Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

okkac

Na ploše 90 minut skvělá zábava, která svým smyslem uráží jak konzervativce, tak liberály a Chorvaty navíc k tomu :D Betty Gilping má svůj šarm a už jsem si myslel, že hlavní roli bude mít Emma Roberts na začátku. 8/10 ()

Deyw

dobra prdel..chcipal sem od zacatku do konce a buchta mela odstaty kozy jako svine a kosila to na kopici :D je to proste komedie na nudnej vecer :) ps: hilary je docela kost here! ()

Sabrewulf

Ze začátku to vypadalo jako ulítlá sranda téměř na bázi parodie (hlavně start lovu), aby se to pak od nástupu hlavní hrdinky úplně podělalo. Totiž krom toho, že byla nesympatická jak něco a že ten její věčně stejný výraz ve stylu "mám zácpu", byl hrozně na přesdržku, tak se i začal zcela vytrácet vtip. Čím víc se to blížilo ke konci, tím vážnější to bylo. Jako by šlo o dva rozdílné filmy. Promarněný potenciál. ()

vnimatkrasu

Příjemně rozstříhaná šablona, Lindelofovo lehoučký pero a Zobelův ajfr, díky kterýmu mělo devadesát minut subjektivně tak půlhodinu. Betty Gilpin to navíc táhne. Snad jednou založí s Jodie Comer kapelu. ()

Doudis19

Tohle by bylo něco pro Tarantina. Spousta vedlejších postav, u kterých člověk neví na čem je, možnost si je po svém vraždit... A ještě bych se vsadil, že by Betty Gilpin dotáhnul k oskaru 😄. Ale i takhle je to zábavnej film, co se toho nebojí. ()

Remivsremi

Nejvíc mě překvapilo, jak zábavný celý film byl. Utahuje si ze obou hlavních stran americké politické scény a ukazuje časté pokrytectví všech zúčastněných. Parádně to odsýpá, snímek si uvědomuje, co chce být a nebere se vážně. Betty Gilpin si pro sebe krade každou scénu. Je to navíc i zručně natočené. Výsledek mě nemohl více udivit a rád si ho pustím znovu. 70% ()

UhLee

(5.5/10). Musím uznat, že úvodní jatka mě dost bavily. Kupa nápadů, překvapení a dost nechutných zranění, které občas vypadají trochu cheesy.. Co se týče druhé poloviny, tak už to taková hitparáda nebyla. Co mě osobně překvapilo byly výstavní přednosti ksychtící se JusticeForYall. Za to tvůrce velmi chválím. Co se ovšem nepovedlo, byla výsledná konfrontace s celým poselstvím. Ani to šampaňské z roku 1 to nezachránilo.. A to ten film vypadal fakt dobře ze začátku.. Škoda.. Ale žádný propadák to není.. To v žádném případě. ()

Lachtaan

Označení horor bych mimo pár fešných gore momentů vůbec nepovažoval za relevantní, škatulkování do akčního žánru bych považoval za správné v úvodní čtvrthodince a poté už je trefný pouze žánr thriller. Neměl jsem žádná velká očekávání, dalo se předpokládat, že Hunt bude jen a pouze poměrně zábavnou jednohubkou pro všechny ty, co mají tento typ snímků rádi. Já jsem hrdě mezi nimi, jen je škoda, že se scény ze začátku v obdobném rozložení neopakují ještě v průběhu zbývajících 60 minut. ()

Sfinkter

Myšlenka vysvětlující zápletku je slabá a nakonec hraje pouze kulisu k dynamické gore jízdě, která však sama o sobě není nijak zajímavá. ()

Avathar

Zábavná jednohubka. Žiadnu sofistikovanú satiru by som v tom ale rozhodne nevidel, na to je ten film predsa len až príliš opatrný a bezpečný. Ale bavil som sa. ()

Tosi

Na jedno podívání a to jen jedním okem se to dá vydržet. Jinak je to bezduchost, kterou nelze brát vážně a přes tohle já se nedokázal přenést. ()

Johnny.ARN

Film, kde sa s postavami nemaznajú, je to priamočiare, krvavé, akčné, krátke a dokáže to baviť od začiatku do konca. Silné 3 z 5 ()

oveckaoa

Nějak na tom nevidím nic tak úžasného a už vůbec ne kontroverzního, že to v Americe skoro zakázaly a Trump na to nadával (prostě skupina lidí něco ví a druhá skupina je chce umlčet tak je zabíjí to bylo i v Hostelech i Sawech) . Tyhle filmy se točily i dříve (Živý Terč, Základna 1,2 atd) a nikdy se to výrazně neřešilo tak nevidím důvod být z toho paf v 21 století. Jinak k ději 12 lidí se probudí v lese v Chorvatsku dostane zbraně a loví jich jiná skupinka lidí. Loví je proto jelikož na internetu psali o tom, že dochází k lovu lidí a mají důkazy tak aby je umlčely. Většinu jich uloví (to není spoiler je to viditelné už i v traileru) a přežije jedna ženská, která tam ani neměla být (spletly si jméno a příjmení) a ta se mstí. Zhruba 70 minut je paráda úmrtnost je tam vysoká a nabízí to i slušnou porci gore pak přijdou nevím proč dva flashbacky do minulosti z nichž jeden je horší jak druhý a po návratu zpět do děje závěrečný boj s hlavní záporačkou, který, ale vypadá více komicky než realisticky (proto asi žánr komedie). Nicméně za těch 70 minut ty 4 hvězdy dám . P.s. ta imigrantská agitka je tam úplně zbytečná a kdyby tam nebyla nic se nestane i když je možnost, že na to přispěla Eu a chtěla to tam mít. ()

MikeZ

Po Watchmanech další Lindelofův liberal guilt trip, ze kterého tentokrát vychází, že idioti jsou vlastně úplně všichni. Zábavný brajgl. 7/10 ()

SamVimes

Lov má dobrý satirický námět, který je ale rozepsán do plného scénáře až překvapivě primitivně, bez toho aby s nakousnutými tématy nějak dál chytře pracoval, takže z něj zbylo jen několik málo zábavných hlášek. Navíc ani film nemá nijak zvlášť dobré akční scény, o které by se alespoň mohl opřít místo kvalitní satiry. ()

VanTom

Rádoby rafinovaná společensko-kritická satira (v podobě loveckého béčka) ve skutečnosti nemá moc co říct. Po fajn rozkoukávací vybíjené v úvodu chytá dech až ve výborné závěrečné rvačce, mezitím nezáživně obrací strany, zatímco nasupeně zaťatý výraz nesympatické hlavní hrdinky namísto o její převaze, drsnosti a "spravedlivém" hněvu svědčí spíš o duševní nevyrovnanosti. Nemít ony ambice, byl bych možná ke snímku shovívavější, utekl mi rychle. ()

Timak

Betty Gilpin jsem vůbec neznal, ale vsadím se, že po tomhle filmu ji bude chtít znát kde kdo - stejně jako já. Tohle je prostě skvělá pecka, kdy už od prvních minut vám v podstatě nedá vydechnout. Vtipy jsou parádní a Swank mi tu není vyloženě nepříjemná, i když teda já ji fakt nemusím. Každopádně parádní nářez a ve svém žánru hodně kvalitní věc. Takový Desperado 21. století. Chci víc. ()

Brain-D

Z počátku nehorázný jatka. Co se týče scénáře je první polovina absolutní GUILTY PLEASURE !!! Bohužel s ohledem za celkovým výsledkem to na plnou nevidím. I tak se jedná o jednu z nejlepších oddechovek, co byla za poslední léta natočena... 80% ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)