Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (CinemArt)

Plastík

Když si někdo tak moc věří, že tak málo stačí a pustí to do světa, je to obrovský průšvih a možná i namyšlenost. Po 14 minutách jsem to vypnul. Scéna v restauraci - co to mělo být, rozpláclý prsa a špinavý tenisky (jen tak mimichodem)? Na kurtu př zápase ten střich při Timeoutu - češky uřícený a protihráčky v pohodě - střih byl se záběrem pořízeným před zápasem. Prostě fakt hnus - Troška by to asi natočil vtipný. A tohle se bude pouštět na DAMU a na FAMU jako odstrašující příklad herectví. ()

knihovna

Obyčejná komedie ze sportovního prostředí. Že sportovci nepatří k intelektuální špičce ( proč by hergot měli ) se tady objevuje celkem často. Na holky se docela hezky kouká ( to je také pravděpodobně hlavní důvod velké popularity beach volejbalu), tahanice o chlapy ( nebo o ženský ) bude asi všude stejná. Langmajer je vynikající, Hřebíčkové není rozumět. Nesvačilovou by mohla hrát kdejaká jiná krasotinka, zrovna tak Dyka ( tam by to tedy musel být jiný hezoun samozřejmě). Zbytek postav je tam do počtu, někdo dělat křoví musí. Ale zase taková hrůza, jak tu píší někteří intoušové to není. To je spíš důsledek frustrace z toho, že nejsou atraktivní sportovci. Tedy pokud nemají sexymozek, to je pak jinčí kafe. ()

ostravak30

Ne všechny projekty Petra Kolečka se mi líbí, ale Přes prsty není úplně špatná komedie. Alespoň co se humorných hlášek a některých scének týče. Důvod proč nedám víc hvězd je však prostý. To co společnost dnes akceptuje za chování nebo za únosnou míru v chování jako vtipnou, je zarážející. Jíra je de facto děvkař a nikomu to nevadí. Dokonce nikomu ani nevadí, že postupně přefikne obě kámošky. Ano, z počátku je to problém, ale ten v závěru vcelku snesitelně překousnou - svět se přece nehroutí. Že vlastně bral drogy a kvůli tomu se nestal slavným sportovcem - humor. Že přefikl i dceru trenéra - humor. Že šel do holky jen proto, aby mohla hrát na Evropě s cílem ji jen přefiknout - opět humor. To vše nemá divákovi připadat jako nepřijatelné chování nad kterým by se měl pohoršit, ale jako roztomilý nedostatek, přivádějící hrdinu do mnoha různých nepříjemných situací, kterým se ale on sám se stoickým klidem směje a vůbec to neřeší. Lže svým dcerám, lže oběma volejbalistkám a pořád je to cajk. V závěru ho všichni berou na milost. Takže pokud beru jednotlivé scénky rozpitvané zvlášť, pak se zasmějete, což by měla být největší přednost komedie. Najdou se vtipné hlášky. Samotné dialogy jsou velmi dobře napsané, což Petr Kolečko umí dokonale. Scénář je také moc povedený, herci skvělí. Jiří Langmajer se prostě na podobné typy prostě hodí, lépe by to už asi nikdo nezahrál. Petra Hřebíčková je pro mě synonymem současné komedie - parádní herečka na tento typ žánru. Denisa Nesvačilová krásná a strašně sympatická. Bohužel pakliže chtějí dívky vyléčit zlomené srdce dobrou komedií - toto nesmí být vaše volba! Jestli hledají ženy film o vztazích mezi muži a ženami, tak jste mimo. Holkařství se akceptuje a dokonce už je i zábavné! Ať žije promiskuita! ()

Tominni

Taková oddychová vztahová komedie, tentokrát z prostředí plážového volejbalu. Přestože hádající se volejbalové parťačky v podání Petry Hřebíčkové a Denisa Nesvačilové celkem fungují, hlavním tahounem filmu je podařená role Jiřího Langmajera, který nad nimi má jasnou převahu. V porovnání s českou komediální konkurencí patří Přes prsty mezi ty vydařenější. alespoň já jsem se vcelku pobavil. ()

miki68cz

Langoš to všechno neuhraje, ani na kurtu ani ve filmu. Trapný. Kolečko, Péťo tohles neměl točit. Tenhle film vám nedoporučuju. ()

AgnesDee

Sice to občas někde zaskřípe, ale podle hodnocení jsem to čekala mnohem horší, než to ve skutečnosti je. Příjemně to ubíhá, občas je to i vtipný a zvrat jsem upřímně moc nečekala. Za mě celkem pohodová oddychovka. ()

marek29

Přisprostlá sonda do hlavy namyšlené sportovní krasotinky nemůže a nevede ve spojení s vymetačem českých kalhotek k ničemu většímu. Langmajer, který má zářez v gaťkách všech svých hereckých kolegyní narozených před rokem 92, je snad sympatický už jen opravdu ryzím gerontofilům. Je to nuda v českém kině a bohužel i na Netflixu. ()

MyrnaAlec

Opelichaný a olezlý Langmajer NENÍ sexy, pochopí to už konečně někdo ? Celý tento film byla parodie nebo to snad někdo považoval za komedii ? ()

prochyn

Ale jo, zasmál jsem se. Film stojí a padá na výkonu Jiřího Langmajera. Lepší český průměr. Jedna hvězda navíc za šťastný konec. Viděl jsem v kině. ()

baclajean

Určite sa to dalo pozerať, a nielen kvôli zadkom "volejbalistiek". Humor niekedy prvoplánový, no často aj prekvapivý a kvalitný. ()

Dzoumen

Tento film, jsem nečekal,že bude na tom, tak dobře z mé strany a bylo to hlavně díky hercovi Langmajerovi.Langmajer v Českých filmech nezklame,kdyby v tomhle filmu nebyl tento herec,tak to odemě má max 3 hvězdy. 75% ()

Blazis34

Komedie, která mě bavila od začátku do konce. Samozřejmě nejde o nějaké kvalitní veledílo, ale jako komedie na jedno podívaný velice zdařilá. Příjemné prostředí, vtipné hlášky i úsměvné scény. Langmajer zas získal řadu obdivovatelek, z hlavní herecké dvojky se mi více líbil výkon Petry Hřebíčkové. Také chválím český soundtrack. Dávám lepší tři hvězdy - 70%. ()

Lucik80

Tak už si asi 5 dní lámu hlavu, kolik přidělím hvězdiček. Zdá se mi, že ty holky (duo volejbalistek) se chovaly dost divně a vůbec si nedovedu představit, že by se tenhle příběh mohl takto odehrát ve skutečnosti. U Jiřího Langmajera, který je tu opravdu výborný, mi moc k jeho roli, neodolatelného svůdce žen, neseděl ten rumcajsovský plnovous. Ale přes všechny své výhrady, musím uznat, že ono se na ten film koukalo docela příjemně. Takže nakonec po vnitřním boji přiděluji 4 hvězdičky. ()

ZHODNOTITEL

Film táhnou pěkný zadky a Langmajer. K zadkům není co dodávat a Langmajer, coby svůdník, kterého nic nevyvede z míry za žádné situace, je geniální. Film odráží především mentalitu drtivé většiny sportovců ne jen z prostředí volejbalu - životní cesta vs. kariéra, která se nedá skloubit dohromady. Takže je tento film i propleten hláškami, které nejsou sportovcům vůbec cizí. Místy komické, po většinu času ale vlastně smutně hezké. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů