Jason Bateman a Rachel McAdams ve filmu ztvárnili Maxa a Annie, jejichž pravidelné společenské herní večery s dalšími páry naberou obrátky ve chvíli, kdy Maxův charizmatický bratr Brooks zorganizuje párty se záhadnou vraždou, včetně falešných lupičů a federálních agentů. Takže kdy je Brooks unesen, je to pořád ještě součást hry... nebo není? (Vertical Entertainment)

Tosi

Hollywood točí rád komedie pro idioty, což naštěstí není případ Noční hry. Servíruje se zde hodně vtipných scén a i když ne všechny dopadnou dle plánu, je se alespoň v první půli opravdu čemu smát. Čím víc se ale děj začal opírat spíše o thrillerové spiknutí, než jen o komické situace, tím slabší byl. ()

ivan_drago

...vtipná hříčka, která doplácí na svou překombinovanost a cenu, za každou cenu ještě jednou převézt diváky dalším zvratem... scéna při závěrečných titulcích je pak úplně mimo... ()

Johnny.ARN

Až veľmi príjemná blbina. Od začiatku do konca. Môže sa stať, že sa v deji trochu stratíte, ale po dopozeraní len stačí zavrieť oči a celé si to prehrať v hlave ešte raz a ste tam. Dobré obsadenie, vtipné, akčné, so skvelým vtípkom na sklenený stolík. 3 z 5 ()

st.jim

Nevím, zda se na mém hodnocení nepodepisuje návrat z kina po návštěvě dámského klubu. Každopadně vím, že kdybych si se sladkou Rachel chtěl někdy takovou hru zahrát, tak při ošetřovaní ruky by mi mohla rozpárat celé břicho a stejně bych byl naprosto spokojený a házel zamilovaný pohledy na ni. “Jestli se ňjákej zkurvenej vocas jenom pohne, tak vás tu všechny voddělám do posledního kreténa.” :D ()

Lachtaan

Game Night není ničím jiným než dosti originálně pojatou ujetou komedií, která všemi couly zapadá do filmografie Jasona Batemana. On sám je ohromný sympaťák, ačkoliv mimo výjimečných rolí (Disconnect) mě nikdy extrémně neuchvátil. V Noční hře jsem ovšem místo hereckých výkonů hledal skvělé počáteční odkazy na populární hry současnosti, mezi které můžu řadit i stále se rozvíjející únikovku, kterou jsem si sám poprvé vyzkoušel, když zrovna tento film běžel čerstvě v kinech. To by ovšem nemohla být typicky hollywoodská komedie, kdyby se počáteční absolutní napětí neproměnilo ve zmatečný chaos, kde se tvůrci rozhodnou film ukončit rovnou asi 4x za sebou. A pro mě to ani projednou nebylo záživné. ()

ywo666

Celkom solidne dobrodruzstvo. Ako nie je to nic originalne, ale bavil som sa od zaciatku do konca. Vtipov je tam celkom dost. Ma to Rko. Obcas je to aj napinave. A Gary aj s jeho westikom je top. Ak niekto caka viac ako standardnu americku komediu s prvkami thrilleru a akcie. Bude sklamany, jedna sa o svydareny kusok, ale len v ramci schematikcyh mantinelov zanru. ()

elanius

(44/2018) / Osobne si myslím, že Game Night je film s premárneným potenciálom. Hlavne keď ten potenciál sa rovnal minimálne komédii roka. Nejako to funguje, nenudí, ale nepodarilo sa proste vytvoriť scénky kde by sa dalo naozaj zasmiať (viz napr. Horrible Bosses). Bateman najlepší! (6/10) ()

oveckaoa

Uznávám, že to není nic světoborného, ale mě to sedlo. Hlavní dvojice je hodně sympatická a hodně jim to spolu sedí a celkově i chemie mezi nimi pasuje a dokonce sem se několikrát zasmál což se mě poslední dobou u komedií stává málokdy. P.s. co je tam jako mysteriózního by mě zajímalo? ()

