Slasher

Kanada / Velká Británie / USA, (2016–2023), 30 h 19 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvůrci:

Aaron Martin

Katie McGrath, Brandon Jay McLaren, Steve Byers, Patrick Garrow, Christopher Jacot, Dean McDermott, Erin Karpluk, Rob Stewart, Jessica Sipos (více)

Série(5) / Epizody(40)

Řádění sériových zabijáků po sobě zanechává spoušť a jejich další oběti bojují v hororové sérii o život. (Netflix)

darkphoenix odpad!

Strata času. Zlý scenár, zlé dialógy a väčšinou aj zlí béčkoví herci, ktorí sa usmievajú v tých najmenej vhodných situáciách. O napätí sa tiež nedá hovoriť. Kto je vrah mi bolo jasné od druhej epizódy. Nemýlil som sa. Pre niekoho kto má žáner rád a vyrástol na Vreskotoch, ktoré si zakladali na silných postavách a vedeli so slasherom ako žánrom pracovať umne a s iskrou je táto hrôza nepoužitelná. Pre bežnú skupinu hltačov seriálov to je zrejme postačujúce. Ďalšie série ma po tej prvej naozaj nezaujímajú. ()

Bassko

Nuž nerád dávam hodnotenia po prvých častiach, ale toto je tak deravé ako ementál. Neviem kto písal scenár, no nemal by sa o to ďalej pokúšať. Uvidíme, možno tomu dám ako-takú šancu, i keď pochybujem, keďže to je k tomu deravému scenáru nezaujímavé a dosť biedne. ()

soulja47

Zatím mě to neskutečně baví, dal jsem 5, nemůžu pochopit ty negativní komentáře, vždyť je to přece jen seriál, kdyby to byl film, tak bych pravděpodobně tvrdil to samé, ale za mě zůstává 5. ()

Zupan_

Csfd Nenechajte sa odradiť ultra lacnou sračkoidnou prvou sezónou. Sezóna 1: odpad. Sezóna 2 : 5/5 Konečne plnohodnotný seriál ktorý funguje ako slasher a nenudí. Značne navýšení rozpočet, super lokácia bývalého letného tábora v zasneženom období, šťavnaté vraždy. Má to celé veľmi kvalitný prepletený príbeh z pohladu každej postavy s dobrými zvratmi. Zaujímavý herci z ktorých každý má nejaké temné tajomstvo a všetci si nezaslúžia nič viac než len poraziť ako dobytok. Sezóna 3: 3/5 Tak tu pribeh zjavne poľavil a herci čo pokapali v druhej sezóne si tu veselo zase hrajú iné postavy. Aby sa to zviezlo na aktuálnej proti Trumpovskej vlne tak to celé to prešlo liberálnou lobotómiou. Hlavnú úlohu tu prebrala ujačaná šikanovaná moslimka, a tak sú tu veľmi nesympatické vedľajšie postavy z ktorých sú ešte dokonca aj vetšina buzeranti .Scenáristi sem hodili každý jeden stereotyp aký existuje voči zdravo zmyšlajúcemu publiku, od bieleho rasizmu,anti inter-raciallu, homofobií,xenofóbií,sexizmu ,anti vegánstvu až po anti hipsterstvo... Normálne som musel skontrolovať či jedným z producentov nebol Soroš osobne. Ale je to také debilné že to je až nechcene vtipné a stojí za to dopozerať len aby ste videli jak tie špini skapú. Sezona 4. : 4/5 Prostredie a zápletka nedá nepripomenúť trocha na nedávny Knives out a postarší SAW. Politiku našťastie tvorcovia vynechali úplne. Zase už pár známych hercov z predošlých sezón, a zase skákanie v čase ale už som si aj zvykol. Táto sezóna však posunula latku brutality veľmi vysoko no a dala nám ešte vetších magorov ako naposledy. ()