Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

Allien.9

Našlapanější, zábavnější, umělečtější a o poznání méně vulgární... Tak proč "jen" čtyři hvězdy? Protože ať už se to rozhodneme akceptovat nebo ne, po dalších zhlédnutích je "kouzlo" druhého dílu citelně slabší (u dílu prvního to mimochodem funguje přesně naopak).:-( Nicméně i tak se jedná o Bayovu vrcholnou formu a jsem velice zvědavá, jestli nám konečně zrealizuje ten "dlouho slibovaný" třetí díl.;-) ()

HAL

Takříkajíc typická dvojka - výbuchy hlasitější, vystřílené náboje početnější, pubertální humor pubertálnější, stopáž přepálenější. Všeho víc ale škodí, akce je sice pořád libová, ale ve všem ostatní se Mizerové stali tak trochu parodií sebe sama. Každopádně jak praví můj starší komentář - Tohle je film pro velký kluky, takže až se vaše velká holčička půjde dívat na nějakou komedii s Hugh Grantem, tak je to přesně ten správný čas na dvě a půl hodinky ve společnosti dvou negerskejch Mizerů. Bad Boys for life. 7/10 ()

ChewieDC

Neuvěřitelná kickass akce, vtipné kickass hlášky a úžasná kickass režie. Michael Bay chtěl udělat úchylnou letní zábavu pro úchylné diváky a na 100% se mu to povedlo. Martin Lawrence ve filmu vysloví jednu větu, která celý film naprosto charakterizuje - "This is sick shit!" Pět hvězdiček jsem nedal jen proto, že je to přeci jen... sick shit. ()

Satan

Bay se vrací a tentokrát už je jistý v kramflecích. Ze Smitha je pořádný badass, audiovizuál šlape jako po másle a už po přestřelce s Haiťany strká mladší bráška toho staršího hravě do kapsy. Jak se však projevilo i u Transformers, Bay se v pokračování až moc utrhne z řetězů. Nevadil by ani tak přemrštěný závěr s Hummerem, spíše se to jedná komických vsuvek na bázi pubertálního humoru (šukající krysy, porno elektro). Nemůžu říct, že scéna v márnici nebyla k popukání, éčko už ale zase bylo nadstav. Vyškrtnout takové zbytečnosti by udělalo z filmu mnohem koukatelnější a konzistenější podívanou. Škoda, že i záporák stál za nic. Na akční film se tam toho děje až příliš mnoho a pak to celé jde do hnoje kvůli zkratkovitosti a ztrátě dynamiky. ()

mzss1

Po 8 letech tu máme pokračování průměrného filmu Mizerové. Opět je zde dost vtipných scén, ještě více než v jedničce. Herecké obsazení lepší než v předchozím filmu. Sice je zde ještě delší stopáž, což některé scény nudí. Ale co mě potěšilo, to byla perfektně natočená akce. Lepší než v jedičce. Na akční scény se dalo hezky dívat, hlavně finále se povedlo. Příběh je také lepší. Přesto nemám k tomuto filmu dostatečné sympatie, ale na rozdíl od jedičky hezký, malý skok dopředu. Celkově hodnotím na 68% = *** ()

kingik

Detektivové Marcus Barnett a Mike Lowrey z miamského oddělení narkotik pátrají po kubánském drogovém gangu. Jeho šéf se mezitím zmocní Marcusovy sestry, jež je Mikeovou přítelkyní. Druhé pokračování je oproti jedničce pochopitelně daleko bombastičtější, explozivnější, akčnější a dražší. Scénář je trochu chaotický, jenže detektivní duo Smith & Lawrence chrlí akční pózy, a Michael Bay režíruje grandiózně, až se rušivé momenty téměř odbouraly. ()

MaedhRos

Nehodnotím, protože jsem Bad Boys 2 neviděla celé. Nicméně to, co jsem z toho filmu viděla (cca hodinka), to byla nehorázná sračka natočená za nehorázné peníze. ()

Legas

Kdysi jsem do svého komentáře napsal, jak jsou Bad Boys II nechutní a dal jsem jim pouze 2 hvězdičky. Časy se mění – někdy velmi rychle. Možná jsem měl tehdy v kině jen špatnou náladu. Nechutný, opravdu nechutný humor, totální demolice všeho možného, souložící krysy, dva nasraní užvanění negři – to všechno se mi teď začalo náramně líbit. Bad Boys II jsou ten druh filmu, při kterém je potřeba vypnout logiku, soucit s lidmi (mrtvolami), nastartovat se na kecy o ceckách něčí mámy (smál jsem se, až jsem se styděl), nějaké to „fuck me, fuck you“, nesnažit se vnímat náklaďák, na kterým snad nemůže být větším písmem napsáno PEPSI, a užít si 100% videoklipařské orgie Michaela Baye. Málem bych zapomněl na to úžasné Ferrari 550 Maranello, které jsem si musel zakoupit jako model od Buraga. Takže objektivní hodnocení Bad Boys II bych viděl asi na *** a moje momentální neobjektivní nadšení z 5.1 Dolby Digital Bayovského černohubého orgasmu na plných *****. ()

LION-MR.T

Čekal jsem obrovský návrat dvou super policajtů bohužel rozmazlený Bay z toho udělal jen ukázku dlouhých akcích a šedivých barev. V originálu jen samé kurvy a zkurvisini,že to omrzí,už po půl hodině. Radši se dívám na nepodařený český dabing. Bay umí natočit akci ale jenom akci nic jinýho. ()

Anderton

Tak trochu sklamanie. Bay nedokázal udržať tempo príbehu, zbytočne ho naťahuje a keď som mal cítiť pred záverečnou akciou mrazenie, bol som už dosť znudený a bolo mi to všetko jedno. Zvrátenosť niekolkých scén nejde vobec dohromady s nulovým a dementným scenárom. V Holywoode by mali zaviesť horný strop minutáže pre podobný typ scenárov. Párkrát som sa ale pobavil a ani Lawrence nie je tak príšerný ako vždy, akcia je omnoho lepšia ako v jednotke, takže mi to na *** stačí. ()

Frajer42

Ve srovnání s prvním dílem jsou Mizerové 2 lepší naprosto po všech stránkách. Jsou rychlejší, vtipnější, akční scénky jsou vizuálně moc pěkné a dokonce už má druhý díl něco jako náznak příběhu. No jo, Michael Bay už byl přeci jen výrazně zručnější. Takže jako takový odpočinkový film, u kterého se nemusí vůbec přemýšlet, Mizerové 2 fungují skvěle. Narozdíl od debilního prvního dílu. Takže dávám zasloužené 3*. ()

AppleCore

Nejzábavnější, nejakčnější, nejdrsnější. Akce, kamera, hudba, Lawrence, Smith. Film natočenej čistě pro zábavu. Kdo v tom hledá víc, nenajde nic. Nejlepší. ()

Kothy

Pokračování těchhle dvou potrhlých policajtů. Nechybí hlášky ani nadávky. Začne to ku-klux klanem. Jsem zvědavý na pokračování. ()

boshke

Ale jo... Nakonec jo... Trochu Kobra 11, trochu Babovřesky (střela do prdele), trochu Román pro ženy (ty mi šukáš sestru). Rozmáchlá, ne vždy smysl dávající Bayovina... Sám se tomu divím, ale ušlo to... :) 70% ()

Fingon

S Michaelem Bayem to jde z kopce, ale opakovat to je jako nošení peněz Jerrymu Bruckheimerovi. Mizerové dvě jsou zatím tím nejhorším, co natočil... ()

swamp

Po výborném prvním díle opravdu zklamání - možná kdybych tomu dal ještě šanci - ale obávám se, že tento okamžik v mém životě nenastane. :P ()

predators

Ale jo, dám 5* a očekávám, že se mi za to dostane nějaké sladké odměny. Co takhle pokračování?:-) 2. díl se mi líbil natolik, že bych Trojku uvítal. Teda tuhle dvojku. Ale, myslím střeštěnce Lawrence a kliďase Smithe. Tahle dvojka je naprosto dokonalá a jejich popichování se do tohoto stylu akčních filmů hodí. Navíc Bay je asi masochysta na honičky, bouračky a akční scény vůbec a ty já taky zbožňuju. Takže co, pánové! Bude s touto dvojkou trojka?:-) Členové kukluks klanu asi jásat nebudou, ale já jásám:-)...75% ()

nash.

Skvělé místy až dech beroucí akční scény. Fajn. Jenže co je to platné, když všechno ostatní, počínaje slabomyslným scénářem, byla jen nudná pitomost. Druzí Mizerové se tak stávají dalším důkazem že sebevětší rozpočet a sebelepší akce nejsou pro film samospasitelné. ()

silentname

"Bad Boys II" podľa mňa nemá v sebe rovnaký šarm ako mal prvý film. Will Smith je skvelý. Martin Lawrence vie byť miestami v tomto filme trochu otravný, ale tiež si nájde dobré momentky. Plus spolu sú opäť skvelí. Ich hádky ma celkom bavia. No problém filmu je, že som sa na ňom až tak veľmi nesmial ako to bolo v prípade prvých "Bad Boys". Sú tu scénky, ktoré sú skvelé. Ako príklad by som mohol uviesť nafetovaný Markus s extázou, frajer príde vyzdvihnúť Megan, všetky časti, kde má šéfko monológy a sú tu aj skvelé naháňačky, ktoré ma bavilo sledovať. Plus mám pocit, že v tomto filme je v závere tak veľké množstvo skvelých výbuchov, že je to paráda. No keď spätne nad filmom premýšľam, tak je to asi len ukážka toho, že Michael Bay môže byť ešte okázalejší a akčnejší. V duchu si hovorím, že keď mu raz vystroja pohreb, tak to určite bude sprevádzať veľká dávka explózií. Dávalo by to logiku. Majster výbuchov bude pochovaný s patričnou úctou parádnou kontrolovanou explóziou. Humor Michaela Baya mne osobne veľmi nesedí a niekedy mám z filmu pocit, že je tam okázalosť nad rámec príbehu. A okrem toho je pravda, že film je podľa mňa dlhší než je nutné. Dali sa odtiaľto pohodlne nejaké scénky vyhodiť a o moc by sme neprišli. Film by však mal lepšie tempo a bol by zaujímavejší. Plus ma štve, že soundtrack tu má dokopy asi 3 skladby, ktoré sa opakujú stále dookola. Dá sa to pozrieť? Áno, ale myslím si, že to nemá toho istého dobrého ducha ako mal prvý film. Toľko k môjmu názoru. Teším sa na piatok a "Bad Boys For Life". Hodnotenie: C+ ()

Slarque

Michael Bay neměl dost peněz na jedničku, tak do dvojky nacpal i řadu zbytečně drahých a pro film nepodstatných scén. Ale když se rozjede, tak to vážně stojí za to. Stopáž mohla být tak o půlhodinku kratší a scénář je tak pitomý, že se dá srovnávat snad jen s prvním dílem. V opačném případě bych dal plný počet. ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí