Mission: Impossible - Fallout

• USA Mission: Impossible - Fallout (více)

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta. Ethan je přesvědčen, že pouze on se svým týmem dokáže tragickou chybu napravit. Je však sám, kdo si to myslí. Do hry vstupují další hráči, kteří mu možná pomáhají, ale možná také sledují své vlastní zájmy, které jsou v rozporu s těmi Ethanovými. Rozdělení na kladné a záporné hrdiny nebude tentokrát vůbec jednoduché. V pozadí navíc čím dál rychleji utíká čas vstříc momentu, který dramaticky změní mapu světa. (Cinemart)

Fiffty

Má to proste všetko, skvelé súboje a perfektná akcia, ktorá stále graduje až to skvelého finále. Tom Cruise perfektný ako vždy a pred tým čo stále dokazuje, klobúk dole. Zaujímavé zvraty po celý čas a aj napriek väčšej dĺžke to funguje a ani chvíľu to nenudí, tak sa to nedá hodnotiť inak ako 5*. ()

trici

Formát Ethana Hunta mám mnohem raději než Bonda, je to sice stejná pohádka pro dospělé, ale má větší šmrnc a více mi sedí jak scénářem tak herecky. Když pomineme spoustu nesmyslných a někdy až kýčovitých scén, je mission impossible zábavný, akcí nabitý spektákl, který rozhodně neurazí. ()

Garbadh

Blbost, blbost, blbost! Je mi z toho smutno...o cem to jako je? Co to je za dej a za pribeh? Trapnost a vysmech. aaaaaaa ()

BillyGoat

Ty „světelné efekty“ si mohl kameraman odpustit, postavy se sem tam chovají trochu divně a z toho kdo je s kým a kdo je proti komu jsem měl místy zmatek, ale jinak je to zatím asi nejlepší díl série. Nebo bych je stavil minimálně na stejnou úroveň jako díl předešlý. Vynikající akce, dobré obsazení a především nestárnoucí a nikdy se nevzdávající(!) Ethan Hunt (Tom Cruise) dávají dohromady skvělý koktejl, který je mnohem chutnější a zábavnější než James Bond poslední doby. Pokud se zvěsti potvrdí – budu se těšit na další díly. ()

L.O.T.R

Môžeme sa všetci zhodnúť, že Henry Cavill je tu neskutočný motherf"ucker? Doteraz bola pre mňa táto séria vždy buď priemernou alebo max štvorhviezdičkovou podívanou, ale tento diel to konečne vyzdvihol ku piatim hviezdam aj vďaka Cavillovi. Práve jeho postava tomu dodala akúsi neštandardnosť, ktorá ma už začala nudiť v predošlích dieloch. Jednoznačne najlepší diel z celej série. ()

TheLegend27

Mission: Impossible umí dějem pozitivně překvapit. Umí udělat skvělé bojové scény. Předvést absurdní kaskadérské kousky. Ale proč se to stejně jako v Ghost Protocol musí koncentrovat do první poloviny filmu? Jako celek se tak Fallout svému předchůdci bohužel nevyrovná. Jinak návaznost s předchozími díly mě vcelku uspokojila. A mlátička Henry Cavill super. :) ()

evita_

Ja som to tušila že Zaklínač bude zradcovské hovado. A nepomohlo ani to, ako vybavil uja na toalete. To bola rozhodne jedna z top scén filmu. Posledný diel zo série MI patrí rozhodne k tým najlepším. Tak ako som nepochopila prvý diel a druhý bol totálny prepadák, každým ďalším dielom sa moja spokojnosť zvyšovala. Bolo to dotiahnuté do krásneho podareného finále a mne neostáva nič iné len skonštatovať, že to bola skutočne parádna akčná nakladačka. ()

JenTR

Všechny tyhle MI filmy jsou samozřejmě snaha napodobit Bonda. Nevím, je to koukatelné a dostatečně akční, ale řekl bych, že zbytečně až moc. To tam vždy musí být vrtulník, auto honička, bomby a chlap na tabletu, který s tím ovládá výtahy, zařízení budovy, metro, stíhačky, cokoliv? To je prostě blbost. ()

hypnos11

Překomplikovanej, zároveň ale jendoduchej děj, miliarda lacinejch zvratů.. Jasně, tahle série je hlavně o našlapaný akci plný adrenalinu, sem tam nějaký to high-tech udělátko.. ale oproti předchozím 2 dílům tomu něco chybí, šmrnc, nebo možná jde o to, že série už nemá co nabídnout (resp pod McQuarrieho rukama).. Asi by taky nebylo na škodu obměnit scientologovu partu přitakávačů, především Peggův trouba mě začíná iritovat. Od Cavilla jsem si sliboval takovéto oživení, ale jeho postava se vydala jinou cestou, takže nic. Jeho záporák bohužel moc zajímavej nebyl. A celá ta dějová linka ohledně Syndikátu, enbo jak se to v tomhle díle jemonovalo, taky není zrovna kdovíjaká. V jendom díle mi to stačilo. ()

finest

Za mě naprosto skvěle zvládnutá práce scénáristů, režie, kameramana, střihu, podbarveno poutavou hudbou, skvěle vygradované vztahové linie napříč díly 3 až 6 a k tomu všemu, jako třešnička na dortu, naprosto vynikající výkony všech hlavních i vedlejších rolí v čele s Tomem Cruisem. Tohle se prostě nemůže nelíbit! PS: konečná akční scéna, kdy divák "neví" je dokonalá. ()

xray0045

Tohle vůbec nebylo zlý. Akcí napěchovaný movie pro fanoušky série naprosto povinné. Po přešlapech z minulých dílů je tohle návrat do sedla. Filmařina A++ Předpokládá se jistá znalost postav z dílů minulých aby byl člověk v obraze. Jedná se o docela vícevrstvý film. Je to jakoby víc příběhů s stejnými protagonisty perfektně pospojovaných. Má to jistý odhalovací progres a děj příjemně graduje. šílená kamera vám v některých scénách pozitivně vyrazí dech. ()

milos.bradik

Akce perfektní, honičky výborné, Tom cruise vynikající, ale naprosto to postrádá logiku a většina scén je sice krásně natočených akcí, ale bez jakéhokoliv rozumného důvodu. ()

AAsniper

Po dlhej dobe dobrý akčný film. Áno, prehnaný, plný klišé, ale oldschool. Trochu mi vadil príliš prekombinovaný storyline v rámci toho kto je dobrý a kto nie, kto koho podrazil a prečo. Napriek tomu, pustite to niekto Vinovi Dieselovi a dajte mu poznámkový blok. ()

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

13.05.2022

Sedmá Mission: Impossible má obří rozpočet

Sedmá Mission: Impossible má obří rozpočet

09.02.2022

Několikrát odložená Mission: Impossible 7, naposledy z letošního roku na příští léto, bohužel doplatila na pandemická opatření a nejrůznější dopady dost možná nejhůř ze všech velkých produkcí. Kvůli… (více)