Kingsman: Zlatý kruh

• Velká Británie Kingsman: The Golden Circle (více)

Svět Kingsmanů se poprvé představil ve filmu Kingsman: Tajná služba jako nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v hlubokém utajení a jejímž cílem je bezpečný svět. V dalším pokračování Kingsman: Zlatý kruh čelí naši hrdinové novým výzvám. Centrála Kingsmanů je zničena a celý svět se stává rukojmím. Kingsmany čekají nové úkoly i překážky. Spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě dvě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit tak svět. (CinemArt)

Maniax

Hele jako dobrý, ale jednička byla lepší, konzistentnější a tak nějak míň vážnější. Tady ty vážný scény prostě nefungovaly. Přišlo mi to zbytečně dlouhý, a bez některých scén by se film dost dobře obešel. Akční pasáže okej, ale čekal jsem na nějakou, co mě vycukne z pantoflí jako ta v jedničce v kostele a to se bohužel nestalo. Náběh tam byl, hudba by taky byla, ale prostě to nebylo tak krásně zchoreografovaný jako v prvním kusu. Statesmani byli trestuhodně nevyužitý (Bridges a Tatum), akorát Pedro to tam porychtoval švihadlem a měl druhou nejlepší akční scénu ve filmu. Celkově vzato - ač se zdá, že je všechno víc over the top, přišlo mi, že Vaughn trošku povolil a chtěl z toho udělat něco, co by to nemělo být. Nepotřebuju nutně anální fórky s princeznou, spíš takovej ten frackovitej "I don´t care" styl oblečej do nejluxusnějšího suitu od Armaniho. Nicméně pokud bude někdy trojka, určitě to budu chtít vidět, tohle univerzum má hodně co nabídnout. ()

XXXXXXXX

Drsné vystřízlivění po parádním cameu. Asi jako když podruhé navštívíte slečnu/pana Demetera/ovou v podchodu, akorát si pro tentokrát ochranu přehodíte do druhého hrníčku. Netrvá dlouho, a na ničím nechráněném pyji (rybě) se Vám pravděpodobně začnou tvořit malé bolestivé vřídky. Nevyhledá-li takovýto falus (slepice) urychleně pomoc dermatologa, může se lehce stát, že vám inkriminovaný orgán, ledva začne poněkud zapáchat a než řeknete okopírovaná broskev po anglicku, přistihnete se, jak zaujatě sledujete, kterak oplešatělé mono, z plných plic dává k dobru, tu svou verzi: Kdyby byl Bavorov, co jsou Vodňany. Naštěstí, však tento audiovizuální zločin proti lidskosti, nezůstane dlouho bez trestu a tohoto homozpěváka, nahradí americká variace na Božského Káju, zato však bez Ivanky. Po Strážcích Galaxie už druhý případ, který dovedl bezchybně pohřbít divákovy Nadějné vyhlídky. ()

george82

Akce jsou dobře natočené a záporačka je psychopaticky super. Celkově je to ale strašně dlouhé a svědčilo by tomu o 30 minut méně. ()

jayman

Ja neviem, či som videl iný release ale toto bolo dosť slabé. Režijné nápady som spočítal na jednej ruke, zato logických lapsusov a idiotín tam bolo na štyri filmy. Som sklamaný. ()

Hedy

Kingsmani šli do prdele. Po téměř století se Anglie ocitla v takových sračkách že jí nezbývá nic jiného než přijít za chlapáky z USA nechat si od nich pomoct. Po tomto filmu jsem byl nucen vyhodit všechny drogy které se nacházely v mém domě (nelehký úkol). Film byl absolutně kulervoucí. Je jedno jestli si tam Vejčák řeší osobní trable nebo jestli tam rozmrdává každého poskoka zrzavé drogové magnátky. To že nějací pičusové kecají o tom že je ve filmu moc povídání a málo akce je čistá kokotina. I přes to že tam je opravdu více povídání než v v předešlém filmu tak i to povídání mi přišlo záživné a dobře propracované. Co se týče akce. MAMA MIA. Tvůrce se s tím nesral a když má přijít akce tak pouze tak moc přehnaná a směšná jak jen může být. To je tak když vám Elton John zmlátí tři chlapíky a po té s Kingsmanem umlátí robotického psa bowlingovou koulí. Hned na to rozstřílíme skupinu kuchařů a robota pomocí kulometného kufříku s raketometem na víc který se ještě k tomu umí proměnit do štítu. Absurdního arzenálu a bojových taktik je tam ještě mnohem víc. Film si zasluhuje plný počet. ()

pekas

Jednička čím víc shlédnutí, tím lepší. Dvojku už jsem viděl dvakrát a opět super! Myslím, že by měli přestat s vyčpělým Bondem, protože tohle ho předbíhá ve všech směrech. 95% ()

