Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Rob (Marlon Wayans) se po rozlučce se svobodou probudí ráno nahý v hotelovém výtahu, pár hodin před svojí svatbou. Za každou cenu se snaží dostat do kostela včas, jenže shodou okolností se místo v kostele octne ve vězení. Když už se zdá, že z této situace není žádného úniku, začne padat časoprostorem a ocitne se opět nahý v hotelovém výtahu, ten stejný den ráno. Rob prožívá toto ráno znovu a znovu, dokud si svůj život nedá do pořádku a nestane se mužem, kterého si Megan (Regina Hall) a její otec představovali. (alisa.upir)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (35)

juta 

všechny recenze uživatele

Tak tentokrát Michael Tiddes po průměrných, až hodně praštěných parodií, které mnohdy neměly moc hlavu ani patu, se vytáhl a vytvořil sice místama bláznivou, ale v mezích korektnosti, komedii, která je chytlavá a chytrá. I pro Marlona to musela být krapet změna a i vážnost mu celkem sluší. Moje oblíbená časová smyčka se tu dokonale zužitkovala a přednesla nám prostě parádní komedii, i když jsem se bál co z toho vzejde, když šlo o vracení v čase, dokud nebude mít jeho partnerka dokonalou svatbu, tak s výsledkem jsem opravdu velmi spokojený. ()

deadman93 

všechny recenze uživatele

Dost hrůza! V několika scénách divný zvuk (závěrečný tanec, hlavně...) i když jen ve 2 scénách, ale i tak děsné CGI a co je vůbec největší průšvih: není to vtipné a je to nuda! Film o borcovi co se v časové smyčce, pořád probouzí nahý ve výtahu... a je to nuda! Samotné cestování časem a limit s tím spojený nedává smysl a výsledek působí jako narychlo splácána hovadina nad kterou nikdo pořádně přemýšlel. Navíc to cestování časem není zas tak důležitý prvek děje a docela se ta potenciální zábavnost vytrácí do pryč... ()

Reklama

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Typický Marlon Wayans posledních let, vtipnou scénu střídají tři trapné a jedna stupidní. Tady je těch vtipných naštěstí tolik, že se dají ty zbytky křeče docela vstřebat. Ale vysvětlete mi, jak může příčetný člověk vymyslet třeba scénu s policajtama, která je opravdu dobrá a pak do stejného filmu vložíte naprosto iritující tancování u motorkářů. Tu scénu jsem nepobíral a upřímně jsem to chtěl skoro až vypnout. Fekální průměr. Tyhle komedie už nefrčí.50%. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Postupem času otravná fraška/sračka, v níž exhibující Marlon Wayans svérázně znásilňuje již existující komediální náměty. Film totiž osciluje někde mezi sérií "Pařeb" a Na Hromnice o den více". Nic proti "výpůjčkám" osvědčených námětů i jejich dehonestacím, když to bude vtipně, zábavně, třeba i extrémně, tak proč ne, jenže zde se děje jen to, že hlavní hrdina ječí, poulí oči, někam běží a z žádné situace, kterou v časové smyčce zažívá, se nevyžvýkne moc extra vtipnosti, co by stála za těch 90 minut komediálního života. Celá věc se má takhle. Učitelský suplent Rob Anderson má před svatbou s opicí, Regina Hall je prostě nepřitažlivý makak, nemůžu si pomoct, a jednoho rána se mu přihodí nemilá a tuze zvláštní věc: probudí se nahý v hotelovém výtahu, nepamatuje si, jak se tam ocitl, a opakovaně začne prožívat hodinu před vlastní svatbou. Začne dělat vše pro to, aby na svatební obřad dorazil včas, jenže ho z nějakého záhadného důvodu rozeznění kostelních zvonů vždy vrátí zase zpět na začátek, tedy zpět do výtahu. Zbývalo jen zjistit, kdo tenhle podivný stav na Roba nastrojil. Když se situace kolovrátkově opakovaly, Wayans nejdříve nahý, bimbase neuzřete, kamera si dávala pečlivě záležet, aby tahle část těla neudělala rozruch, filmu hned zkraje došel košíček s gagy. Wayans to sice obratně vyřešil pestrou škálou jekotu a šklebení, jenže film to nezachránilo. Uvidíme ho v dámském župánku pobíhat v rušných ulicích, nechybí konfrontace s motorkářským niggaz gangem, plandající zlomená ruka i sražení autem. Jenže vtipu opravdu na dětskou lopatičku. Ani se moc nevysvětlilo, jak se do časové smyčky dostal. Prostě jsem si nevšiml, že by to bylo uspokojivě vyloženo// spoiler// zařídila to jeho žárlivá blond ex, ale jakým způsobem to celé (za)fungovalo(?), adresujte pro odpověď scenáristy//. Jedním z nich je pochopitelně i Wayans, jak je jeho dobrým zvykem, spojil režijní síly s osvědčeným Michaelem Tiddesem. Ze všech jejich čtyř dosavadních komediálních počinů je tenhle nejkrotší, nepříliš vulgární, do extrému příliš (kupodivu) nezajde, ovšem film mě ne(po)bavil, ústřední, trvám na tom, že vypůjčený, nápad brzy začal stagnovat. Celé to shledávám málo vtipné a uhozené. No dobrá, nějaký dobrý nápad se i našel. Ten největší byl, že se Wayans umírnil. 5/10 ()

PanLord 

všechny recenze uživatele

Bohužel jsem z tohoto filmu velmi zklamaný. Námi milovaný Marlon se z kontroverzního, nekorektního a absurdně vtipného šaškoherce stal přizdikakánkem hledající lásku a uznání svého tchána. Absolutně nezajímavý film, jenž nejde prakticky dokoukat bez umírání nudou s rukou v kalhotách. Opravdu si ušetřete onen drahocený čas a jděte se projít, uděláte mnohem lépe. ()

Reklama

Reklama