Mission: Impossible - Fallout

• USA Mission: Impossible - Fallout (více)

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta. Ethan je přesvědčen, že pouze on se svým týmem dokáže tragickou chybu napravit. Je však sám, kdo si to myslí. Do hry vstupují další hráči, kteří mu možná pomáhají, ale možná také sledují své vlastní zájmy, které jsou v rozporu s těmi Ethanovými. Rozdělení na kladné a záporné hrdiny nebude tentokrát vůbec jednoduché. V pozadí navíc čím dál rychleji utíká čas vstříc momentu, který dramaticky změní mapu světa. (Cinemart)

clot

Docela zklamání hlavně první hodina filmu už jsem začal pomalu a jistě usínat. Pak to trochu nabralo obrátky. Ale na takový film je to poměrně málo. ()

Vaelor

Lidi se tu vysmívají stupidnosti The Rockových filmů, načež zkouknou tuhle lobotomii a nasází tomu minimálně čtyři hvězdy. No, některý věci prostě nepochopíš. Kdokoliv, kdo bude chtít videem upozornit na největší klišé, objevující se ve filmech, má o starost méně. Stačí hodit odkaz na Fallout. Jestli tohle dílo má pro někoho hodnotu, tak je to Adam Ondra, protože uvidí, že se má pořád dost co učit. Film má jenom dvě světlé stránky. Simon Pegg - jenom ve chvílích, kdy je on na scéně, vás film zaujme/pobaví. Proč? Protože dělá to, co umí nejlépe - je to komik a měl by u toho zůstat. Zase začít točit originální, zábavné komedie a vysr** se na toto pitvořeni se Tomíkovi. Druhej světlej moment byl, když se Tomík kousnul do rtu a nechal si nakopat prdel malým asiatem, kterej byl i tak o dost vyšší, než on. Něco takového musím ocenit. ()

jarkametelka

Predchozi Mission Impossible na sebe vyrazne upozornil scenarista a reziser McQuarrie(sam mam problemy s vyslovovanim nebo psanim jeho jmena).Proto se logicky cekalo,jestli to nebyla nahoda a cekalo se,jestli dostoji slibu a potvrdi to,co v Narode grazlu.Bohudik potvrdil,ze to nebyla nahoda a se svou druhou Mission se McQuarrie zaradil mezi reziserskou akcni elitu.Jeho Fallout je nabusena akcni pecka,ktera potesi kazdeho fanouska tohoto zanru.A je nabusenejsi jeste vic nez jeho predchozi pocin.Na rozdil od predesleho filmu,kde se vycerpala akce v prvni polovine a ve druhe se resilo duvtipne odhaleni zlocincu,ktere sice ctilo tradici serialu a me osobne toto v predeslych filmech vice chybelo.tak se potom divak netesil uz na zadnou poradnou akci.Ve Fallout se to povedlo reziserovi lepe skloubit,takze zde se divak uz muze tesit na poradnou finalni akcni scenu a "duvtipne" akce jsou uz mezi klasickymi akcemi.Zasluhu na akcnich scenach ma i hudebni doprovod,ktery si efektivne pohrava jak s ustrednim motivem,tak skvele podmazava akci a dela z ni nadstardatni zazitek.Za zminku stoji krome znamych postav hlavne Vanessa Kirby,ktera dava sve postave zajimave charisma a neco mi rika,ze ji nevidime v tomto snimku naposled.Libilo se mi,ze to bylo trochu vic realistictejsi,protoze zde nejsou ty "hracky" a technologie,ktera pusobila trochu jako ze sci-fi.McQuarrie pridal vic na plyn a udelal z nove Mission akcni narez roku.I kdyz v nem nejsou sceny jako z prvni Mission,ktere se mi libily zatim asi nejvic z cele serie,tak presto je to nejlepsi akcni film roku. ()

