Mamlas

Konečně, po delší době, zajímavý, napínavý film, na který se dá normálně koukat. I obsazení potěší. ()

DeDanu

"Co se to, sakra, stalo se světem? Dřív jsi musel mít talent, aby o tobě psali. Dnes stačí střílet lidi..." ()

mac000

Je to už hodně dávno, co jsem viděl Bonnie a Clyde a proto mi fakta o jejich řádění, dopadení a fyzické likvidaci vypadla z hlavy. Přesto si nemyslím, že by závěrečná scéna z Highwaymen odpovídala střílečce z Pennovy klasické gangsterky. Ale to jen na okraj. Oba filmy ani tak nelze porovnávat, protože na historii dopadení B.a C. nahlížejí z úplně jiného úhlu. Clydea v podstatě ve filmu skoro neuvidíme. Zato Costner s Harrelsonem při svém putování starou Fordkou napříč Amerikou 30. let minulého století (i pro milovníky retrofilmů silný zážitek!) neslezou z plátna a předvádějí velmi dobrý výkon. I dialogy dávají nahlédnout do zákulisí života strážců zákona. Opravdu bylo zapotřebí velmi silné motivace a morálního odhodlání, aby dokázali žít život, oddaní pouze své práci-poslání. Takže i zo to tvůrcům dík. ()

johnsnow

Pomalšie plynutie deja ktoré my vo väčšine filmov vadí to vôbec nebolo na škodu a film my aj napriek dĺžke ubehol rýchlo, podstatné je, že Costner a Harrelson sú skvelý ťahúni a príbeh vychádza zo skutočnosti. za slabších 5*. ()

Solverino

Sice Kostner neumí moc hrát, neustále ukazuje jen "zádumčivej" ksicht, ale celkově hodnotím velmi kladně. Na současnou dobu je to solidní film, jen možná trochu zbytečně dlouhej, šlo by to trochu prostříhat od balastu. Ale jinak super, ()

unrocker

4 hvězdy za skvělé herecké výkony... za neskutečně nadupanou výpravu... jen to mohlo být kratší strašně pomalu se tento film táhne ()

XXXXXXXX

Mysteriózní sriller jak vyšitý. Za nadpřirozené totiž považuji už jen to, že jsem si tento "opus" pouštěl na 3x a ani jednou jsem u něj neusnul! ()

Pete

Dva staří ohaři na stopě párečku vraždících superstar. Tohle poctivé, příjemně pomalé retro je udělané velice pečlivě, s citem pro detail. Nad hranicí průměrnosti drží film také ústřední dvojka herců, kteří spolehlivě odvádí svůj vysoký standard. ()

Hemlock

Famózní nahánění a následná eliminace Bonnie a Clyda, která se vám dostane pod kůži zejmána svou dobovou atmosférou. Opravdu skvěle natočený snímek, který s čistou hlavou můžu zařadit mezi to nejlepší, co rok 2019 vyplivnul do filmového světa. ()

knihovna

Velká paráda, přesně podle mého gusta. Navíc to ukazuje, že i naši babičky a dědečkové ( u někoho možná prababičky a pradědečkové) byli stejní debilové jako my a nechali se novináři utáhnout na vařený nudli tak, že z psychopatů udělali málem válečné hrdiny. Teda mohli jsme se od té doby něco naučit, ale je to marný, je to marný, je to marný. ()

tkey

Dost fajn zpracování známého příběhu z druhé strany. Zajímavý pohled na to, s čím se museli "muži zákona" potýkat a od jakých zásad museli upustit, aby dostali svou kořist. ()

george82

Tempo filmu je sice trochu volnější, ale odpovídá šedesátníkům v hlavních rolích. Jinak je to pěkná podívaná i tím, že jsou hlavní padouši zobrazeni až na konci filmu. Za mě slušných 75%. ()

PlysovyMacko

Dvaja zostarnutí policajti v dôchodku chytajú Bonnie a Clydea. Staromódna kriminálka, ktorá sa spolieha na známe mená zloduchov, charizmatických hercov a presne vykreslenú atmosféru doby. Film si vystačí bez nejakej akcie a to je problém, pretože film celkom nudí - hlavní hrdinovia putujú z mesta do mesta a nič moc sa nedeje. Keby tvorcovia pridali par namakaných prestreliek, mohlo ísť o fajnovú gangsterku. ()

shaacul

Přesně ten typ filmu pro který je dobře skončí na NETFLIXU. Typ filmu, který bude mít slušné, ale ne skvělé hodnocení a propadne v kině. Je to dobrý, slušný herci, příběh s atmosférou, ale chybí tomu něco pro co by člověk sedl do auta a vyrazil do kina. ()

solisoli

Najprv nebolo vôbec jasné, že o čo ide. Postupne sa vynáral zmysel fázy o príprave Bonnie a Clyde pred dolapením. Vzatím do úvahy, že čo sa týka tejto dvojice je pre širokú verejnosť veľmi pôsobivá téma. Nie je však isté, či tento projekt túto podstatu naplnil. Trochu naivné postavy Costnera a Harelsona, ako drsných rangerov nepripadalo najvierohodnejšie. Samotné scény v mnohých prípadoch sa naťahovali a temer začali byť bezpredmetne nudné. Na prehnanú dĺžku deja málo aspektov na pôsobivosť kontaktného prenasledovania samotných Bonnie a Clyde, ktorý sa prezentovali, v poslednej fáze deja, keď ich roztrielali. Z celého projektu pôsobilo najzaujímavejšie, záverečné originálne fotky, videa popravcov a samotných Bonnie a Clyde. ()