Epizody(9)

Luxus na talíři vs. Vaříme s Mírou. Snobárna vs. blafy. Robert Mikluš vs. Míra Hejduk. V novém seriálu Žrouti od společnosti Negativ (Kancelář Blaník, Autobazar Monte Karlo) se prolínají kuchařské osudy hrdinů obou obskurních kuchařských pořadů... Unikátní gastrositcom sledujte na internetové televizi Stream.cz. (StreamCZ)

Agoran

Hodnoceno po čtvrtém díle. Stále horší a horší... Zatímco dva doprovodné seriály jsou skvělé, tohle je balast bez nejmenšího nápadu či humoru. K tomu obsazování očividných neherců (novinář) a divákovi je pak naprosto jedno, co se na obrazovce děje. Jediné, čím se snaží odlišit, je vulgarita, která je však tak prvoplánová, že jen dokresluje celkový zmar. Očekávám konečnou pointu ve stylu "jak lidé nadávali na oba doprovodné seriály, než zjistili že jsou parodií, tak stejní 'kritici' teď nadávají na kvalitu spojujícího seriálu, aniž by se poučili", ale to asi dávám tvůrcům až příliš velký kredit. Jasně, jde jen o webovou minisérii, ale nevidím důvod, proč na ni klást menší nároky, než na konvenční televizní tvorbu. ()

zette

Podle me trochu zbytecny serial, ktery tezi z vyborneho Luxusu na taliri a Varime s Mirou. Nektere dily vylozene spatne a nudne, ale diky skvelym postavam Mikluse, Mrazika, Stavne a Kopty dam velkoryse tri hvezdy. Dobra uvodni pisnicka. ()

SHI-SHA

Úchylná úvodní písnička navodí skvělou atmosféru ujeté komedie, bohužel však dostanete jen zbytečně vážné drama o tom, jak Mikluš (kuchař z Luxusu na talíři) jí v zákulisí chráněná zvířata. Po třech dílech jsem to chtěl zabalit, jen zvědavost mě donutila pustit si další díly a musím říct, že čtvrtý a pátý díl už mají nějaký dějový obsah a seriál se dost zvedl. Jsem zvědavý, co přijde dál. Edit - přišlo jen hodně špatné a zbytečně šokující finále, takže nakonec jednu hvězdu ubírám. ()

alchac

Pokus spojit český, ale dokonalý Luxus a téměř dokonalého mimibazarového gastroúchyla dopadl jako pejsek dorta a dvou kočiček, frigidní krávy a hornouherské kurvičky, které jsou samy o sobě snesitelné asi jako rvaní žiletkového drátu do močové trubice. Důkaz pravdy, že oč větší hovno někdo vyprodukuje, o to větší mívá potřebu jej rozpatlávat, tak mírně narušil toliko poslední díl, díky němuž také neotvírám poklop senkruvny. Nebýt obou podkladových seriálů, kvůli nimž jsem to do konce vydržel, napálil jsem ovšem odpad na první potkání. ()

plechulka

Perfektně ulítlý triptych seriálů na Streamu - přiznám se, že první díl "Luxusu na talíři" jsem sežrala i s navijákem - a určitě jsem nebyla sama..... Robert Mikluš je perfektní a Zuzaně Stavné slovenčina svedčí! ()

ghatos

Do pátého dílu to bylo hodně funny. Robert dostával parádně naloženo, už jsem si říkal, kdy ty sr*čky zlomí :) . Jak se začal paktovat s Mírou, tak to šlo trošku dolů. Mě osobně se líbil nekorektní, hrubý humor. Seriál je určen pro žravce - dravce ;) . 77%. ()

JKL

Slovena vyhoní Miklušovi. Slovena vyhoní Mrázikovi. Ten by si prý radši normálně zašukal. Šimčík to sleduje z úkrytu a taky si ho musí vyhonit. A nakonec, aby se to nepletlo, dorazí Jiří Maryško. ()

Hollohlaway

Nejenom slabý, ale divný. Vtip? Originalita? Nic z toho. Přidaná vulgarita tomu navíc moc nepomáhá. Jedna hvězda za tu fešnou Slovenu a pár vtipů. ()

klukluka odpad!

