Dobré místo

• USA The Good Place
TV spot
USA, (2016–2020), 19 h 46 min (Minutáž: 21–54 min)

Tvůrci:

Michael Schur

Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper, D'Arcy Carden, Jameela Jamil, Manny Jacinto, Marc Evan Jackson, Tiya Sircar, Ruman Kazi, Amy Okuda (více)

Série(4) / Epizody(50)

Díky chybě se sebestředná Eleanor Shellstrop po smrti dostane na Dobré místo. Chce tu zůstat, takže se snaží stát se lepším člověkem. (Netflix)

Mat.t

Absolútne nemá chybu, konečne niečo po dlhom čase, zábavné, s myšlienkou, prekvapivé, poučné, nové, čo stojí za to ()

KyoroChan

Nejradši bych dal 5* ale vůbec mi nesedla postava Jasona. A některé díly a nové postavy byly úplně zbytečné. Jinak je to úplná pecka. Moc jsem se bavil! Oceňuju neokoukanou originalitu, humor a také stopáž. Jako oddychovka naprostý ideál. Eleanor mi přirostla k srdci, až když se začala měnit k lepšímu, Chidi měl velice vtipné reakce a smích a také to byl velký správňák! No a naprostá bomba je dobrá i zlá Janet a hlavně sám Michael. Kdo toto vymyslel? :D ()

AJensen

První dvě série jsou super, pak to jde lehce z kopce. Obsazeni je, ale super a občas jsem u toho opravdu brečel smíchy :) ()

foldpe

Tohle mě bude bavit vždycky. Skvělý seriál zabývající se základními otázkami života, smrti, a hlavně života po smrti. :) Celé je to protkané hromadou filozofických úvah, na kterých to vlastně stojí, takže se prokrastinováním u tohohle seriálu třeba i něco přiučíte. Chápu, že hned v prvním díle můžou někoho odradit ty sci-fi efekty, ale tady doporučuji vydržet. Rozjezd sice trvá dlouho, ale stojí to za to. Nevím čím to je, ale hlavní postavy se prostě umí dostat pod kůži. Není tady nouze ani o dávku hloupého humoru, u kterého se člověk prostě baví. Za tohle je zodpovědná hlavně postava Jasona Mendozy, která se prostě povedla. Skvělá výprava do posmrtného života. Pět hvězd, bez pochyb. ()

Senátor

Představte si místo kde slovní spojení jako "kýčovitá výprava", "moralizující dialogy" a "dojemně romantické" znamenají samé dobré věci. Tak to je "Dobré místo". ()

Bantarian

Nenáročný, oddechový seriál plný inteligentního humoru, ale hlavně zodpovězení na spoustu filozofických otázek, které by vás možná ani nenapadly. Dobrý seriál zaujme už první epizodou. Skvělý seriál vás po dosledování donutí, si ho zopakovat. A to zde jistě platí dvojnásob. ()

ricardo2803

Další seriál, který mě totálně rozsekal, což poznám podle toho, když u posledního dílu uroním slzu. Vtipné, chytré, milé. Jestli to takhle vážně všechno funguje, tak mám docela strach. Ale snad mám ještě trochu času se napravit. ()

Olivvaxaf

Velmi originální, vtipné. Od třetí série už to bylo trochu dokola to samé… ale i tak skvělý vtipný seriál… nemám co vytknout… vůbec jsem nečekal takhle emotivní konec👍 ()

1308boddah

To je tak když někdo sepíše "originální nápad" jak ještě víc vychovat chudáky věřící v ještě poslušnější a bojácnější věřící. Že to nemá hlavu ani patu už dnes dle Netpič nikdo neřeší. Je to stupidní a hvězda jen za to, že je to dobrá kulisa k nudným činnostem. Tyhle Netblb blbiny jsou masová nátlaková propaganda jak se každý má chovat, v co věřit a co je správné. Snaha, aby všichni poslouchali a chovali se žádaně. Netfuj je novodobý sluníčkový Hitler. Jen je horší. ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019