Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Entertainment)

st4nford

Scenáristicky o něco slabší než předchozí díl, ale stylisticky prostě nejde jinak než pět hvězd. Vynikající choreografie, kamera i digitální efekty. ()

panki9922

Neskutočné. Vrchol žánru. Keanu si vo filme vystačí s dvoma vetami, ale nevadí mi to, pretože okrem toho predvádza spolu so všetkými kaskadérmi skvelú prácu v bojových scénach. Viackrát ma zábery v kine pripútali do sedačky a zakaždým som si myslel že už ma nič ďalšie nedostane - dostalo. Najviac mi v pamäti utkvela scéna z úvodu filmu, kde sa využívalo hádzanie nožami, sekerami, strelné zbrane, sklo, boj z blízka a to všetko na malom priestore, úžasne nacvičené a zvládnuté. Áno jedná sa v podstate "len" o bezduchú akciu (aj keď toho deja tam predsa len trocha je) - ale tá akcia je natočená po kamerovej, choreografickej, hudobnej stránke najlepšie ako som doteraz mal možnosť vidieť. "Actions, consequences!" Nech žije BABA JAGA ! ()

M.J

Akčně neskutečně nabitý film..ALE..Neni ji až přespříliš? Film se hlavně v poslední půlhodině strašně moc táhne, navíc už prakticky víte, co vlastně nastane a jen čekáte..a čekáte.... Očekával jsem mix prvního a druhého dílu, ale dostal jsem jen "dvojku na steroidech" ... Jestli se ve čtvrtém díle více nezpracuje na příběhu, tak ho asi v kině vynechám.. 7.5/10 ... ()

BORKLASER

Ještě nikdy se mi nestalo že bych u filmu v kině usínal...je to o ničem..první WIck byl skvělej...druhej ušel...toto...nic noveho furt to samé dokola...samozřejmě nesměla chybět i scénka pro SJW's...je už celkem smutný že nejvíc ve filmu mě bavil Laurence Fishburne a to tam byl jen pár minut...jestli chcou dělat 4 díl tak prosím dejte si pár let pauzu a nedělejte to jako na běžícím páse...3/10 ()

Gregor_Samsa

John Wick potřetí a tentokrát už zcela jasně a otevřeně v arkádovém stylu. Poctivá akčňařina, death toll skóre více než slušné a zamotané je to taky fajn. Akorát to už začíná trochu nudit – čím více násilí, tím méně napětí. Cílem každého pěšáka přeci není nechat se odbouchnout Johnem W., takhle to prostě nejni… [60%; 2019-06-21 CineStar Anděl] ()

rigby

Asi musím opakovat to, co jsem napsal kdysi u dvojky. Rutinně natočený akční mlátička, na kterou se sice hezky dívá, ale tím to asi tak končí. Nějak mě už nebaví koukat se pořád na to samé. Na hezky vypadající filmy, ze kterých si ale kromě pocitu zmarněného času neodnesu vůbec nic jiného. Jak už jsem psal u dvojky, je škoda, že vznikla ještě trojka. Vidím to jako naprostou zbytečnost. ()

Pafouk

Pořád je to John Wick. A John Wick je pořád super. Každá jednotlivá akční scéna samostatně luxusní a v jiném filmu by byla akčním vrcholem. A i když je každá úplně jiná, je jich nakonec ve filmu tolik, že to diváka trochu ubije. Jeden se tak nejvíc těší na scény, kde přísná paní rozdává tresty, John si nechává štípnout lístek na baletu a nebo Morpheus v dešti hladí ptáka. Ale pořád je to John Wick a pořád je to super. ()

Kushina

Co se týče akčního a krvavého duchu, tak John Wick 3 nezklamal. Rvaček, stříleček a soubojů na nože bylo možná až moc, co ale bylo zklamání, tak to, že mi přišlo, že oni ho nechtějí zabít, oni si s ním chtějí jen hrát, protože možností k zabití Johna bylo ve filmu snad 100. Ale je mi jasné, že jinak, než vyhýbáním se smrti hlavní postavy pořádná řezničina natočit nejde, taky nechápu, proč tu čubku nejvyššího řádu John prostě hned nesundal, bylo by o problém méně a mě by to zahřálo u srdíčka, protože mě tam ta ženský neskutečně srala :D Ve shrnutí skvělý akčňák, který koncem navnadil na další díl, který doufejme bude co nevidět. 80% ()

pursuer

Zde se jedná o dokonalou akční choreografickou orgii, ale bohužel, pokud trvá přes dvě hodiny, už po 40 minutách ustavičného střílení, bezduchého zabíjení a neucty k životu začne divákovi docházet dech. Skutečně, ještě před finálním bossem jsem byl víc unavený než John Wick sám. Psi jsou boží. Všichni. Chci je domů. ()