venison

Komedie "Noční hra" je přesně taková ta crazy kravinka, kterou buď milujete nebo nenávidíte.. Je prošpikovaná pořádnou dávkou černého humoru.. Před shlédnutím jsem očekávala film plný prdů, pádů a vřeštění, ale moje divácké očekávání tohle vše předčilo a dostala jsem více sofistikovanou verzi Sandlera bez Sandlera.. Rachel McAdams a Jason Bateman jsou výborní, role jim byly psané na míru a i u bláznivějších sekvencí byl díky jejich přirozenému komediálnímu talentu příběh uvěřitelný a stravitelný.. Celá partička byla fajn a podivný soused v podání Jesse Plemonse byl geniální.. Příjemná ztřeštěná komedie, která je lehce vykrádačkou Douglesovy "Hry", ale díky odlišnému žánru budiž odpuštěno.. ()

noriaki

Já jsem od Game Night čekal jen Rachel McAdams a tam je. A úžasná, takže bych se spokojil i s mnohem horším filmem. Jako bonus jsem dostal svižně natočenou komedii, která se sice nemůže pochlubit konstantně vysokou úrovní vtipů, ovšem vynahrazuje to originálním námětem a velice sympatickými postavami. Navzdory počátečnímu zmatení není příběh nijak komplikovaný a některé ze scén se daly dopředu odhadnout. Naštěstí se pořád něco děje, takže na hledání chyb není čas. Pět hvězdiček je asi nezasloužených, jenže proč je nedat, zvlášť když jsem se tak dobře bavil. ()

terunka003

Vtipné, akční, napínavé, poutavé, dobré. To byla bojovka, panejo! Pár vtipných hlášek a scén, napětí až do konce, originální propletenec. Bavila jsem se. A to byl účel. Dobrý to bylo. ..bych si zahrála, kdybych věděla, že zbraň co držím není fakt pravá.. ()

hroubek

Nečekané překvapení. Trailery byly fajn, ale to co funguje na ploše dvou a půl minuty, nemusí nutně fungovat devadesát minut, ale tohle je známá věc. A právě o to více jsem byl, příjemně překvapený jak film šlape. Režiséři John Daley a Jonathan Goldstein odvedli velmi slušnou práci, a na jejich výsledek se dobře kouká. Film je hravý, zábavný, kupodivu několikrát příjemně překvapí. A co jsem ocenil nejvíce, není tam skoro žádný trapný a nechutný humor. Režiséři krásně pracuji s gagy, s časováním vtipů, s postavy, a s celkovou thrillerovou zápletkou. Hodně mě sedlo herecké obsazení, které je zde velmi dobré. Jason Bateman hraje to co ve všech svých filmech, a tady mu to více sedlo. Rachel McAdams je v této roli parádní, a dobře mě pobavila. Kyle Chandler v moc komedií nehraje, a o to více mě jeho výkon bavil. Bavili mě i herci ve vedlejších rolí ať už jde o Sharon Horgan, Lamorne Morrise(New Girl), Michael C. Halla(Dexter) či Chelsea Peretti(Brooklyn 99). Přesto všechny strká do kapsy Jesse Plemons se svým výkonem, kterým si ukradl celý film pro sebe. Plemons pojal a zahrál svou postavu skvěle a kolikrát jsem nevěděl co si o něm mám myslet a ten jeho pohled alá úchylný Terminátor byl skvěly. Ve filmu je spoustu parádních momentů jako operace ruky, únos, Denzel, kradení vejce, nebo scéna na mostě. Jediné co mě trochu mrzí je to, že Noční hra je film na jedno podívání, protože s každou další projekcí to bude slábnout, nicméně to nemění nic na tom, že je to parádní a vtipná podívaná. Velmi povedená komedie, která mile překvapila. ()

Timak

Na celém filmu mě nejvíc bavily závěrečné titulky a very last scene - není to trochu málo? Rachel mám rád, Jasona taky. Překvapil Jesse. Spíš to bude mým rozpoložením, než vyloženě špatným filmem, ale nijak jsem si to bůhví jak neužil. ()

