StartUp (TV seriál)

Krimi / Thriller

USA, 2016 - 2017, 15 h 8 min (Minutáž: 10x60 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

“AHOJ GENCOINE“... /// Trojice švorcáků shání prachy na projekt, kterej má změnit svět. Pomalej rozjezd. Máme tady několik postav různorodých sociálních poměrů a společenskýho postavení. Sledujeme nejen jejich snahu o vdechnutí života StartUpu, ale taky jejich osudy, který jsou díky tomu ovlivněny. Ne každej okamžik je zajímavej… každopádně ten gangsterskej týpek má co nabídnout. Postupně dobrejch okamžiků přibejvá a tak se Freemanovi nedivím, že se mu v seriálovejch vodách zalíbilo. Tahle parta je na tom u mě jako u investorů: zpočátku jim nedůvěřuju, ale nakonec mě přesvědčej, že si pozornost zasloužej. Před koncem jsem se bál, že v další sérii budou omílat ty samý sračky furt dokola… ale vono ejhle – překvapení! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Rozjíždím byznys s kradenejma prachama z drog. 2.) Mám nápad (a nemám prachy). 3.) Thx za titule „Pedros314159“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(31.10.2017)

První série mě úplně pohltila a vlastně jsem nezaznamenal ani chvíly nudy, nebo slepého místa. Bohužel co nechápu je, že se chvíli uvažovalo o tom, že druhou serii nenatočí i když první neuzavřeli. S tím se ale musím vypořádat. Musím udělat poklonu Adama Brodyho, kterého mám sice stále za ňoumu, ale jako producent nezklamal.(14.9.2017)

Sony si zatraceně ohlídalo, do čeho dává prachy a těch nemálo záběru na jejich telefony se dá přežít. Našláplá hudba, skvělý střih a kamera, výborný Freeman (i ostatní) a pěkně se nepěkně komplikující jeden slibný startup. Snad jediné, co se dá vytknout je směšně okatá reklama na Dove a zcela useknutý konec, kdy pochopíte, že těch deset dílů byl prequel a věci se k lepšímu možná otočí až v případné druhé sérii, protože v té první se světla na konci tunelu nedočkáte!(29.10.2016)

Vydarený seriál,ale Edi Gathegi ukradol show úplne pre seba.Zaujímavý príbeh s úplne zvláštnym startupom.Čakám na 2.sériu.Druhá séria slabšie tempo,prvé 4 diely rozpačité,slabší a urychlený záver.2.séria ***.(21.9.2017)