Manželé roku 2006 (S04E02) (epizoda)

Komedie / Drama

Česko, 2007, 35 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +Sandra Nováková, Lucie Vondráčková a Pavel Řezníček, vtipné a zároveň trapné situace, zajímavě až netradičně zvolené hudební téma od Black Eyed Peace -krátké, jednoduché, spíchnuté rychlou jehlou/// Není to samozřejmě dokonalé, ale v rámci cyklu Nadměrných maličkostí je do zdařilé. Zároveň mě to i hodně bavilo a líbili se mi herci. Tentokrát jsem spokojen./// Celkem 72%///(4.10.2010)

 • Mariin
  ***

  Olmerovi se celkem daří neúprosně ukazovat realitu morálního rozkladu evropské civilizace, i když není vůbec jasné, zda to činí záměrně. Osoby v jeho filmech, jež se cítí absolutně nesvázány žádnými konvencemi či nějakým řádem (a už vůbec ne starým známým Desaterem), jsou jakoby ponechány ve své „svobodě“na pospas sami sobě. Podobně jako např. v „Bony a klid“ nebo „Jako jed“ kapku po kapce, kousek po kousku to jde i zde s hlavními představiteli „z kopce“. Člověk se nakonec smaží sám ve vlastní šťávě, kterou si svou volbou připravil. Televizní inscenace „Manželé roku 2006“ má být komedií, ale je to spíše hořký, sarkastický a znepokojivý pohled na to, jak to dnes, bohužel, mezi mužem a ženou dopadá...a není to vůbec nějakou výjimkou. Jinak, stejně jako ostatní Olmerovy filmy, má i tento dosti vysokou uměleckou úroveň. Dobrá hudba, dobří herci...(6.2.2008)

 • Enšpígl
  **

  Podtrženo, sečteno a za dozoru statní notářky zveřejněno. Sandra Nováková je nejrajcovnější kočka současnosti. Škoda, že ten striptýz v tý postýlce nebyl delší a propracovanější. Velký překvapení je Lucka Vondráčková, taky na mě působí dost sexy. Škoda, že nedala vůbec žádnej striptýz, příště Lucinko, příště, jo ? Všechny hvězdičky věnuji Sandře a Lucince. Olmer má u mě hvězdičkový utrum, protože neumí už natočit ani erotickou scénu, to jako mělo být sexy ??? Tak to už je lepší koukat na prdele zápasníků sumo a to měl Olmer na place tak svůdné holky a takhle to posral. Manželé roku 2006 mají dvě sexy manželky, které považuji za jediný důvod proč jsem se s tímto "manželstvím" po prvních minutách koukání nerozvedl.(17.9.2007)

 • Vejrrr
  *

  Pro mě asi nejslabší nadměrná maličkost, co jsem viděl. Jen trochu (ikdyž trochu krkolomě podaný) vtipný absurdity toho našeho žití, ale jinak nekomediální, divně přemodernizovaný, nepohodový a hudebně ... totálně zkur-ený. Neříkám, že každá Nadměrná maličkost by měla být pohodička, u který se člověk zasměje... Nevím o ničem, co by určovalo, že tenhle cyklus musí být komediální. Ale probůh tohle ...(11.8.2010)

 • Isherwood
  *

  Další důkaz totálně vymrdané dramaturgie na Kavčích horách. Scénář (dá-li se o něm hovořit) se dá shrnout do jedné věty, což by ani tak nevadilo, protože téma je to při šikovnosti režiséra opravdu vděčné. Jenže Vít Olmer režíruje jako vesnický ochotník, takže vtipné to není ani za mák a erotická scéna s největším sex-symbolem současného českého filmu, Sandrou Novákovou, působí spíš trapně než vzrušivě. A do pětatřiceti minut několikrát namixovat Shut up od Black eyed peas mi přijde (slušně řečeno) jako vrcholně nevkusné.(20.9.2007)