Kameňák

• Slovensko Kameňák
Česko, (2019–2020), 14 h 56 min (Minutáž: 55–63 min)

Režie:

Ján Novák

Václav Vydra nejml., Pavel Kikinčuk, Martin Dejdar, Alice Bendová, Michal Novotný, Oldřich Navrátil, Veronika Žilková, Zuzana Slavíková, Jana Paulová (více)

Série(2) / Epizody(16)

Děj seriálu vychází ze stejného základu jako předešlé filmy založené na anekdotách. Odehrává se v Kameňákově, v němž sedí na radnici starosta Pepa Novák v podání Václava Vydry. Se svým zástupcem Bohoušem Beránkem, kterého hraje Pavel Kikinčuk, podají přihlášku do celorepublikové soutěže Pozitivní město roku. Ministerstvo slibuje vítězi sto milionů korun. Soutěžící však musí splnit řadu kladných kritérií, jako je rostoucí počet obyvatel, dobrá zdravotní péče, rozvinutý kulturní, společenský a sportovní život, nebo čistota, což se Kameňákovu opravdu nikdy nedařilo. Ovšem starosta je schopen obětovat pro vítězství v soutěži naprosto vše… (TV Nova)

WolfHigh odpad!

Kameňák jedna ok, kameňák dvě dá se i když trapnost místama byla, kameňák 3 beru jako zakončení triologie, ostatní už je jen absolutní odpad! Tento seriál ani neměl vzniknout! Nevím,proč někdo jako pan Novák vůbec existuje a jak mohl vystudovat filmovou školu? Nechápu ani proč si televize vydržuje někoho,kdo nikdy nevytvořil nic,co by bylo zajímavý, vtipný natož dobrý? A založit seriál se zoufalýma vyhaslíma hercema,kteří svým způsobem ani nejsou herci nebo jsou to špatný herci a nikdy v ničem kvalitním nehráli jako je Noha, Vydra,Novotný, Žilková,Krejčí a v neposlední řadě Krampol, které v dobrém filmu nikdy neuvidíte a celé to stojí na trapným opakovaným 30let starým humoru,který nebyl vtipný ani tenkrát, mi přijde absurdní! Nemá to hlavu,ani patu, je to o lidech,kteří hrajou dementy a říkají trapný hlášky o Chucku Norisovi. S otevřenou pusou jsem sledoval zbytečnou hodinu,která byla tak zoufalá, že jsem si říkal jedno slovo... Proč? Proč to vzniklo? Proč za tohle někdo platí? A proč někdo chce být tváří takového humusu? Odpověď je prachy. Zajímal by mě rozpočet na tento seriál a kdo tomuhle odpadu dal zelenou? Pokud se najde někdo,kdo tohle hodnotí dobře jako trol pan honajz a dokáže se na tuhle absurdní pí*ovinu koukat, tak se nedivím, že česká kinematografie je v takové prdeli! Pane Novák, jděte prosím do prdele a už nikdy nic nevytvářejte, nejde vám to a jste úplně zbytečný člověk,který nic neumí! ()

Sa.sa

odpad! to ani náhodou... boha jeho co čekáte v 8hod večer na Nově asi jiného?? je to seriál na vypnutí nejen mozku, ale hlavně na pobavení a odpočinek... intelektuálové a ... ať si přepnou program na sluníčkovou telku či si vezmou červené trenky a jdou se jak ovce projít :P ... 4 hvězdy = 75% ()

Nick321 odpad!

Když jsem četl Farmu zvířat od Orwella, byla to bajka o zvířatech, co se snaží napodobovat lidi. Tohle je pravý opak. Vidět tolik slepic, hus, paviánů a volů pohromadě , to snad inteligentní divák nemá zapotřebí . ()

Jansuper

Tak sem ten seriál dokoukal, a je zajímavé že se o něm nějak moc neví a zase že je to tak kritizované se divím, to sem teda fakt nečekal, no to byl teda nářez, skutečně takové vtipy, no to sem mnohdy nechápal kdo to vymýšlí, no já se tak bavil, k tomuto seriálu je tolik věcí které bych chtěl říct, že si na to vše snad ani nemůžu vzpomenout, první série je fakt hodně dobrá, každou chvíli, nějaká sranda, skutečně jak mohli vymyslet scénář k tomuhle takovejhle, to teda obdivuji, že se opravdu snažili všichni co na tomto seriálu dělali,  je pravda že druhá série je trochu slabší, a poslední díly už bývaly horší, ale vždy tam bylo něco co mě rozseskalo, ze začátků fakt slibný start toho seriálu, že děj byl dobrý a měl hlavu a patu skoro celý seriál, seriál působil tak reálně, lokace sou zajímavé, hudba je fakt dobrá, mě se ten seriál fakt líbil a fakt mě to pobavilo,   každopádně mě fakt mrzí konec seriálu, který trochu odflinkly, člověk se těší jaký budou zvraty, jak v té soutěži co dopadne, a oni to takhle trapně vymyslí, když to mohlo být fakt epické finále zvratů a náhod, a promyšlené, udivuje mě že konec takhle odflinkly, když se scénářem docela snažily, a dávali si i práci se scénářem, a fungoval fakt dobře,  mrzí mě i to že pár věcí zůstalo nezodpovězených,  a čekal sem že nakonci seriálu dostanem odpověď nebo se nám ukáže jak dopadli, jako např to jestli si policajt Adámek konečně našel či najde holku, nebo jak to bylo přesně s tím podvodem těch vakcín,  nebo jak to dopadlo s tím jak policajt Adámek zatkl tu slečnu, co měla toho psa který po městě dělal výkaly, nebylo vysvětleno, nebo ukázáno jak to dopadlo, těch věcí bylo víc ale teď mě nenapadaj, je škoda že nějaký vtipy se opakovali i z dosavadních pěti filmu, ale omletě mi ten humor nikdy nepřipadal, a to je co říct ()

topol999 odpad!

blééé.... jdu zvracet.... jen nevím, zda to má V. Vydra zapotřebí.... zřejmě jsou mu prachy přednější.... na takovýhle debility by tu měl existovat double odpad, bo jeden je málo!! ()

dejf96 odpad!

amatérismus a hloupismus čiší z každého záběru. k tomu stupidní scénář (pokud nějaký byl), možná to pak slepili ve střižně z pitomostí, které natočili na place... profík Dejdar kouká do kamery?!!! hnus...... klik na jiný kanál .....a tam "Tlumočnice", připadalo mi to jako průchod časoprostorem na planetu "Umíme to dělat, a dobře" ()

pupidup

V dnesni tezke dobe ma clovek tak malo radosti! A obcasne rozesmani je k nezaplaceni! Proto jsem si dovolila vyvazit odpadove hodnoceni mistnich intelektualu. Protoze trocha smichu je dnes na 100% k nezaplaceni! 🤣 ()

xdomx odpad!

Dobre, u prvnich 3 filmu se clovek alespon trochu obcas pousmal, melo to nejakej svuj naznak pribehu nebo se to dalo alespon nejak vydrzet dokoukat. Ty 3 prvni filmy by ty 2 - 3 hvezdy (s odrenyma usima) mozna dohromady nejak vypotily. Tohle je ale jen a pouze kulomet lacinych, dokola se opakujicich ohranych "forku", kde i kdyz se vzacne objevi pomerne dobry vtip, tak stejne kvuli zpusobu a tonu jeho podani postrada veskerou svoji vtipnost i pointu.. nemel jsem ani v planu to hodnotit, ale prislo mi to tak ubohy a trapny, az mi bylo samotnymu trapne za ten serial, tak jsem si potreboval ulevit alespon tim, ze tomu dam odpad, jelikoz tohle je opravdu Odpad s velkym O.. ()

Murlock77 odpad!

Viděl jsem jeden díl. Proč si někdo řekl, že to je dobrý? Větší sračku aby člověk pohledal, sestřih rádoby vtipů se špatnejma hercema, fakt super. To už dělal Izer. ()