Naked

Komedie

USA, 2017, 96 min

Tak bratři Wayansové jsou zpět, minimálně jeden z nich (navíc u Netflixu) a už to není tak trhlé. Zato přiblblé je to stále a po většinu filmu jsem se poměrně dobře bavil. Námět je už sice několikrát ohraný, ale zas ne tolikrát aby to nějak výrazně rušilo a některé gagy fungují výborně, u některých je člověku vyloženě trapně. Prostě taková ta klasika, kdo by ale od názvu Naked čekal něco víc, když by se za to stydělo i porno? Jenže přesně to něco navíc jsem si tu našel..harmonický závěr, který mě vyloženě strhl a i když působí lehce pateticky, během závěrečných titulků už se mi povedlo vytěsnit ony špatné momenty a odnesl si lehce stravitelnou jednohubku.(6.9.2017)

• Lougle

Přidávám jednu hvězdičku za snahu. Ale jsem zklamaný. Marlon je tu spíš trapný než vtipný, nudné opakovačky, které se brzy ohrají, stupidní konverzace, přehrávání.. já nevím, je to jako kdyby se Marlon snažil hrát parodii, ale film se přitom snaží tvářit vážně a celkově to nefunguje. Tohle nedopadlo dobře, ale věřím tomu, že se u toho pár nenáročných lidí pobaví.(6.9.2017)

Tak tentokrát Michael Tiddes po průměrných, až hodně praštěných parodií, které mnohdy neměly moc hlavu ani patu, se vytáhl a vytvořil sice místama bláznivou, ale v mezích korektnosti, komedii, která je chytlavá a chytrá. I pro Marlona to musela být krapet změna a i vážnost mu celkem sluší. Moje oblíbená časová smyčka se tu dokonale zužitkovala a přednesla nám prostě parádní komedii, i když jsem se bál co z toho vzejde, když šlo o vracení v čase, dokud nebude mít jeho partnerka dokonalou svatbu, tak s výsledkem jsem opravdu velmi spokojený.(21.3.2018)

Bláznivé, strelené, uletené... Táto komédia funguje hlavne na celkovej zábavnosti hlavnej postavičky a jej hereckého predstaviteľa (Marlon Wayans). Najmä vďaka nemu to bolo celkom znesiteľné, tento herec sa na podobné bláznivé úlohy priam narodil. Prvá polovica je veľmi dobrá, je tu plno gagov, ktoré aj napriek tomu, že sú zvyčajne trápne, takmer vždy pobavili. V druhej polovici už v tomto smere začal snímku dochádzať dych a všetko upadlo do stereotypu, no našťastie nudil som sa len občas. Navyše mám rád podobné "zacyklenia" v čase. Priemer. 60/100(26.10.2017)

Zpočátku nevýrazná komedie, která se ale postupně celkem sympaticky rozjíždí a od poloviny jede téměř na plný plyn. Je škoda, že humor není tak ztřeštěný a rozmanitý, jak by při tomto tématu mohl být, že si tvůrci se situacemi více nepohráli, ale negativa lze ze značné části filmu odpustit díky překvapivě sympatickým hlavním postavám a ladně fungující romantické lince, která hraje nakonec větší roli, než jsem očekával. Naked díru do světa neudělá a ačkoliv má značné rezervy, díky lepší druhé polovině po dokoukání převládají spíše pozitivní dojmy a po celou stopáž vás provází pocit pohody.(5.3.2018)