PanIncognito

Toto je správná akce a zábava. Zápletka je sympatická, stejně tak dávka humoru. Akce je bezchybná! Ať už jde o honičky, rvačky nebo seskok padákem je blaho scény sledovat. Nadstandardní profesionalita a k tomu Tom Cruise, který je divoký i půvabný zajišťují bohatost snímku. :-o (viděno v původním znění) ()

Clareeta

Jsem hustokrutopřísnej agent, kterej přežije i honičku ve vrtulníku, kterej jsem naučil řídit i bez nahrání vědomosti direct do mozku (sorry, Neo, seš lama). Akorát můžu umřít na rýmičku, když mě včas někdo od CIA nenajde. Jo a taky razím teorii, že pod svícnem je největší tma. Takže když inkognito prchám autem ulicemi Paříže před smečkou le cajtů, tak si na sedadlo spolujezdce posadím chlapa s kuklou přes hlavu a ve svěrací kazajce. Ale co, film vlastně nelhal. Mission impossible. A člověk se i občas málem pochcal smíchy. Takže cajk. ()

Kakraholt

Když opomenu fakt, že Cruisovi toho akčního hrdinu nebudu věřit nikdy, protože by ho na ulici zpráskal kde kdo, byl to velmi dobrý akční film a i tu přehnanost některých scén divák promine, protože dohromady byla akce opulentní a to je právě to, co chtějí lidé cpoucí se popcornem vidět. ()

Ekdahl

Překvapivě slabý, béčkový. Nemá to spád, dramaturgie hapruje, minimálně v první polovině (s druhou věru nevím, chce-li se mi ztrácet čas). To je ale v tomhle žánru kardinalní průser. Cruise je nesympatickej uncool týpek bez charismatu, takovej americkej vzorňáček, nuda. Celá ta série je ostatně na hovno, ztráta času. ()

markus186

nechápem, ale Mission Impossible je od od dielu k dielu čoraz lepší... 5 už bola topka pre mňa, ale tento šestkový Fallout je ešte lepší, proste perfect, tam neni o čom... neviem, či sa to ešte niekam dá posunúť, ale dúfam, že ak príde MI7, tak to buď potvrdí alebo vyvráti. ale latka je nastavená hodne vysoko... Ethan Hunt to je jednoznačne Cruiseho životná rola, to je bez debaty, že sa tam cíti ako ryba vo vode... a dúfam, že sa tam opäť zjaví Rebecca, lebo dívať sa na tú ženskú je balada pre oči ;-) ()

KcarlosK

Celé téhle sérii dochází dech. Padouch jasný od začátku. K čemu jsou Tomovi jeho kaskadérské kousky, když to pak ve filmu není poznat a vypadá to jako triky? ()

Dzunk

Další MI jako přes kopírák. Pokud se Vám líbily předchozí díly bude se Vám líbit i tento, pokud se Vám nelíbily atdatd. Neřikám, že je to špatnej film, ale spíš další film co dokazuje, že většina lidí dává tím víc hvězd čím méně musí u filmu používat mozek. Zkrátka nic nepřekvapilo, herecký výkony průměrný a Hunt má novýho parťaka Supermana. ALE! uteklo to, pobavilo, mozkovypínač dobrej, řadím do průměru. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Teď už chápu, proč ve vás Hunley věřil. Svět potřebuje IMF. Potřebujeme lidi, jako jste vy. Kterým záleží na jednom životě... Stejně jako jim záleží na miliónech." Od minule zůstalo herecké obsazení, které se povedlo. Chyběl jen Jeremy Renner, kterého nahradil vousatý Superman. Líbilo se mi, že tento díl spojuje, že je tam ta návaznost. Výborné akční scény od začátku do konce. 1. Souboj na pánských záchodech. 2. Při noční střelbě v klubu, kde se vyšvihla i Rebecca Ferguson. 3. Závěrečný souboj Cruise a Cavill v helikoptérách. Dá se to říct 2 slovy - Akční pecka. Christopher McQuarrie prostě umí. - 100%. ()

