Navždy mladý

• slovenský

Navždy mladý

Dobrodružný / Romantický / Sci-Fi / Komedie

USA, 1992, 102 min

Přijít nenahraditelně o nějakých pár desítek let života, je velice tragické, a hlavní hrdina to překousne s velkým klidem. Docela se mu i divím, já být na jeho místě, tak mám poněkuď větší vztek....Kdyby to nebyl americký film, tak by to jistě mělo poněkud jiný průběh, nicméně je to filmový počin z hoolywoodu, a tak jistě nikoho nepřekvapí optimistický konec.(26.3.2007)

• p.a.douch

I když mám pro Mela slabost, tenhle film mi zkrátka nesedl. I přes perfektní herecké obsazení, scénáristu Jefreyho Jacoba Abramse mě tenhle film nedokázal zaujmout. Bylo mi celkem fuk jak to s hlavní postavou skončí a scénář mi připadal trochu děravý a nelogický. Režie taky docela průměrná. Nevím kam se tímhle filmem chtěli vydat. Komedie? Romantika? Drama? Pro mě zkrátka slabý průměr.(7.11.2015)

Áno, je to slaďák, áno je to naivné, ale je to tak zaujímavý námet, že spolu s kvalitným hereckým výkonom Mela Gibsona musím dať 4*. Trochu mi prekážalo obsadenie inak výbornej Jamie Lee Curtis, ktorá sa imho ku Gibsonovi ako potenciálna partnerka nehodila. Najviac mi však udieral do uší český dabing malého Nata (Elijah Wood), ktorý mal od hlasu 10-ročného chlapca na míle ďaleko. Určite aj z tohto dôvodu si film Navždy mladý pozriem ešte raz, ale v originálnom znení.(9.10.2014)

Jako romantický film to nebylo špatné, ale kdyby šla právě ona romantika do pozadí a scénárista využil všechny možnosti, které mu sci-fi zápletka skýtala a samozřejmě režisér by to všechno dokázal udržet pohromadě, měli bychom tu dost možná kvalitní sci-fi, která by zaujala jistě více než romantická poloha filmu, jehož děj do druhého dne stejně zapomenete.(26.3.2005)

zrovna se na to dívám, Ještě nikdy jsem to neviděla. Mladý Mel Gibson je fešák a Jamie Lee Curtis to sluší taky. a Elijah Wood je úžasné dítko. Nemůžu hodnotit, ohodnotím na konci. Zatím takové příjemné pokoukání. Jen mi vadi dabing u Elijaha Wooda, přijde mi moc "starý".//tak pěkné, koukatelné, příjemné a konec dojemný. Mel jako staroušek je k sežrání a asi i pod vlivem půl litru červeného dávám čtyři hvězdy :-).(13.8.2011)