Série(2) / Epizody(23)

Vykutálený podvodníček Karel Čížek a jeho čachry s auty v lokálním autobazaru. (Stream.cz)

Antaeus

Škoda, ze sa v posledných dieloch viac telenoveluje a menej odrb.. Predáva. Ale nápady ako "večerné auto" či okienko "na švihadlo" už z hlavy nedostanem. Super vec, tento miniseriálik z podnikateľského prostredia. ()

Haniczka

Nedat tomuto šperku pět hvězdiček by nebylo fér. Asi tak fér, jak když Čížek se svojí brilantní skvadrou nalakujou vrak a střelí ho za půl mega. ()

Amper01

Mohl by mít průměr. Ale to by si musl odpustit své neustálé sprosté nadávky. Co si jako myslí? Že je frajer nebo co? Jenomže ty nadávky bohužel nepatří roli, to je kus přímo Čtvrtníčkovy osobnosti. A to je na tom to smutné... ()

gonga

Občas docela vtipná hříčka, které ale s postupujícími díly trochu dochází dech a díl první překonán nebyl. ()

Bozvav

Blbinka, která jednorázově pobaví a hned se na ni zapomene. Jednoduchý humor pro širokou veřejnost, který není chytrý, ale není úplně debilní. za mne 50%. ()

Zaitsev

Slabota, od první minuty každýho dílu už vím pointu, vždycky doufám, že to bude něco jinýho - vtipnějšího, ale stále neskutečná slabota. Budou doufat, že se to trošku zvedne (doufám teda už dost dílů), jinak ať to proboha skončí. Ten potenciál je nevyužitej (herecký i scénáristicky), Čtvrtníček tentokrát opravdu nudí a například Plesl s Polišenskou nemají vůbec prostor...možná, kdyby to nebylo tak krátký, tak se dá s i se slabou pointou víc vyhrát. ()

Luk Skywalker

Čtvrtníček jako majitel autobazaru plus tvůrci Blaníku, jak jinak to mohlo dopadnout. Mohlo by to být i lepší, ale baví mě to a je to vcelku sranda, bohužel mnohé se tak skutečně děje v reálu. ()

helloween93

Originální satira na typické praktiky podvodných bazaristů, které tu zosobňuje Čtvrtníček. Většina dílů nadprůměr, jen malá čast z nich je slabší. Zajímavý počin od streamu. 4* ()

gombarix

Čekal jsem spíš průšvih, takže příjemné překvapení, ale přesto žádný zázrak. Děj je docela banální, tudíž stojí jen na dialozích a hereckých výkonech, které jsou u hlavní trojice fajn, ale vedlejší postavy působí velmi odflákle a ochotnicky. Přitom právě perfektně napsané a zahrané štěky jsou nezbytným kořením pro dobrou komedii (jak se můžeme přesvědčovat u starých barrandovských klasik), a nakonec i s neherci se dá udělat velká paráda, což ale bohužel není tento případ. - Palec nahoru za "Bublinu" Polišenskou, taková krev a mlíko mi na "plátně" docela chyběla. :) ()

Olík

Rychlá doba si žádá stručné vyjádření se. Žádné skryté významy, žádné nic neříkající kličkování okolo horké kaše. To je Monte Karlo. Pozdravit, oškubat, pobavit, nazdar. Jak někdy nevím cosi myslet, o tu kultovním tu trapném, Petru Čtvrtníčkovy, tak by se těžko po celém světě hledal trefnější Karel Čížek…..podobné polohy mu byly dány do kolébky. Možná, při tom všem kalupu vměstnat vše do několika minut, chtělo trochu taky myslet na dotažení jednotlivých epizod, které jsou někdy postavené pouze na jednoduchém fórku a karikaturním herectví Črtvtníčka, Plesla a vedlejších postav jako Hampl, Noha nebo Šplíchal. Ale jinak určitě ANO…..tohle je internet a ten nemá čas na rekonstrukce Vojny a míru. ()

Lucas87

Seznam kromě pořadu Slavné dny začal nabízet i něco není taková sračka jako Glosované zprávy s tím retardem Maryškem. Takže Čtvrtníček palec nahoru!! Ovšem čekal jsem něco z temného světa autobazarnických ojebů, a některé díly byly fakt trapas. ()

Stíba

Povedená satira na vkutálené taktiky (nejen) našich autobazaristů. Kancelář Blaník to sice neni ale za pár minut času jednou týdně to určitě stojí. ()

DAPDO

Ču-ču-ču-ču čuráček, ču-ču-ču-ču čuráček !!! Kdo nemá rád humor Péti Čtvrtníčka, ten to nepochopí. Mě to prostě rozsekalo aneb koho chleba jíš, toho ségru píchej :-))) ()

Kingjiri

Má to i slabší chvilky, ale Čtvrtníček je ... prostě Čtvrtníček - blbě čumí a krutě hlásí :-) Kdo má jeho styl humoru rád, toho bude Autobazar Monte Karlo bavit. Lidem s opačnym názorem nemá tenhle počin moc co nabídnout. ()