BStone

Tohle je, jak se říká, velkej biják. Velkorozpočtová, adrenalinová akční jízda, které dominuje - jak jinak - Tom Cruise a ten prostě válí... Samo i ostatní jsou výborní, ženy krásné. Akce od začátku do konce, místy nepřehledná, ale výborná zápletka, spousta fakt přepálených scén. Ale co, jde pořád o zábavu a nudit se u toho rozhodně nebudete. 80% ()

vlkovec

Já nevím...zkoušel jsem to s jedničkou, zkoušel jsem to z dvojkou, zkoušel jsem to z trojkou ale furt nic, nemůžu se chytnout...nějak tomu uvěřit, nebo vypíchnout nějaký moment, díký kterému bych si filmy pamatoval. Dal jsem tomu pauzu a chtěl této serii dát ještě šanci s Fallout. Zase nic. Nevím, možná je to věkem, ale připadá mi to jako návrat do 80./90. let - Cruisův tým a jeho nadpozemske vyváznuti z jakékoliv situace. Jako třeba u Avengers mi to ještě mozek přebere, ale tady bohužel ne. A ta stopáž, ach jo? Po cca 100 minutách to mohlo skončit. ()

eexDon

Für mich - 80%, - /pár předvídatelných scén ve stylu M:I, které nebyly nakonec takové, jak se zdály, by se našlo, děj zamotaný, lehce překombinovaný, ale naštěstí nedůležitý, film na něm nestál/, + /herecká parta skoro kompletní, Renner sice ubyl, ale zato zas přibyl Cavill, vizuální stránka špičková - honička u Vítězného oblouku, akce taky špičková a ne zas kompletně digitální/, hodnocení - Fallout lepší než Rogue Nation, navíc dějově navazující, celkově to šlo, bavilo to, tempo slušný, jo líbilo se, ikdyž Ghost Protocol u mě stále vede, poznámky - bitka na hajzlících byla hodně dobrá, ovšem nic nemělo na Ethana zachraňujícího pohlednou pařížskou policajtku ()

Nag0

Nadišiel čas na novú nesplniteľnú misiu, v znamení jej predchodcu no s istými nie príliš blahodarnými odchylkami. Rogue Nation bol dosť vyvážený kúsok na pomery špionážnej akcie, a povedal by som že v tomto Fallout príliš nezaostáva. Čo tou vyváženosťou myslím, je podiel zaujímavého príbehu, atraktívnej akcie a lokalít, nie príliš dementných dialógov a uspokojivých hereckých výkonov. Ako píšem, vo všetkých týchto ohľadoch Fallout nezaostáva, sú tam okamihy pri ktorých sa človek chytá za hlavu, iste, no pri záverečnej sekvencií bola akcia až neúnosná, pravdaže, z môjho subjektívneho pohľadu. Nepamätám si podobnú akčnú a dynamickú scénu s vrtuľníkmi akou disponoval záver Falloutu, či už je to pre niekoho príliš alebo nie, zaslúži si to uznanie. Ak Rogue Nation u mňa malo 4 hviezdy, rozhodne by som tento kúsok do série MI nechcel prílišne degradovať, skôr by som tento film ohodnotil ako o niečo slabšie 4 hviezdy a vlastne by som aj rád poznamenal, že sa teším na ďalší diel. ()

hujerita

Konečne Misia ako má byť. Bez srandy, ktorej je tam minimálne a bez tých všakovakých prezliekačiek kto sa hrá na koho. Možno trocha by som krátil, ale inak super film. ()

shorety

Řemeslně krasně odvedená podívaná která baví a hezky se na ní kouká. Scény točené s opravdovými kaskadéry a užasné lokace se dnes už jen tak nevidí, oceňuji. ()

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

13.05.2022

Sedmá Mission: Impossible má obří rozpočet

Sedmá Mission: Impossible má obří rozpočet

09.02.2022

Několikrát odložená Mission: Impossible 7, naposledy z letošního roku na příští léto, bohužel doplatila na pandemická opatření a nejrůznější dopady dost možná nejhůř ze všech velkých produkcí. Kvůli… (více)