poster

Navždy mladý

 • český

  Věčně mladý

 • anglický

  Forever Young

 • slovenský

  Navždy mladý

Dobrodružný / Romantický / Sci-Fi / Komedie

USA, 1992, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skuby47
  ****

  Originální nápaditý sci-fi příběh s dobrým hereckým obsazením, pohodovou atmosférou a dojemným závěrem, kterému ani čas neubral na působivosti. Viděla jsem ho už víckrát a pořád mě dojímá. Taky bych se chtěla nechat zmrazit a probudit se za 100 let, abych se podívala, jak to na světě vypadá, pokud ještě nějaký svět bude.(14.6.2013)

 • Falko
  ****

  Ani neviem, preco ma tento film tak moc bavil, videl som ho velakrat a stale ma bavil a bavi nadalej. Je tu krasna hudba Jerryho Goldsmitha, sci-fi tema o zmrazovani cloveka, ktory sa necha zmrazit v roku 1939 a prebudi sa v roku 1992, ktoreho si zahral skvely Mel Gibson, hladanie stratenej lasky, skvela Jamie Lee Curtis, detsky Elijah Wood o ktorom som vtedy netusil, ze ho o 9 rokov neskor uvidim ako Froda a prekvapil ma aj producent a reziser J.J. Abrams, ze sa na tomto filme tiez podielal na spolupraci, v roku 1992 som ho samozrejme nepoznal. Jednoducho emocie, romantika a humor tu funguju, ale k plnemu hodnoteniu by to muselo mat este lepsi scenar. _________ Mel Gibson - (Kapitán Daniel McCormick) +++ Jamie Lee Curtis - (Claire Cooper) +++ Elijah Wood - (Nat Cooper) +++ Isabel Glasser - (Helen) +++ George Wendt - (Harry Finley) +++ Joe Morton - (Cameron) +++ Nicolas Surovy - (John) +++ Produkcia: J.J. Abrams, Mel Gibson +++(27.12.2011)

 • Sarkastic
  **

  Originální myšlenka? Dobré herecké obsazení? Dojemný příběh? Na mě to působí moc přeslazeně (ale uznávám, že jsou mnohem horší romantické filmy). Z hereckých výkonů mě žádný nezaujal-nemám nic proti Gibsonovi, je to kvalitní herec, ale tady nedostl pod "ruce" pořádnou látku; stejně tak v případě Wooda, kterého jsem již viděl v dětské roli ve snímku Good Son, kde měl příležitost ukázat své herecké schopnosti podstatně víc. Původně jsem chtěl hodnotit průmerem, ale ta závěrečná uhozená scéna mě opravdu naštvala a docela mi zkazila dojem z filmu (njn, typicky americký). 2*, doporučuji jen těm, kteří buď hltají romantické filmy, anebo se jim líbí Mel.(27.4.2008)

 • Radyo
  ****

  Možná trochu nasládlé, ale přesto velmi, velmi příjemné a pohodové. Mel Gibson tentokrát sice nemusel svůj herecký rozsah ukázat naplno, ale určitě předvádí hodnotný výkon. Za povšimnutí stojí malý Elijah Wood, známý jako hobit Frodo z Pána prstenů. Konec je půvabně dojímavý a snímek asi potěší hlavně romanticky založené duše, než sci-fi maniaky.(6.8.2002)

 • Dextwer
  ***

  Opravdové zklamání. Po přečtení úvodu pro film jsem si říkal, tohle může být opravdu dobrý. Po shlédnutí opravdové zklamání. Po bližším prozkoumání zjistíme, že to je opravdu nereálně zpracovaná Sci-fi komedie, kdy ani při největším zasnění, nelze přehlídnout všechny nedostatky ve scénáři. Jeden z nejhorších filmů Mela Gibsona, co jsem viděl. Škoda . Zajímavosti: * Ve scéně, kdy Daniel (Mel Gibson) poprvé sleduje televizi, se v reklamě na cvičební stroj objeví Suzanne Somers. Moje hodnocení: 50 %(27.12.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace