Reklama

Reklama

Drazí běloši

(TV seriál)
  • USA Dear White People
Komedie / Drama
USA, (2017–2021), 20 h 41 min (Minutáž: 22–39 min)

Tvůrci:

Justin Simien

Hudba:

Kris Bowers

Hrají:

Logan Browning, Brandon P Bell, DeRon Horton, Antoinette Robertson, John Patrick Amedori, Ashley Blaine Featherson, Marque Richardson, (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(40)

Obsahy(1)

Děj se odehrává na kampusu prestižní americké univerzity. Protagonisty jsou převážně afroameričtí studenti a studentky, kteří ovšem tvoří v rámci školy menšinu. Hlavní hrdinka Sam jako populární moderátorka rozhlasové show Drazí běloši pravidelně komentuje sociální a politické postavení svých spolužáků a spolužaček v nepřátelském, dominantně bělošském prostředí školy. Její pořad je nicméně natolik kontroverzní, že o něm začnou debatovat jak studující, tak vedení školy. Celá situace vyeskaluje soukromou party satirického časopisu Pastiche, vedeného bílými studenty. Každý účastník musí mít při vstupu masku černocha – večírek je tedy mířen přímo na Sam a její pořad. Výsledkem je značně rasistická party, která nakonec vyvolá i konflikt s policií. (Letní filmová škola)

(více)

Videa (4)

Trailer

Recenze (2)

Bachy 

všechny recenze uživatele

Strašně strašně málo. Respektive - pár ohromně důležitých momentů s apelem utopeno v postavách bez náboje. V postavách, které samy o sobě jdou jen po načmárané lince "ten je tam proto, aby". ()

grizly007 

všechny recenze uživatele

No, na to, že ještě nedávno pobíhali po plantážích by mohli bejt trochu méně asertivní. Po 3 dílech mám jako běloch pocit, že za vše špatný můžem my a zároveň abych se pomalu bál koupit si čokoládu a nebyl označen za rasistu. V reálu je to totiž možná ještě utaženější než v seriálu. ()

Reklama

Galerie (83)

Zajímavosti (1)

  • Natáčanie prebiehalo na kalifornskej univerzite v Los Angeles. (ShortyIC)

Reklama

Reklama