Solverino

Jedna hvězda za technickou stránku filmu a efekty, plus jedna hvězda za občas neotřelé a vtipné nápady. Jinak dějově ploché a o ničem. Film na který zapomenete dřív než si vyzvednete kabát v šatně. Celkově velmi slabé až prostoduché. ()

Mkartaylas56

Druhý díl téhle šílené agentské zábavy je tu a opět určitě nezklame. Rovněž přesun děje převážně do Ameriky byl přijatelný. Někteří by mohli namítat, že schéma je prakticky stejné jako v jedničce, avšak mně to nevadilo, moc jsem to ani nevnímal a prostě jsem si užíval to, co mi tvůrci naservírovali. Ostatně od toho snímky jako Kingsman jsou. 80% ()

HEED

První díl na výbornou. Pokračování už nic moc. Zvraty o ničem, kompenzovala to akce, které bylo dostatek. Hlavní záporná role byla taky dostatečně slizká. Vaughn má rozhodně na víc, než jen v pokračování přidat na akci. ()

kubilov

"Shame it's not scotch." V rámci druhých dílů to vůbec není propadák. Velmi solidní 4* s tím, že je tu ještě 1,5x víc zajímavých postav, příběh je ještě 1,5* víc šílenej, ale tentokrát už to u sebe až tolik nedrží. I tak jsem velmi spokojen, především se screen timem Hanny Alstrom. Fóry s Eltonem Johnem jsou megadobrý a Elton je fakt výbornej, že do toho šel. ()

Džasman

Proc 4*? Jen kvuli uzasnemu psimu obsazeni (kombinace cairn terrier a mopsik v jednom filmu je proste nejvic), a protoze me k tomu me uzasne psisko donutilo 😁 (kernikum zdar) ()

AgnesDee

Na jedničku to rozhodně nemá, ale není to tak špatné. Záporák trochu pokulhává, protože je to prakticky to samé co v prvním díle, tady mu ale trochu dopomáhá samotná hlava státu, ale alespoň tu máme nějakou ženu na straně zločinu. ()

jprmusic

Dvojka měla být barevnější, rychlejší,hvězdnější, američtější ..... no ona je. Ale taky přehnanější, nezáživnější a přiblblejší, otravná, nudná ....... Asi mi nesedí country či co. Nebo mám Country road, take me home raději od Olivie Newton John ..... a z Eltona Johna se mi fakt zvedá kufr .... ()

Ivoman

Stejně jako jedničce tomu napálím plnej počet hvězdiček, protože jsem se celou dobu královsky bavil. Nářez. ()

Dinsberg

Matrix říznutý Pulp Fiction. To nemohlo dopadnout dobře, a taky nedopadlo. Digitální svět, v kterém už ani herci nejsou reální. Dějová linka, jejíž autor by sám zasloužil heroinový klystýr. Komiksová záporačka Julianne Moore by byla skvělá, kdyby celý film měl temnější ráz. Takhle je jen karikaturou psychopatky. Mám sice na paměti, že tenhle i předešlý film jsou podle komiksové předlohy, ale to neznamená, že film sám musí působit jako komiks. Snad jediný, kdo se sem hodí je Elton John, hrající sám sebe. ()

ilclassico

Jo, jo. To když se dají do britské klasiky hoši z hollywoodské účtárny, to se dějou, panečku, věci. V rámci žánru za 2,5. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

08.12.2020

Zpátky v roce 2014 diváky v kinech mile překvapil nenápadný snímek režiséra Matthew Vaughna Kingsman: Tajná služba. Následně se tvůrce upsal taky jeho pokračování s podtitulem Zlatý kruh, které už… (více)

Kingsman 3 má datum premiéry

Kingsman 3 má datum premiéry

23.09.2018

Eggsy a spol. se oficiálně dočkají své třetí mise. Studio 20th Century Fox potvrdilo, že trojka Kingsmanů dorazí do kin v listopadu v roce 2019, režie se pak ujme otec série Matthew Vaughn (Kick-Ass,… (více)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal