První dvě episody super, druhé dvě naopak naprostá příšernost. Škoda, že to celé není jen o těch soudních procesech...(3.6.2019)

Po prvních dvou epizodách dobré..hlavně vzhledem k příběhu, výtky jdou k režii, která je dost průměrná a statická.(1.7.2019)

Výborná minisérie. Při sledování se mnou proléval vztek, hněv a opravdu jsem měl chuť do něčeho bouchnout. Poté však přišla úleva, avšak s ní zároveň smutek. Ty léta těm lidem už nikdo nevrátí. Výborná věc od Netflixu!(12.7.2019)

Krutý pohľad do útrob nechválne známeho procesu z roku 1989 s takzvanými Central Park Five, ako sa chlapcom hovorilo, je šokujúcim prípadom nespravodlivosti. Niekedy je doslova ťažké sledovať odvíjajúce sa okolnosti, ktoré postretli len 14 – 15 ročné deti. Zároveň sa divákovi ani nechce veriť, ako sa niečo podobné mohlo vôbec stať. Je to vynikajúco spracovaná mini séria, ktorou sa môže Netflix hrdo pýšiť. Dielo v sebe ukrýva množstvo problematiky, či už v otázkach sociálnej nerovnosti, rasizmu, stratenej slobody, no najviac zo všetkého spaľujúcej nespravodlivosti. Je v tom pravda a je v tom veľká dávka autenticity. A človeku je z toho všetkého veľmi smutno. Viac na: http://artyfilmbook.sk/when-they-see-us-recenzia-sokujuci-pripad-nespravodlivosti/(8.6.2019)

Šlo by to natočit i lépe, ale jako reálné drama je až těžké se na to dodívat. Co se týče těch důležitých lidí na začátku v čele s bloňdatou paní důležitou... no... škoda, že Punisher je jen comicsová postava.(10.6.2019)

• - Natáčelo se v New York City (New York, USA). (BMW12)