého, zabrouzdal bych sem. :) Uvidíme, jestli druhá série vygraduje, jako osmý díl, té první.(15.1.2018)

• Ichabod

Větší zklamání nepamatuji v poslední době. Dokonalé úvodní titulky nic ze samotného vyprávění netrumfne. Neskutečný talent za kamerou opřený o skvělou předlohu bohužel neopakuje úspěch ani kvalitu Hannibala. Casting je skvělý, hudba, kamera a celkový vizuál také. Za to vyprávění je příliš složité.... Nebo spíše špatné a za osm dílů se toho moc nevyřeší, což by nevadilo, kdyby většina dílů nenudila od začátku do konce.(24.9.2017)

Hyperstylizovaná a přehnaně násilná ilustrace několika prvních kapitol Gaimanovy knihy, která se překvapivě přiklání spíše k uměleckým konvencím a pomalu budované atmosféře než k přesvědčivě vystavěnému vyprávění. Nejhezčí spořiče obrazovky roku.(8.2.2018)

První řada byla pro mě těžkým zklamáním. Přitom téma má obrovský potenciál, jenže tvůrci ho nechali utopit v epizodách, které nevyprávěly ucelený příběh, ale vypadaly spíše jako mozaika na sebe nenavazujících dějů, které poskládal dohromady autista pod vlivem návykových látek. Díly, jež tomuto vzorci unikly, byly velmi slušné a je škoda, že jich neuniklo víc. Jako dlouholetý hráč World of Warcraft musím ocenit jméno hlavního hrdiny, ale jako fanoušek dobře zahraných psychopatů musím vyjádřit zklamání nad nepřítomností Černoboga ve Wisconsinu.(9.9.2017)

• - Ve scéně, kde dav lidí střílí salvy do nebe, vidíme padat prázdné nábojnice k nohám zůčastněných. Avšak některé nábojnice mají stále v sobě projektil. (MatyasF)