Hráč pokeru Huck Cheever je brilantní, ale současně vznětlivý a podléhající emocím. Dokáže během chvíle vyhrát sto tisíc dolarů, ale stejně rychle o ně dokáže přijít. Ovládá všechna tajemství hry a má talent dokonale číst v lidech, který zdědil od nejlepšího z nejlepších - svého otce L. C. Cheevera, dvojnásobného světového šampióna. Nedokáže mu ale odpustit, že dal pokeru přednost před rodinou. Aniž si to uvědomuje, dělá vše pro to, aby ho porazil. Příležitost se mu naskytne v podobě nadcházejícího šampionátu. Potřebuje získat deset tisíc dolarů jako základní vklad. Zatímco se snaží získat peníze, střídavě vyhrává a prohrává, brzy se velmi zadluží. Narazí také na prvního člověka, v němž nedokáže číst a neví, co si o něm myslet. Je jím upřímná a poctivá Billie, která se chce v Las Vegas uchytit jako zpěvačka. Huck ji přitahuje, ačkoli si o něm nedělá velké iluze, protože zná patologické hráče. Scházejí se a Billie ho pomalu učí brát život a lásku stejně vážně jako karty. Pokud měl Huck naději, zahodí ji, když jí po společné noci sebere peníze na hru... (TV Nova)

Lacike

Filmy o pokru musia mať napínavo podané samotné hranie a zaujímavé postavy so silnou motiváciou. Tento film nemá ani jedno z toho. Hlavný hrdina je nezodpovedný dobrák, ale na mňa pôsobil ako idiot. Jeho problémy s otcom ma skôr otravovali a romantická línia bola až príliš na vedľajšej koľaji. No a ani v tom pokerovom finále vlastne o nič extra nikomu nešlo, takže nebolo vôbec napínavé. Celý čas to bolo také nijaké. A nezachránia to ani dobrí a hviezdni herci jak v hlavných, tak vedľajších úlohách. Cameo Roberta Downey Jr. zbytočnejšie ani byť nemohlo. 5/10. ()

villon17

Na to, jaký to bylo téma, to ušlo:). Drew mám ráda, ale nejde o nic, z čeho bych se posadila na zadek (i když sem u toho na zadku seděla:)), takže průměr. ()

F.man

V první řadě se musí nechat, že Lucky You přistupuje, narozdíl od jiných filmů, k pokeru poměrně seriózně. Snímané hry tak vypadají reálně, WSOP: Main Event taky a camea pokerových legend, v čele s Danielem Degreanau a Doylem Brunsonem rozdhodně potěší. Jde prostě vidět, že nad filmem seděl někdo, kdo pokeru alespoň trochu rozumí. Bohužel, to je ale všechno, čím mě Lucky You potěšilo. Samotný děj, vystvavěný na klasickém hollywoodském konceptu lovestory, do kterého je ještě silně zamícháván vztah otce a syna na mě nefungoval. Nefunguje ani Eric Bana, jakožto charizmatický pokerový hráč a rozhodně nefunguje Brew Barrymore a jejich vztah. Když pak k tomu připočtu přepálenou stopáž, dostávám poměrně slabé dvě hvězdy. Za zmíněný respekt k pokeru, a příjemný soundtrack ale nakonec za tři s odřenýma ušima. BTW - Solidní finanční propadák, po kterém to bude mít Hanson zatraceně těžké. You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary. ()

JJ.Gibson

Filmů s pokerovou tématikou, je velmi pomálu. Já teď viděl vlastně druhý, který se tomuto tématu věnuje (první byl Deal), tudíž se logicky nabízí srovnání. Lucky You je sice o rok starší, ale zato kvalitnější. Příběh je o něco poutavější než v Dealu a také zde hraje více sympatických herců a hereček. Jak už to v těchto filmech bývá, i zde bylo vidět několik profesionálních hráčů pokeru, což je vždy příjemné zpestření... ()

Herr_Flick

♠ ♥ ♦ ♣ Kultovní Rounders nebo Mavericka těžko někdo překoná. Curtis Hanson jako by se ani nesnažil a vsadil na americkou klasiku, vybral kolik se dalo z obou slavných předchůdců, nezapomněl dodat nějakou zamilovanou slečnu a laciné klišé je na světě. Novodobý tulák, talentovaný, avšak zbrklý Huck po vzoru Mela Gibsona shání peníze ke vstupu do turnaje všemi možnými způsoby, do cesty se mu připlete neodolatelná Billie a samozřejmě hodný, ale mazaný tatínek. Připomíná ti to něco? Nemluvě o tom, jak jednoduchý je příběh a očekávatelná pointa. Je s podivem, že jim není hanba vykrádat klasiky, vyplivnout toto a spoléhat na to, že milovníky pokeru okouzlí přítomnost největších pokerových mistrů a odvrátí pozornost od chyb a povrchní story. Naklepáno samozřejmě dostanou borci jako Chris Ferguson, Antonio Esfandiari, Phil Hellmuth, Johnny Chan, Mike Matusow, Doyle Brunson, John Juanda, Chau Giang, Erik Seidel, Sammy Farha, Berry Greenstein, Jennifer Harman, Ted Forrest, „kidpoker“ Daniel Negreanu a velá řada dalších. Slow roll střídá slow roll a obecenstvo aplauduje, příznačné pro celý film. Dvojité štěstí Lucky you spočívá v tom, že překonává alespoň ultrašmejd Shade, a že o rok později přišel na svět snímek Deal, který okopíroval úplně i Lucky you. Miluju poker, tohle ne. ♠ ♥ ♦ ♣ ()

kapsomut

Ještě jednu kartu a máš flush!!! :D Pokerových filmů je málo, proto dávám plný počet hvězdiček, ale samozřejmě ne jen pro to. 85% ()

fmash

Standardní drámo z Vegas, kde nikdo z herců neukazuje, co je v něm nejlepšího, ale dívat se na to dá. Nivelizační efekt českého dabingu, který z každého filmu zhlédnutého v televizi dělá jako by opakovanou záležitost, se rovněž nezapřel. Ale za to, že se hodinové sezení u pokerového hold'em dalo sledovat s ucházejícím (a hlavně nečekaným) napětím, zaokrouhluji nahoru na tři. ()

Meridius

Průměrnej film, ale protože mám rád poker, tak jsem si jednu hvězdu přisadil. A Robert Duvall je skvělej snad v každý roli. ()

roorybacky

Filmů o pokeru není mnoho, takže jsem vděčný za jakýkoliv, byť je třeba jen průměrný jako tento. Uvítal jsem, že například oproti Rounders je zde víc prostoru věnováno hře samotné i když ve značně zkreslené a zjednodušené formě oproti skutečnosti. Kdo zná poker, toho čeká nenáročná zábava, pro ostatní bude film pravděpodobně nudný. Romantická zápletka je zde přebytečná a nefunkční, ale chápu, že kdyby nebylo jí, ten film by si jiné diváky než hráče pokeru asi nezískal. Velká škoda toho patetického činu hlavního hrdiny na konci, to se opravdu nehodilo. Film celkem vtipně a trefně ilustruje pokerové prostředí Las Vegas, fenomén side-betting a nabízí nesčetná camea pokerových celebrit: Sammy Farha, Chau Giang, neustále konzumující Barry Greenstein, Ted Forrest, Jennifer Harman, Daniel Negreanu, Chris Ferguson, Antonio Esfandiari, John Juanda, Phil Hellmuth, Johnny Chan, Mike Matusow, Doyle Brunson a určitě mnoho dalších, kterých jsem si nevšiml... Mimochodem, Michael Shannon je NESKUTEČNĚ podobný Gusi Hansenovi - nevěřím tomu, že takový nebyl záměr. ()

Aljak

Pre mňa osobne dosť veľké prekvapenie. Poker som doteraz moc nechápal, ale mám pocit, že pri tomto filme som sa už ako tak do toho dostal. Vlastne asi tak 75% celého filmu sa točí len a len okolo tejto diabolskej hry, a keďže som doteraz moc filmov s touto tematikou nevidel, tak porovnať to síce neviem, ale mne sa to dosť páčilo. Aj keď som o tento film zakopol najmä kvôli Drew Barrymore, ktorá tu bola viacmenej do počtu - a to mi paradoxne až tak neprekážalo. Ten pohľad na pokrové stoly a neustále mihajúce sa karty a žetóny ma úplne pohltil. Ale nebol celý príbeh len o tom, ale veľkú rolu tu hral aj samotný vzťah syna a otca - čo bolo mnoho krát pekne vystihnuté aj prostredníctvom pokru. Veľmi som sa obával, že tým koncom to veľmi pokazia, napokon bol predsa len vydarený. ()

Martin741

Priemerny film, ktory je cely o kartarstve. Eric Bana /Black Hawk Down/ to dobre ustal, Curtis Hanson /L. A. -prisne tajne/ odviedol len rezisersku rutinu a nic viac. 60 % ()

shyster

Už jsou to dva měsíce, co jsem to víděl, a jediné, na co si vzpomenu, je ta cesta ze Student agency, že byla dlouhá a nudná. To opravdu není dobrá vizitka pro tento film. ()

Streeper

Já jsem si tenhle film užívala. Poker mi přijde zajímavý a řekla bych, že jeho pravidla jsem během filmu pochytila. Navíc sympatický a hezký hlavní herec po boku krásné Drew Barrymore. ()