Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

Claw

Dvojka "Bad Boys" mi chvílemi přišla již jako nastavovaná kaše... Některé vtípky se mi zdály již trochu moc a vyloženě sráželi určitou vážnost příběhu, kterou měl první díl. Na druhé straně, Bay jasně dokazuje, co všechno je schopen na plátně (případně obrazovce) předvést a film je jedním velkým trikovým akčním orgasmem. Ovšem na plný počet mi to prostě nestačí, protože jednička je v mých očích naprosto kultovní, syrovější a vyváženější a jde více do thrilleru a dramatu. Naopak zde Lawrence řešící svoji životní krizi po zásahu pistolí do zadku mi již přišel spíše jako vystřižený z nějakého sitcomu... /80%/ ()

Vitason

,,Hele voni sou negři!" Když lovci kapříků Mike a Marcus rozstříleli v minulém díle celé Miami, tak je jejich kapitán poslal na psychiatrické školení. Oba si to zamilovali a tak se pilně učili a nakonec získali modrý diplom, takže teď se kluci o přestřelkách už nehádají, místo toho si vzájemně dělají psycho analýzy. Michael Bay v druhém díle řádne přitlačil na rozpočet a brutalitu. Oboje je znát. Nádherná auta, lodě to všechno létá vzduchem a vybuchuje a to samé platí i pro části lidských těl. Takže je jasné, že film je od začátku do konce nabitý akcí, dobrými hláškami a mrtvými překupníky drog. Tohle brutální přišlápnutí plynu vítám a musím říct, že Mizerové 2 jsou pro mě lepší než předešlý díl. ()

klerik

Bay sa vrátil do starých koľají a natočil svoj najlepší film. Vtipné, brutálne a neuveriteľne akčné. Svojou naháňačkou prekonal všetky hranice a milovníci akcie slintajú. Dokonalosť kazí len druhé finále na Kube, kde sa režisér neubráni neúnosnému pátosu a vlastenectvu. Máme tak k dispozícii niekoľko podarených hlášok navyše a ďalšiu automobilovú naháňačku á la Jackie Chan, no pre celkový výsledok to radšej mohli vystrihnúť. Takže len 4*, ale konečne si bol veľmi blízko, Michael... ____Český dabing je príšerný... ()

SeBig

Tohle se Bayovi povedlo. Skvělá akční komedie Smith a Lawrence nezapomenutelná dvojice. Někdy se na to musím podívat znova :) ()

Larrysbride

Já mám akčňáky, u kterých můžu vypnout, fakt ráda. Jak Baye tak Bruckheimera fakt můžu, ale tohle je taková s*áčka, že fakt nechápu, jak mohl někdo napsat, tak debilní scénář, někdo jiný mu to odklepnoutba zaplatit, a někdo další to ještě vůbec vypustit do světa. Tohle fakt už ne, díky. To se radši znova podívám na Suicide Squad. Extended Version. Dvakrát po sobě. ()

Chrustyn

Totální akční nářez s dokonalými akčními scénami a ujetými policajty v hlavní roli. Michael Bay dal Mizerům jiný rozměr a už to není komedie s občasnými akčními scénami ale akční řež s občasnými komediálními scénami. Nejlepší jsou na filmu bombastické akční scény, které Bay zvládá na výbornou. Ve filmu si užijete perfektní automobilovou honičku při které jsou na hl. hrdiny shazovány z pronásledovaného náklaďáku automobily, přestřelku při které kamera objíždí pokoj a díky tomu vypadá nejen nápaditě ale i naprosto úžasně nebo třeba závěrečnou likvidaci padouchovy vily, kterou hrdinové nejdříve vystříli poté odpálí a ještě při utěku projedou blízkou vesnicí (projedou doslova a do písmene). Je vidět, že Bay prostě akci umí ale aby toho nebylo ve filmu málo vložil do něj ještě kus morbitnosti, takže si užijete přejíždění mrtvol nebo hrabání se v nich. Bay je ďábel a já se královsky bavil. ()

classic

Bay totálne utrhnutý z reťaze,čo mi pred pár rokmi prišlo cool,ale dnes voľajako nie a nie o to zavadiť+brutálny čierny humor,vidno,že ma veľký„ zmysel pre humor...”Ale Amirova kamera je totálne cool,MICHAEL musel potom vytriezvieť. ()

Yardak

Hláškující poldové se vracejí a to znovu v akční řežbě s hlášky jako vždy. Jednička = Dvojička. Nejlepší komediální scénka je s pejskem a bazénkem:)). ()

Dr.film

Místy až úchylná zábava (přejížděni mrtvol, návštěva pohřebního ústavu), která díky hercům opravdu pobaví. Michael Bay se vykašlal na scénář (děj je naprosto naivní a stojí zcela ve stínu akce) a z absolutní suverenitou se pustil do akčních scén, které vypiloval do sebe menšího detailu, dokud z toho nevytřískal pořádnou podívanou. Will Smith i Martin Lawrence jsou patřičně vtipný i drsní přesně na míru filmu a hlavní záporná postava působí dostatečně nepříjemně. Druhý díl Mizerů se očividně řadí do škatulky s názvem „Mutiplexové filmy“ ale v tom nejlepším slova smyslu. Není to nic jiného než čistě komerční pocornová záležitost, natočená přesně dle představ čistě „komerčního“ režiséra. ()

sharky

tenhle film je tak neuvěřitelně rychlej, že jsem vůbec nestíhal vníma,t co se na plátně děje, té akce příliš, vtipné hlášku naopak nejsou žádné, zachrání to jedna scéna se psem a bazénem. Šukající krysy ještě ujdou, ale s tou pitevnou a přejížděním mrtvol už je to trošičku moc. Hloupé, přeplácané pokračování skvělého filmu! ()

MM11

Vizuální podoba, kamerové vychytávky a podobné bonbonky jsou O.K. Příběh a samotný děj ovšem s prstem zabodnutým do země. Scénář je naprosto tragický a silně nelogický. Na rozbor děje se snad ani nedá dohlédnout, protože jede podle zvláštních odboček. Chtělo by to smysluplný scénář a malinko pokory. Jen Michael Bay dokáže takovou kravinu natočit s přehledem. ()

eraserhead666

Kterak se krimi komedie změní ve válečnou komedii aneb Michael Bay vydrží masturbovat celé dvě a půl hodiny. Já ho snad vezmu i na milost. Všechno je tu přehnané, ale koho to sere? ()

SOLOM.

Bay natočil obstojné pokračování, které má stejně zhruba stejnou úroveň kvality, jako jednička. Oba drsní poldové a jejich hlášky nejednoho diváka opět pobaví, stejně jako několik velice trefných hlášek (krysy,márnice) – paráda. Ovšem je zde i dost hodně ujetých pasáží, které mi trošku kazily celkový dojem z filmu. Po akční stránce to bylo slušné – leč místy až moc přemrštěné. I tak však dávám průměrné hodnocení. 50% ()

Janek

V celku velmi dobře natočená akční jízda, která ale místy působí vyloženě trapně a já mám u tohoto režiséra trošku problém s tím, že nevím zda některé věci opravdu myslí vážně. ()

Othello

Monstrózně šovinistická miamisploitation prosátá amorálním nihilismem v těch nejlepších akčních scénách, co kdy svět viděl. Ta tvůrčí svoboda nesoudného vocase z toho tak překrásně kape. What's not to love? ()

claudel

Zářný příklad filmu, jenž se mi v nějakých dvanácti, třinácti letech neskutečně líbil a v dospělosti už spíše kroutím hlavou. Vzpomínám si, že jednička byla výbornou směsicí akce a humoru. Ve dvojce bych humor vyzdvihl více - ustřelený zadek, scéna s kamerami v obchodě, to šlo, ale přepálená stopáž s jednoduchým dějem mě neuchvátila. Trojku možná nechám zase za nějakých pár let, pokud mě nezláká to, co přetrvává - ústřední písnička. ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí