• NinadeL
  **

  Chápu, že těhotenství hlavní hvězdy seriálu je důvod pro pokrácení počtu epizod, ale výsledek opravdu nebyl šťastný. Carrie je ochotná si ponechat Mr. Biga jako příležitostného milence (jaká to novinka!), Miranda má dítě a možná akceptuje i jeho otce, Samantha se uzdravuje z něčeho, co mohl být vztah a Charlotte? Pochopila, že její princ na bílém konci nemusí být krásný, ale stačí, když je skvělý v posteli a miluje ji. Nejúnavnější je ale sebereflexe celého seriálu, protože už minulou sérii Carriiny sloupky z novin inspirovaly filmaře, teď je zas vydala jako knihu. Boring.(11.2.2018)

 • Tommassi3
  ****

  Neměla by taková gravidní řada čítat spíš devět epizod ?? ;) Carrie se začíná chovat dost zoufale a navíc symbolicky představuje i svého nejzoufalejšího (sebe)milence, ubohého Burgera.. Ovšem že by pětce scházel vtip či erekce, si rozhodně nemyslím.. Určitě stojí za to !! ;)(23.4.2019)

 • LEATHERFAC
  *

  Nejslabší série - jednoznačně. seriál tady jakoby úplně ztratil dech. Vtipnost je ta tam, příběhy nudné, dialogy toporné, upocené...Lepší celou sérii přeskočit.(13.7.2017)

 • AgnesDee
  **

  Díky bohu, že tato série byla tak krátká, protože bych dalších deset dílů s těma uřvanejma a věčně si stěžujícíma kravkama nevydržela. Kdo tuto sérii psal, že se už nejen Carrie, ale i ostatní holky chovaj jak pindy, kterým pořád něco vadí?(9.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace