StartUp (TV seriál)

StartUp

Krimi / Thriller

USA, 2016–2018, 22 h 18 min (Minutáž: 43–54 min)

Tvůrci:

Ben Ketai

Martin Freeman, Adam Brody, Edi Gathegi, Kristen Ariza, Ashley Hinshaw, Jocelin Donahue, Aaron Yoo, Michael McKiddy, Jevon White, Yvonne Zima, Mimi Michaels, Rebecca Bujko, Eric Etebari, Dana Gourrier, Rey Hernandez, Brandon Stacy, Troy Winbush, Laura Aleman, Robin Thomas, Carl Weintraub, Kelvin Harrison Jr., Michael Emery, Ron Perlman, Stephanie Drapeau, Spence Moore II, Nathan Davis Jr., Adam Huber, Reina Hardesty, Tony Plana, Jenny Gago, Alfredo De Quesada, Wayne Knight, Jim Klock, Clint James, Jimmy Navarro, Anne Ramsay, Joshua Leonard, Mykel Shannon Jenkins, Sofia Mattsson, Addison Timlin, Yetta Gottesman, Pamela Roylance, Andrew Laurich, Cyrina Fiallo, David Michael Maurer, Jeimy Osorio, Ravil Isjanov, Yaiza Figueroa, Tian Richards, Blake Perlman, Jon Michael Davis, Otmara Marrero, Devon Ogden, Vera Cherny, James Robert Wood, Jared Bankens, Kacy Owens, Mira Sorvino, Tyler Labine, Zachary Knighton, Allison Dunbar, Tony Nevada, Josh Daugherty, Jason Kravits

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

“AHOJ GENCOINE“... /// Trojice švorcáků shání prachy na projekt, kterej má změnit svět. Pomalej rozjezd. Máme tady několik postav různorodých sociálních poměrů a společenskýho postavení. Sledujeme nejen jejich snahu o vdechnutí života StartUpu, ale taky jejich osudy, který jsou díky tomu ovlivněny. Ne každej okamžik je zajímavej… každopádně ten gangsterskej týpek má co nabídnout. Postupně dobrejch okamžiků přibejvá a tak se Freemanovi nedivím, že se mu v seriálovejch vodách zalíbilo. Tahle parta je na tom u mě jako u investorů: zpočátku jim nedůvěřuju, ale nakonec mě přesvědčej, že si pozornost zasloužej. Před koncem jsem se bál, že v další sérii budou omílat ty samý sračky furt dokola… ale vono ejhle – překvapení! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Rozjíždím byznys s kradenejma prachama z drog. 2.) Mám nápad (a nemám prachy). 3.) Thx za titule „Pedros314159“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(31.10.2017)

První série mě úplně pohltila a vlastně jsem nezaznamenal ani chvíly nudy, nebo slepého místa. Bohužel co nechápu je, že se chvíli uvažovalo o tom, že druhou serii nenatočí i když první neuzavřeli. S tím se ale musím vypořádat. Musím udělat poklonu Adama Brodyho, kterého mám sice stále za ňoumu, ale jako producent nezklamal.(14.9.2017)

Sony si zatraceně ohlídalo, do čeho dává prachy a těch nemálo záběru na jejich telefony se dá přežít. Našláplá hudba, skvělý střih a kamera, výborný Freeman (i ostatní) a pěkně se nepěkně komplikující jeden slibný startup. Snad jediné, co se dá vytknout je směšně okatá reklama na Dove a zcela useknutý konec, kdy pochopíte, že těch deset dílů byl prequel a věci se k lepšímu možná otočí až v případné druhé sérii, protože v té první se světla na konci tunelu nedočkáte!(29.10.2016)

Vydarený seriál,ale Edi Gathegi ukradol show úplne pre seba.Zaujímavý príbeh s úplne zvláštnym startupom.Čakám na 2.sériu.Druhá séria slabšie tempo,prvé 4 diely rozpačité,slabší a urychlený záver.2.séria ***.(21.9.2017)