Je mnoho způsobů jak stoupat do oblak!  Donna Jensenová si odmalička přála dostat se z rodného města Silver Springs v Nevadě a nepodobat se vlastní matce, která měla smůlu na muže. První zdrcující milostné zklamání s místním fotbalistou Tommym přesvědčilo pohlednou blondýnku, že je nejvyšší čas opustit rodné hnízdo. V televizi právě běžel pořad bývalé letušky Sally Westonové, ve kterém propagovala svou knihu "Život v oblacích". Ta nabádala mladé dívky k odvaze jít za svým snem a dodávala mnoho praktických rad. Donna nadšeně nastoupí u malé letecké společnosti Sierra Airlines. Vyděšená dívka v sexy kostýmku letušky sice dostává při prvním letu panický záchvat a vyděsí i zbytek cestujících, ale brzy si na nové zaměstnání zvykne. Získá i nové kamarádky Sherry a Christine. Všechny sní o kariéře letušek u velkých společností a spolu se zúčastní konkurzu do Královských aerolinií. Christine a Donna jsou přijaty do výcvikového kurzu. Přednáší zde i slavná autorka knihy Sally Westonová. Ta stanoví Donně, která jí připomene vlastní mládí a dychtivost, jediný a jasný cíl - stát se letuškou 1. třídy. Pro Donnu to znamená najít své vysněné štěstí a podřídí tomu vše. Přes veškeré nadání a znalosti však u závěrečných zkoušek propadne. Zdá se, že sen o štěstí se hroutí. V jejím životě se navíc objeví další nečekaná překážka v kariéře, sympatický student práv Ted. (Česká televize)

bouncer

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Nebýt Mikea Meyerse a Christiny Applegate ve vedlejších rolích, tak je film velkým aspirantem na odpad! Gwyneth mě zklamala, už alepsoň výběrem filmu...Tato nudná a předvídatelná komedie, plná všemožných cliché rozhodně neopodvídá jejímu postavení. ()

Crazer

Komedie s průměrným dějem, ale když není co dělat, tak určitě i tak potěší, zvlášť Gwyneth Paltrow. Alespoň bylo na co koukat. ()

Kryton

Diky bohu za Myerse !!!! Jeho 5 minut slávy ( ano je to doba celková , kdy je na platně ) je jediný světlý bod na konci tunelu. Ten film je tak blbý , nudný a tak plný vaty , že jako celek by nefungoval ani kdyby Myers hrál letušku ( i když to by bylo aspon více zábavné). Byt je Paltrow hezká a Applegate taky , tak si clovek pripada jako koukat na pitomoučký cukrový dort za výlohou. Ten je také hezký , ale je umělý a jist se nedá. Probůh Myerse kašli na štěky ve filmech jako toto! My chcem další Myersovku! Todle , todle prostě je , todle je BLBOST. ()

mysiak

Veľmi zlá komédia, kde tá hviezdička putuje Mike Myers, ktorý bol jediný vtipný v tomto úlete, ktorý mal byť humorný a ukázať ako sa stať letuškou...no nebol ()

JJ.Gibson

Vysloveně nevtipná a nehumorná komedie, která sází pouze na hezké tvářičky hlavních aktérek. A úděsný příběh to všechno zatloukl do rakve a pohřbil! Ale zaznělo zde pár slušných songů, tak proto ta chudá hvězdička... ()

slunicko2

Dosti nudná červenoknihovní verze americké cesty za úspěchem. Pitvoření místo humoru a pozlátko místo kvality. Ale dívat se na to dá, pokud máte dost času a trpělivosti. ()

togaf

Psát komentáře na americké rádoby romantické komedie není moc kreativní činnost. Takže se budu opakovat: nuda, nula vtipu, přeslazená romantika a zabitých několik desítek minut. To ty scénáře píše nějaký počítač? Hodit příslušné téma a vypadne nějaký podobný paskvil. Ach jo. ()

Foma

POkud to byla částečná parodie (což si myslim, že byla), tak to bylo docela dobrý a odpovídá tomu moje hodnocení. Jestli to mysleli vážně, tak to snad ani nejde, to bych se zdržel hodnocení. Já myslim, že Candice Bergen by snad tu roli ani nevzala, vždyť zrovna ta její role prostě musela bejt parodií. Takže jako parodie docela vtipný. ()

Hees

A tak podla mňa je to milá komédia.Nedá sa povedať, že by bola nejako extra dobrá ale na oddych je vynikajúca.Dá sa pri nej oddýchnuť a netreba pri nej rozmýšľať. ()

HappySmile

Mnohý by řekl průměrná romantická komedie, ale podle mně taky pěkně nudná a naivní, což z ní dělá komedii podprůměrnou. ()

Martin741

Fakt ako planoba najvyssieho kalibru, Gwyneth Paltrow ma svetle chvilky len obcas - Zamilovany Shakespeare, Avengers, Iron man - a humor zase nefunguje, respektive ho tu ani niet : 5 % ()

xjane

Hmmm, hmmm, tohle je vážně hodně stupidní film a s komedií to nemá moc společnýho...nuda, furt čekáte, že se něco začně dít, ale marně, navíc od záčatku je jasný, jak to dopadne...15% ()

Elyssea

Milionkrát viděné. Ale nevadí. Měli bychom děkovat bohu za Marka Ruffala, který svou sympatickou přirozeností zachránil už více filmů. Bohužel Gwyneth se v tomto snímku pouze pitvoří, herectví asi nechala doma ve skříni. Jako by účelem snímku bylo pouze obléknout ji do co největšího množství příšerných oblečků. Ale ano, dívat se na to dá. Mohu vám ale říci, že bez Ruffala, by to bylo o hvězdičku míň. ()

tomtomtoma odpad!

Hloupý až pitomý film. Snaží se to tvářit jako romantická komedie, ale bůh ví, co to vlastně je. Dívka Donna Jensen (Gwyneth Paltrow) je nespokojena se svým obyčejně nudným životem na americkém maloměstě, a tak se rozhodne vzít cizí ambice a touhy za své, aby se dle svého názoru mohla seberealizovat a mohla být na sebe náležitě hrdá. Nekompromisně a neodbytně jde za svým cílem, aby nakonec zjistila, že hledá trochu něco jiného. Ale protože je to jen hloupoučký filmeček s hollywoodskou optimistickou náladou, tak je na vše času dost, aby ke svému štěstí přišla. S tím, že šla za svým snem, rozhodně nesouhlasím, pouze šla za něčím ze strachu, aby nedopadla jako její matka. Z dalších rolí: něco jako Donnina kamarádka Christine Montgomery (Christina Applegate), samozřejmě letuška, Ted Stewart (Mark Ruffalo), Donnina "pravá" láska, guru-letuška Sally Weston (Candice Bergen), prý Donnin vzor, a letušák-instruktor John Witney (Mike Myers). No a ani jistý ženský půvab není tím, co by mi trochu zpříjemnilo tento film. A kam se poděl vtip? Jen sirný květ a zmar! ()

Pajky3

Co vám budu povídat, dlouhé sobotní odpoledne, nuda v práci a puštěná televize. Z té na mě koukala sympatické Gwyneth a její snaha stát se letuškou. S čistým svědomím bych to doporučil leda fanouškům téhle blonďaté herečky. Ostatní to bavit nebude, leda je potěší to, že se tam objeví Mark Ruffalo. Nic nového pod sluncem a tím pádem i lehký podprůměr, hlavně kvůli scénám s pidlovokým Myersem. ()