VanTom

Už z principu dějově překombinovaná taškařice, která si bezstarostně hraje s fajn postavami i divákem - aneb hlavně nad zvraty nedumat, čemuž se účelně brání dopředným spurtem bez zastávek. Několik lehce do trapna přetažených etud (zajímání únosců, vyndávání kulky) kompenzuje násobně větším počtem skvělých a vypointovaných vtípků (např. celý závěrečný "souboj"). Když už zabrzdí, nový dech pokaždé chytí v nápadité, překvapivě adrenalinové akci (automobilová honička, přehazování vejce). Vychází mi to sice za poctivé 3 hvězdičky, ale často jsem se bavil na pořádné 4. ()

Sany33

Prekvapivo veľmi dobre fungujúca koncepcia, ktorá dáva dostatok humoru aby som si ju zapamätal a súčasne aby nezapadla do prachu priemerných amerických komédií. Od Jasona Batemana by som podobnú komédiu očakávala ale Rachel McAdams vidieť v podobnej rovine som ešte nevidel a musím sa priznať že sa mi veľmi páčila. Množstvo dejových zvratov ako aj finále celého filmu bolo premakané a prekvapivé. Prijal by som viac podobných komédií ktoré dokážu aj pobaviť a nie sú iba vyslovene trápne. 80% ()

Tft

Ničím převratná, ale v celku poctivě postavená komedie. Game Night se sice nevyhne té americko-komediální pachuti, ale má dostatečně silný scénář na to, aby se na tuhle pachuť dalo zapomenout. Rachel McAdams a Jason Bateman jsou stoprocentní zachránci, kteří Game Night táhnou díky uvěřitelné chemii, která mezi nimi panuje. Obzvlášť Rachel McAdams válí, je na ní vidět, že si tuhle komediální roli užívá naplno. Příběhově se jedná o jasný nadprůměr, tedy alespoň na poli amerických komedií, má to v rámci možností hlavu a patu, dokonce se objeví i několik nečekaných zvratů a tvůrci si nebojí udělat srandu i sami ze sebe, což je velké plus. Místy sice film sklouzává k nudnému referenčnímu humoru, kdy se snaží odkazovat na jiné filmy a snaží se tak potěšit zasvěcené diváky, ale po většinu času jde spíš o originální a kvalitní humor, který dokáže s klidem zabavit i sám o sobě. Překvapivá je i choreografie a vlastně i to jak jsou akční scény celkově natočeny, to je totiž věc, kterou bych takhle kvalitně provedenou od komedie nečekal. Sice je to konec konců vcelku tradiční žánrovka, ale John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein se snažili dostatečně natolik, že je z toho ta jejich snaha nakonec i cítit a nepůsobí to jako další Hollywoodská komedie, natočená přes kopírák, kterých je tu za rok tucet. Nenazval bych to svěžím závanem, ale spíš svěžím větříkem, ale i ten v horkém jednotvárném počasí dokáže potěšit. 70% ()

Jaro.Krafcik

Skvelý komik Jason Bateman sa vracia po dvoch rokoch na scénu. A prekvapivo nočná hra bola skvelou komediálnou jazdou. Jemný nádych thrilleru k tomu proste išiel, aj som sa neraz zasmial. Odkazy na klub rváču a hudobné pecky od Queen plusom. Za mňa zatiaľ jedna z top komedií ktoré rok 2018 priniesol. 5* ()

ghatos

Tyhle hry, to je vždy zajímavé téma. Tady je to v odlehčené komediální formě. Některé momenty jsou fajn...nenáročný odpočinkový filmek. 62%. ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (více)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

Málokdo by si dnes tipnul, že prvním filmem Bruce Willise (Poslední skaut, Smrtonosná past), byla kdysi romantická komedie Schůzka naslepo. V ní si zahrál úředníka a věčného smolaře, kterému se… (více)