Hodnoceno po 2. díle (odpad!!!). Totální. A vidím to tak, že bude ještě hůř./// Epizodou číslo 6 (Finále) by to snad mohlo skončit. Celá tahle nevtipná taškařice má jediného vítěze - firmu Oresi. I když... Sledovanost tomu padala doslova střemhlav, což vnímám velmi pozitivně - lidi prostě nejsou tak hloupí, aby si nechali servírovat každou sračku - byť je k mání de facto grátis a cesta k ní vede skrze dvě kliknutí myší. Joke, ze kterýho to žilo prakticky od začátku do konce - upečenej krysařík - mě osobně kdysi mnohem víc bavil v podobě třicetivteřinové Bobiky, finále s nepřekonatelnou surovinou (která prý ve skutečnosti nechutná příliš dobře, protože je výrazně nasládlá) lze zase tematicky připodobnit například k http://www.csfd.cz/film/88876-reznici/komentare/. Dánové mě pochopitelně pobavili mnohem víc, navíc před X lety, Žrouti mně osobně nedali vůbec nic, když nepočítám totální znechucení. Do Oresi nejdu. ()

see_sawandrew

Vlezlá geniální/pitomá znělka, bizarní scénář, disturbing záběry, sprosté vtipy... Zatím trošku moc na diváky Streamu. Za deset let to bude klasika. Je otázka, jestli je to dobře, nebo naopak katastrofa. 75% ()

zelvicka.

Takže nám vznikly tři seriály: Vaříme s Mírou, Luxus na talíři a Žrouti. Zhodnotil bych vzestupně: s Mírou - vyloženě kečupová omáčka, aby se Robertu Miklušovi vytvořil záporák. Míra je zastánce babicovského proudu vaření, a hází během pořadu různý hlášky, který nejsou vtipný. Především pak v každém díle pomlouvá Mikluše (stejně jako to dělal Babica s Pohlreichem, takže to je docela reálná věc). Jídla, který uvaří bych označil souslovím kekel z pekel. Luxus je naopak pořad pro kulináře milionáře, bohužel i když má jít o recesi, není to moc patrné. A pak tu máme tenhle opus, který zřejmě měl korunovat tyhle dva pilíře jakýmsi utkáním těchto dvou kulinářských souputníků. Co je dobrá věc, že začne hláškovat i Mikluš, který ke všemu i hraje, máme tu šílenou manželku a věrnou produkční s výtečnými orálními schopnostmi. Takže konečně ke dvěma falešným seriálům o vaření dostáváme nějaký humor, pointu. Pandu? Ne to nejde, to půjde veřejně. ()

markotter

Důležitý je nenechat se odradit prvními slabými díly a počkat si na poslední 3 díly, které dokonale zapadnou do předchozího děje. ()

rublik05

Říkal jsem si, s čím asi tak tvůrci přijdou, když už předchozí dva pořady hlavních protagonistů byly perfektní a nebyl jsem si jistý, kam se postavy posunou. 7/10. Musím však přiznat, že tentokrát se jedná o mnohem úchylnější nápady, které jsou místy fakt mega ujeté. Velká škoda, že úvodní díly jsou víceméně jen s Robertem, Míra se naplno rozjede až soutěžních dílech "Souboj titánů", kteréžto 3 díly já považuji za úplný vrchol Žroutů a prakticky tyto díly jsem si nejvíc užil. Celkově jsem však čekal mnohem víc, než jen tři povedené díly. 6/10. ()

Likan7

Stream je svéráz. Někdy nám servíruje tak zvláštní seriály, že je až s podivem, že to nějací hlavouni schválili. Neviděl jsem ani jeden díl těch 2 pořadů a na velmi specifický druh humoru jsem si tady musel trochu zvyknout. S přehledem nejlepší (a jediný vtipný) díly jsou ty čistě o vaření v Souboji titánů, jinak jsou Žrouti naštěstí krátký, ale i tak nevtipný, na hraně vkusu se pohybující seriál. ()