• Ichabod

Větší zklamání nepamatuji v poslední době. Dokonalé úvodní titulky nic ze samotného vyprávění netrumfne. Neskutečný talent za kamerou opřený o skvělou předlohu bohužel neopakuje úspěch ani kvalitu Hannibala. Casting je skvělý, hudba, kamera a celkový vizuál také. Za to vyprávění je příliš složité.... Nebo spíše špatné a za osm dílů se toho moc nevyřeší, což by nevadilo, kdyby většina dílů nenudila od začátku do konce.(24.9.2017)

První řada byla pro mě těžkým zklamáním. Přitom téma má obrovský potenciál, jenže tvůrci ho nechali utopit v epizodách, které nevyprávěly ucelený příběh, ale vypadaly spíše jako mozaika na sebe nenavazujících dějů, které poskládal dohromady autista pod vlivem návykových látek. Díly, jež tomuto vzorci unikly, byly velmi slušné a je škoda, že jich neuniklo víc. Jako dlouholetý hráč World of Warcraft musím ocenit jméno hlavního hrdiny, ale jako fanoušek dobře zahraných psychopatů musím vyjádřit zklamání nad nepřítomností Černoboga ve Wisconsinu.(9.9.2017)

Podobné, ako seriál Legion: miestami pozoruhodné, ale ako celok nie úplne postačujúce (a nakoniec zvláštnym spôsobom neuspokojivé - a neuspokojúce). Vizuálne premakané (ostatne, robili to tvorcovia šialeného Hannibala) a odvážne v sexe i gore (našťastie, rozkošných králikov nám pozabíjali mimo záber). Dokonalé scény s bohmi a ľuďmi (otrokárska loď, Vikingovia...). Ak by to bolo len o nich, dám 100%. Lenže nie je. No a o čom je? V tom je problém. Príbeh je veľmi riedky, zvláštny, výrazne stagnuje a chýba mu poriadne vyvrcholenie (v predchádzajúcich dieloch plno načrtnutých vedľajších dejových liniek a postáv je vyložene ignorovaných). Najviac ma zaujal prekrásny predposledný diel alias spin-off mojej najobľúbenejšej postavy: dvojmetrového leprechauna z Írska. A nepochopil som, na čo pán Streda potreboval s takými mega-schopnosťami bodyguarda – absurdné!(15.12.2017)