Mission: Impossible - Fallout

• USA Mission: Impossible - Fallout (více)

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta. Ethan je přesvědčen, že pouze on se svým týmem dokáže tragickou chybu napravit. Je však sám, kdo si to myslí. Do hry vstupují další hráči, kteří mu možná pomáhají, ale možná také sledují své vlastní zájmy, které jsou v rozporu s těmi Ethanovými. Rozdělení na kladné a záporné hrdiny nebude tentokrát vůbec jednoduché. V pozadí navíc čím dál rychleji utíká čas vstříc momentu, který dramaticky změní mapu světa. (CinemArt)

fajntomas

Zase namakaný, Cruise borec, efekty, partička a celkově je to na úrovni, ale asi nedávám tu jeho vejšku; je stejně vysokej s číňanama. Myslim že nemá ani 170cm. 80% ()

Mates44

Předchozí štace lepší, ale stejně akční nátěr, kterej nemá v současný kinematografii, (čest vyjímkám potvrzujícím pravidlo), obdoby. Honička v Paříži TOP ()

Enon

Jako Národ grázlů nastavil laťku hodně vysoko, ale nevěřil sem, že Fallout ji dorovná, ba dokonce možná i mírně překoná. Opět to má úplně stejné kvality jako předchozí díly, Cruise je prostě bůh a to, co dokázal vymyslet s touto sérií a jakou lásku do ní vkládá, už jenom skrz své akrobatické kousky, je dosti obdivuhodné. Honička v Paříži disponuje vším, co má správná honička obsahovat, krásné nasnímání, přehlednost, nápady, herectví. Všechny zvraty, co se tu vyskytují jsou neskutečné a v jednu chvíli už sem opravdu nevěděl čemu věřit a čemu ne, takže scénář opět vůbec nezklamal. Rebecca Ferguson hrála ještě lépe než v předchozím díle a fakt sem jí to tu žral. Cavill si to taky užíval. Finále a celkové vyvrcholení možná mohlo být pro někoho mírně přestřelené, ale za mě musím říct, že sem si ho velmi užíval, i přes tu občasnou nerealističnost. Celý tento film je smysluplné, akcí nabité a emočně vypiplané dílo, které je plnohodnotným konkurentem Bonda a z mého pohledu ho společně se třetím a předchozím filmem v pohodě překračují. Takže 86% ()

Johny203

Kvalitatívne najkonzistentnejší diel série. avšak nie absolútny TOP. Avšak vrchol 4 hviezdičiek. Henry Cavill s fúzami super a ten falošný záver bol......wau. Síce som rád že to tak nedopadlo ale keby hej tak to posunie sériu úplne niekam inam.  Inak je zábavné sledovať ako sa Ving Rhames diel od dielu zväčšuje. ()

jirikzaboj

Fallout poctivě navazuje na Rogue Nation a nabídne k tomu opět brilantní akci, která je obalená cool scénami, jako je seskok padákem v bouřce, obdivuhodné skákání Cruise po střechách, či finální kontaktní bitku u vybuchujících vrtulníků. Tvůrci opět ubrali na emocích a tak se nám tady objevuji jen nahodile. Dřív by to na mě fungovalo, ale po sentimentálním pátém díle očekávám od příběhu už možná trochu více. Ať nejsem chápán špatně, ten příběh a zápletka jsou samotné fajn. Jen tomu chybí nějaká malá esence toho, co měl předchozí díl a to sice srdíčko hlavních postav. Ale souhlasím s tím, že to finále bylo fenomenální! ()

Foltest

Mission: Impossible - Fallout je přímo osudový snímek. Agent Hunt opět dokazuje svou roli prakticky „spasitele“ lidstva, kdy jen on je natolik morálně čistý, aby se dokázal postavit proti bezbřehému zlu. V tomto díle se sešly snad všechny hlavní devízy celé série. Jsou to perfektní děj, skvostná akce, přehršel lokací a obecně to, že celý film jednoduše funguje. Zároveň se snoubí dostatek peněz s tím, že je to filmováno co nejvíce v reálných kulisách, takže výsledek vypadá famózně. Přepadení dodávky v Paříži je legendární, stejně tak jako honička v helikoptérách nebo bitka na záchodech. Toto je prostě skutečně vynikající film, takřka snad i bez chyby. Šílený terorista z Národa grázlů opět plní roli brilantního antagonisty, cenu za nejlepšího záporáka si tady ale za mě odnáší rozhodně Cavill. Už jen jeho vizáž a vtisknutý charakter posunují film na vyšší level. Závěrečná část v Kašmíru společně s finálním odpočtem a nesplnitelnou misí, kterou může za celé lidstvo splnit pouze mesiášský agent Hunt je jen třešnička na závěr. Mission: Impossible - Fallout je perfektní snímek, který rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

Dannyss

Šestý díl přidává do kotle a zvyšuje laťku o trochu výš než díl pátý. Naváznost na předešlý díl se evidentně vyplatila, opět tu je znát nová akce, nové lokace, ale ta soudržnost mezi členy party zůstává. Špetka humoru tomu jen dává body navíc. Přesně takový typ akční filmu můžu a trefuje se mi do gusta. Nicméně tomu ještě něco málo chybí, jen to nedokážu popsat slovy. 9/10. ()

Geon

IMF se už po šesté zapojila do záchrany světa. A nebýt skálopevné morálky Ethana Hunta, tak by tato záchrana trvala asi tak 20 minut a my bychom ostrouhali a přišli o dvě hodiny nadupané akce, převleků, napětí a zvratů s finálním fist fightem v překrásných scenériích indického Kašmíru. ()

Caesarion

Po prvním shlédnutí jsem málem udělal velkou chybu. Asi šokem nebo čím to bylo jsem měl z filmu zvláštní pocity. Něco se mi vyloženě nelíbilo. Ale pak jsem se nad tím vším nedávno dlouze zamyslel a zjistil, že je tím čím má být M:I vždycky. A viděl jsem to přesně tak, jak jsem to vidět měl. V čem byla chyba? Přesně v tom nevidět tu pravou tvář toho filmu. Vím, že bych neměl srovnávat s ničím ostatním. Jenže to nejde. Kouzlo nemožné mise je jednoduše nezaměnitelné. Asi nikdy nepochopím jak jsem to napoprvé nemohl vidět. Není jen cestou vpřed pošahance co si něco dokazuje. Fallout je jen trošku složitěji, propracovaněji a silněji řešenou podívanou. Má schopnost vás do sebe neuvěřitelně vtáhnout a prožít jí. Tohle chcete. ()

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

13.05.2022

Sedmá Mission: Impossible má obří rozpočet

Sedmá Mission: Impossible má obří rozpočet

09.02.2022

Několikrát odložená Mission: Impossible 7, naposledy z letošního roku na příští léto, bohužel doplatila na pandemická opatření a nejrůznější dopady dost možná nejhůř ze všech velkých produkcí. Kvůli… (více)