MartinReno

Síce som vyrastal na akčných filmoch, ale toto bolo čo? Nulový prah únavy borcov a nesmrtelnosť Highlandera. Evidentne čaptavý Keanu nepoužíval nohy a vačšinou deklasoval protivníkov, až keď sa chopili mečov, sekier a pištolí. Tupý scénár, zbytočná Berry, šermovanie na fyziku popierajúcich motorkách a sem tam nejaká polovtipná prupovídka. Netuším ktorý blb robil choreografiu bojových scén, ale určite začínal v Hongkongu, kde k Avengers patrí každý druhý traslavý dedek. Absolútne minimum, čo vám tento film može dať, okrem hromady mrtvol. ()

Rian_witcher

Kdo zapomene na absolutní absenci logiky a scénáře, klidně si může přihodit jednu * navíc. Jinak je celý film jen akční jízdou ve které se rychlostí světla střídají absolutně originální brutální souboje s absolutně slabými souboji, kdy komparsisté místy ani nezkouší máchnout rukama a navodit bojovou atmosféru.To bylo znát především v akčních scénách ve kterých se objevila Halle Berry. Velice zajímavá a výborně zahraná postava Posuzovatele (Asia Kate Dillon) a na druhé straně absolutně trapný akční idol 80- tkových videokazet Mark Dacascos jsou přesně těmi hlavními ukazateli kvality filmu. Na jedné straně výborné na druhé odpad. Kdyby se to celé podařilo propojit nějakým logickým dějem, dalo by se uvažovat o daleko lepším hodnocení. Stejně ale Johnovi přeji, ať se podaří další pokračování a můžeme si užít další akci. ()

Kenji

Ako by povedal Homer Simpson - núúúdááá. Teda už dávno sa mi nestalo, aby som sa počas akčných scén áčkového filmu nudil. Nemyslel som si, že to niekedy poviem, ale tej akcie tam bolo až príliš. Možno by to aj nevadilo, keby nebola taká monotónna. Stále to isté od začiatku do konca. Od polovice som už aj pretáčal. Choreografia miestami taká, že záporací čakajú na úder od Wicka, aby sa mohli zložiť. Streľba ako sme zvyknutí, akurát, že sa im z tej počítačovej krvi už prepína a tak niekto dostane dva headshoty a pokojne sa dvíha zo zeme. Dostane dávku do hrudníka spadne na zem a útočí ďalej. Kým nedáš pol zásobníku do hlavy z rôznych uhlov tak to nezomrie, inokedy stačí reznutie nožom. Do toho Keanu, ktorý sa pri behu čím ďalej viac ponáša na Liama Neesona. Také pološmochtanie. Ešte pár rokov a bude ako Dolph Lundgren. To, že je hrdina nezničiteľný mi nevadí, je to tak trochu nadsázka ten film, takže môže prežiť všetko. Ale aby bol pernamentne zranený a nevedel si prezliecť tú zakrvácanú košeľu, tak to mi drelo zrak. Halle Berry a jej vlčáci. To by malo pôsobiť ako osvieženie, ale ani to ma už nebavilo. Príbeh? Bol tam nejaký? Bohovsky sa mi páčila jednotka. To budovanie napätia. Tá príprava na to, že existuje borec, ktorý vás všetkých rozseká, lebo ste ho nasrali. A potom to urobil. Je mi jasné, že to nešlo v dvojke a nejde to ani v trojke. Pretože už vieme kto je kto. Už dvojka s tým hlbším vesmírom, kde pol NYC sú nájomní vrazi ma nebavila. V trojke je to ešte horšie. Najvyšší stolec, exkomunikovanie, alebo zrušenie exkomunikácie, vypísanie odmien, zrušenie odmien, zrušenie hotela a znovu obnovenie. Zabitie nezabitie Fishbourna. Myslel som, že keď poslal pred svojím trestom toho holuba, že to bude správa pre niekoho, keď už to preňho bolo internetom. Keanu si odsekol prst na čo? Tá brzda čo tam chodila ako dozerač či čo, tak tú by som strelil hneď z úvodu, aj tak je už exkomunikovaný, nemusí dodržiavať žiadne pravidlá. My sme tu NYC vole. No proste čím viac mi predostierajú ten zabijácky vesmír, čím viac odhaľujú, tým viac som sklamaný. Ešte kým to bolo zastreté tým tajomnom tak to bolo super. Záver je jasná pozvánka na 4. diel. Poradím zohnať lepšieho scénaristu. ()

lacerta odpad!

Po celou dobu jsem měla dojem, že se na filmu podílel i Zdeněk Troška, protože kulervoucích momentů tam bylo až příliš, děj nula. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (více)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019