Hráč pokeru Huck Cheever je brilantní, ale současně vznětlivý a podléhající emocím. Dokáže během chvíle vyhrát sto tisíc dolarů, ale stejně rychle o ně dokáže přijít. Ovládá všechna tajemství hry a má talent dokonale číst v lidech, který zdědil od nejlepšího z nejlepších - svého otce L. C. Cheevera, dvojnásobného světového šampióna. Nedokáže mu ale odpustit, že dal pokeru přednost před rodinou. Aniž si to uvědomuje, dělá vše pro to, aby ho porazil. Příležitost se mu naskytne v podobě nadcházejícího šampionátu. Potřebuje získat deset tisíc dolarů jako základní vklad. Zatímco se snaží získat peníze, střídavě vyhrává a prohrává, brzy se velmi zadluží. Narazí také na prvního člověka, v němž nedokáže číst a neví, co si o něm myslet. Je jím upřímná a poctivá Billie, která se chce v Las Vegas uchytit jako zpěvačka. Huck ji přitahuje, ačkoli si o něm nedělá velké iluze, protože zná patologické hráče. Scházejí se a Billie ho pomalu učí brát život a lásku stejně vážně jako karty. Pokud měl Huck naději, zahodí ji, když jí po společné noci sebere peníze na hru... (TV Nova)

Biggy

Osobne Erica Bana moc nemusim, ackoliv je film necim zajimavy. Drew Barrymore a R. Duvall prikladaji filmu opet kladny naboj a proto 3/5. ()

SG_ever

Film, který potěší a neurazí, ale nenadchne. Mezi velkým množstvím filmů patří určitě do kategorie mírně nadprůměrné. Povinnost pro fanoušky pokeru, kterým nestačí MAVERICK. Pro ostatní přijemná oddechovka.(55%) ()

Andreas83

Pěkný film o krásné hře ale ne jenom o ni. Má to svůj příběh který tak trochu vybočuje z řady ostatních a hlavně mě přijde že si tenhle film na nic nehraje a když se má prohrát tak se prohraje. ()

blackJag

Nenáročná story bez ambicí nějakých složitých psychologických katarzí, jejíž herní partie mají slušnou šanci milovníky pokeru docela zaujmout, ne tak už zbytečná a nevěrohodná milostná linka mezi Banou a Barrymoreovou, která táhne film dolů zvláště plochostí ženského charakteru. Ale třeba mírná změna v tradičním schématu amerického happyendu mě potěšila. 55% ()

Specs

Hlášky: Sharkey: - "Zvyšoval jsi a nic jsi neměl?" Huck Cheever: - "Někdy nic stačí." & Billie Offer: - "Víš co si myslím? Myslím si, že se každý snaží nebýt sám." & L. C. Cheever: - "Máš to převrácený, mladej. Hraješ karty tak jak bys měl vést svůj život. A svůj život vedeš tak, jak bys měl hrát karty." & Huck Cheever: - "Mám vstupný do turnaje." Billie Offer: - "To si jel tu dálku, aby jsi mi řekl tohle?" Huck Cheever: - "Jsi jediná, komu jsem to chtěl říct." ()

giovanni3

Pohodový film o pokeru, vztahu otec/syn a logicky lásce... Vše dopadne happy endem a všichni se mají rádi. Prostě průměrný scénář co tento film strhává, ale na stranu druhou: sympatičtí herci, téma o pokeru, skvělá scéna s golfem a stopkami... Hodně jsme zvažoval 4z5, ale skrz stopáž a ty klišé jsme dal 3z5 ()

civrss

Pokrové partičky jsou jediným kladem tohohle snímku. Zápletka kdy synáček nemá rád tatínka, tatínek nemá rád synáčka, ona ho miluje ale dělá že ne.... No není to už ohraný? Drew je pro mě již okoukaná a Eric Bana taky nic moc. A navíc je to zbytečně natahované. Hodinka a půl by uplně stačila. 2* ()

gutshoter

Nebýt průměrného scénáře a až nereálně happyendové poenty dal bych protekční 4 hvězdy, a to především proto, že hraní ve Vegas bylo velmi autentické i díky reálným hráčům světového texas holdemu. ()

herr_carter

"zvyšuju na padesát... dorovnávám a zvyšuju na sto...call a dávám všechno..já taky plus navíc moje slipy, sice jsou trošku zasraný ale nosil je už můj děda za války.."...nebýt místy až humorných situací a obecně až moc pouček o pokru,asi by to ušlo..paradoxně ale jako romantická komedie...bez toho pokeru prosím.............moje hodnocení = 6 z 10. ()

Lukoboss

Poker mám rád, nějakou dobu jsem ho i hrával, takže si troufnu říct, že do toho jakš takš vidím. Tyhle pohádkový filmy jsou pak vždycky udělaný ve stylu "to tam dal režisér", aby to přece mělo ty správný filmový grády. Bohužel tady tak nějak pan scénárista asi nevěděl, co chce vlastně vytvořit za příběh. Kloubí se tam rovina vztahu mezi hráčem a jeho přítelkyní, zároveň se do toho motá vztah hráče a jeho otce (taky hráče - legendy), no a ta třetí věc je hraní pokeru. Nevím, myslím, že se to nepovedlo, i když potěší známý tváře v čele s Danielem Negreanum, kterej by teda mimochodem asi nechyběl u finálovýho stolu, když už jsme u toho :) ()

dopita

Filmy z hráčského prostředí maj své napětí. Navíc Curtis Hanson není žádnej průměrnej režisér, takže i přes to, že má film skoro dvě hodiny, určitě nenudí. Horší už je to s hercema. Erica Banu ani Roberta Duvalla moc nemusím, navíc se moc nevytáhli. Ale pravda, moc k hraní toho neměli. Aspoň Drew Barrymoreová mi svou přítomností udělala radost. Robert Downey a Debra Messingová se filmem bohuže jen mihnou. Děj filmu je plytkej a předvídatelnej až hanba. Huck a vztah s Billie, Huck a vztah s otcem, Huck a obligátní závěrečný turnaj v karbanu. Jinak téměř nic, snad jen šerednej chlap s kozama. Kdyby tenhle slaboučkej scénař vzal do ruky někdo méně schopnej než je Curtis Hanson, byl by to průšvih. Takhle se na to dá bez problémů koukat, ale žádná sláva to není. ()

Witta

Spise nez o stesti ve hre, jde o to, aby se hlavni hrdina naucil vyhravat za cenu drobnych proher. Docela prijemne se na to koukalo, ackoliv mi prislo, ze tech proher, kterych musel Eric Bana vytrpet na ceste za vysnenym turnajem je preci jenom moc a tim spis mi nesedlo finalni vyusteni. Ale nenudil jsem se, tak ok.. ()

EKLEKTIK

"A co ty? Nechceš vědět, co tě čeká?" Hulk, tedy Huck, kterého hraje Eric Bana v nepříliš dramatickém a v nepříliš romantickém filmu, jehož příběh a napětí je nějak rozředěno v neustálých výhrách a prohrách hlavního hrdiny, neustále se snažícího porazit svého otce, kterému je úplně jedno, že jeho vlastní potomek je obyčejný gamblér, stejně jako on a že jejich počínání směřuje odnikud nikam, protože vše co vyhrají, vsadí do další hry. ()