Reklama

Reklama

Slasher

(seriál)
  • Kanada Slasher (více)
Drama / Horor / Thriller
Kanada / Velká Británie / USA, (2016–2023), 30 h 19 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvůrci:

Aaron Martin

Hrají:

Katie McGrath, Brandon Jay McLaren, Steve Byers, Patrick Garrow, Christopher Jacot, Dean McDermott, Erin Karpluk, Rob Stewart (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(40)

Řádění sériových zabijáků po sobě zanechává spoušť a jejich další oběti bojují v hororové sérii o život. (Netflix)

Recenze (25)

Marceloo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mladá žena sa rozhodne po dlhých rokoch vrátiť do mestečka Waterbury, v ktorom prišla o svojich rodičov. Obyvatelia z jej príchodu nemajú velkú radosť, ale jej ozajstní priatelia sú radi, že ju znova vidia. Vrah s prezývkou The Executioner je taktiež rád, pretože po dlhých rokoch môže začať opäť vraždiť. - Slasher bol pre mňa po Dead of Summer druhým najočakávanejším hororovým seriálom tohto roku. Už z názvu je jasné, akým smerom sa celý priebeh bude uberať a v rámci Slasherového subžánru je tento projekt velmi vydarený. The Executioner má solídnu masku a záhadnú atmosféru okolo svojej osobnosti, gore je pre TV úroveň vynikajúce a mestečko je ako stvorené pre tento subžáner. Celá tá záhada okolo vraha sa mi páčila, aj keď po odhalení zostalo mnoho vecí a motívov neobjasnených. Negatívami sú nesympatické herecké obsadenie, dlhšie a zároveň nepotrebné 50 minút dlhé epizódy a trochu slabší dej. Napriek tomu som však s týmto projektom velmi spokojný a pokračovanie s novou linkou alebo novými postavami by mi vôbec nevadilo. + herec z Poltergeist + herečka z Antibirth ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Sarah se vrací do rodného domu, aby se vypořádala se svou minulostí. Mezitím se ale někdo, kdo si říká Kat, rozhodne vypořádat s minulostí celého městečka... První půlka první série je skvělá: obyvatelé padaj jak hrušky a vypointování (ač neoriginální) se mi vlastně líbilo. Jenže pak to začne být osobnější a poslední díl byl pro mě obrovským zklamáním. Teda až na tu finální scénu s maličkou roztomiloučkou blonďatou holčičkou, hehe. Doufám, že bude druhá série s jiným místem, jinými herci a jiným vrahem. Kdyby se to rozjelo jako seriál o masových vrazích (jedna série jeden vrah), vůbec bych se nezlobila. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možný spoiler. Asi nejsem sám, kdo si vzpomněl na Sedm, ale vraždy na základě smrtelných hříchů tady nepůsobily jako nějaká kopírka. Jediný nedostatek vidím v tom, že celkem záhy objevíte, kdo je vrah a to i přes úpornou a trošku neohrabanou snahu režie diváka svést na falešnou stopu. Ale na druhou stranu tu bylo městečko plné špinavých tajemství a mě bavilo hádat, kdo bude další na zabijákově seznamu a co má dotyčný na svědomí. Vraždy samy o sobě možná nepůsobily dostatečně nápaditě, ale byly natolik brutální, že dokázaly upoutat a hlavně tu byla vrahova cool katovská maska. Herecky v pohodě a speciálně mě potěšila Katie McGrath v hlavní roli. 80% ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Moc jsem se těšil a dostal jsem další slabší podívanou, moc se nám neukázalo a málo se ve směs děje v celku jsem dost postrádal sice jsem neměl problém se dodívat ale je to škoda takhle zahodit možnost na skvělý seriál. Každé městečko má minulost tet jen ho dostat ven ve správnou chvíli. Je to sice rychle a herecky to není zlé ale první série je slaboučká druhá trošku lepší ale není to moc no. ()

choze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

VŠICHNI V TOMHLE MĚSTEČKU MAJÍ MINULOST. ALE NE KAŽDÝ MÁ BUDOUCNOST. Cool tagline, která mě k seriálu přilákala. První série sice nekope první televizní ligu, ale mou pozornost zvládla udržet až do slabého finále a to díky odhalování tajemství skrytých za fasádou maloměsta a taky ta mediální linka byla fajn. Ta tajemství jsou podstatně zajímavější než třeba u takového DARK, ten byl ale zase mnohem atmosféričtější. Herci ušli a vrah by se mi líbil civilnější, bez toho teatrálního katovského kostýmu. ()

Galerie (197)

Zajímavosti (1)

  • Seriál se natáčel v Sault Ste. Marie, Parry Sound a Sudbury, což jsou kanadská města v provincii Ontario. (Trajektt)

Reklama

Reklama