Hráč pokeru Huck Cheever je brilantní, ale současně vznětlivý a podléhající emocím. Dokáže během chvíle vyhrát sto tisíc dolarů, ale stejně rychle o ně dokáže přijít. Ovládá všechna tajemství hry a má talent dokonale číst v lidech, který zdědil od nejlepšího z nejlepších - svého otce L. C. Cheevera, dvojnásobného světového šampióna. Nedokáže mu ale odpustit, že dal pokeru přednost před rodinou. Aniž si to uvědomuje, dělá vše pro to, aby ho porazil. Příležitost se mu naskytne v podobě nadcházejícího šampionátu. Potřebuje získat deset tisíc dolarů jako základní vklad. Zatímco se snaží získat peníze, střídavě vyhrává a prohrává, brzy se velmi zadluží. Narazí také na prvního člověka, v němž nedokáže číst a neví, co si o něm myslet. Je jím upřímná a poctivá Billie, která se chce v Las Vegas uchytit jako zpěvačka. Huck ji přitahuje, ačkoli si o něm nedělá velké iluze, protože zná patologické hráče. Scházejí se a Billie ho pomalu učí brát život a lásku stejně vážně jako karty. Pokud měl Huck naději, zahodí ji, když jí po společné noci sebere peníze na hru... (TV Nova)

fraktal

Tříhvězdičková podívaná (první za atmosféru, druhou za ústřední duo, třetí za absenci akce :) ), která mne ale nenudila ani na potřetí či počtvrté, čímž si vysloužila i čtvrtou, bonusovou hvězdu. Nicméně nepatří mezi filmy, které si pravděpodobně budete za týden pamatovat. ()

ecis

Joooj, neviem kto z filmoveho stabu rozhodol o dvojhodinovej stopazi tohoto filmu. Nepamatam si zu davno take natahovanie vo filmovej brandzi. Keby som nemal rad poker ako hru samotnu, tak by som aj urcite zaspal uprostred filmu. A neviem preco, ale Drew Barrymore mi bola tak nesympaticka. Stacilo vypustit zo scenara romanticku linku a film by aspon nabral "sportovejsi" nadych :) ()

mafish

Naprosto průměrný film, předvídatelný a plný klišé .... ale pro hráče pokeru v tom je ještě něco navíc. ()

dEst28

A zase ten poker.. O hodně lepší než Gambler, o hodně zajímavější s lepším příběhem. K tomu krásná Drew Barrymore a pro mě zatím docela neznámí Eric Bana, který zahrál svůj "poker face" velice věrohodně stejně jako je otec v tomto filmu Robert Duvall. Co mě potěšilo, že nechyběli ani opravdové hvězdy pokeru, které se třeba objevili jen na chviličku např. Daniel Negreanu, Doyle Brunson, nebo Barry Greenstein. ()

E lan

Není to žádná sláva, mezi hlavní dvojicí to moc nejiskří a závěr filmu je pěkně nudný (i když člověk pokeru trochu rozumí). Nicméně pro televizní sledování to není zas tak zlé... ()

DisneyCZ

Hlavní herec na mě prostě působí hrozně uměle a podle mého názoru poker ani nikdy nehrál - to by poznal i průměrný hráč (s Ericem Bana mám celkově problém i v ostatních filmech, ale to už bude asi subjektivní názor).. Příběh, který jsem si domyslel pomalu už od začátku a scény kolikrát o ničem na hodnocení tak asi moc nepřidají.. Na film Rounders prostě nic nemá co se týče této tématiky.. Co mě potěšilo bylo to, že režisér Young zahrnul do filmu opravdové profesionály, ale bohužel byli vidět opravdu málo.. U mě prostě víc jak 35% ani náhodou.. ()

10Domik10

Výborný a hlavne neuveriteľne výstižný film zameraný na poker texas holdem. Chápem to nízke hodnotenie, pretože si uvedomujem, že polovica ľudí hodnotiaca tento film v ňom bola stratená. Mne sa však tento film veľmi páčil či už hereckým obsadením (hl. Robert Duval) ale hlavne neustálim celostopážovým hraním pokru, výstižnými analýzami hernej taktiky, dokonalým vyobrazením fanatického, profesionálneho hráča (Eric Bana), odľahčením v podobe ľahkého humoru. Prevedenie tohto filmu netlačí na pílu a je veľmi realistické (mám na mysli kartové kombinácie). Nedá mi Lucky you neporovnať s filmom z rovnakého prostredia Oko bere, ktorý je podľa mňa minimálne o triedu slabší, aj keď ako vidieť na csfd to neplatí. 24.11.2012 Po druhom zhliadnutí Lucky you konštatujem, že som lepší film o pokre nikdy nevidel. ()

Miky10

Průhlednýýýýýý. Achjaj, až hrůza, fakt moc. Škoda, i tak solidní zábava, ale mohlo to bejt lepší no. ()

singone

Kdo má rád poker, tomu se bude film líbit a bude ho bavit, ale kdo poker nehraje tak tomu film nedoporučuji, protože dle mého stratí 118 min. života jelikož tenhle film nijak nevybočuje z řady. Já patřím mezi ty které film bavil :-) ()

Zajija

Něco na způsob Gamblera, možná s hvězdnějším obsazením to už je na každém, ale Štěstí ve hře na mě působylo velmi svěžím dojmem, bavilo mě. Oproti Gamblerovi je tu zapojen vztah otce a sina, který se dlouze vleče. I přez vše se na konec tento vztah zpraví a Cheever ( Eric Bana ) udělá dokonce i gantlemanský zához, jenž není stejně nic platný. Pro milovníky této hry a prostředí Las Vegas určitě doporučuji. 70% ()

Judy24

Dám vám dobrou radu - než si ten film pustíte, zamyslete se, jaký máte vztah k pokru. Já ho občas hraju, málo, ale dost na to, abych si uměla užít napětí té hromady scén s kartami v Lucky You. A že jich tam je opravdu požehnaně. ()

Cooller

poker mam rád, Robert Duvall je dobrý skutečně všude dál mě tam opravdu mile překvapil Robert Downey Jr. a ještě větším překvapením pro mně byl Michael Shannon který hrál mého oblibence v nechvalně známem boardwalk empire... toho jsem skutečně nečekal :) 3* za obsah + 1* za kvalitní obsazení ()

DJ Kritik

I keď je to predvídatelné, i keď tu hraje Drew Barrymore, tak ma film príjemne prekvapil. Nenásilné, svižné a vcelku milé zbližovanie otca so synom prostredníctvom hry v karty. ()

jojoping

Film je určný: A) Fanúšikom pokru - môžete tu vidieť množstvo skutočných hráčov pokra a nazrieť hlbšie do ich psychiky. B) Fanúšikom rodinných drám - rozvíja sa tu príbeh otca a syna. C) Fanúšikom romantických filmov - rozvíja sa tu príbeh dvoch osôb opačného pohlavia. D) Fanúšikom všetkých filmov - dobré herecké výkony ústrednej trojice hercov. Neodporúčam všetkým ostatným : dej filmu je klasické klišé, navyše, ak neovládate poker, budete okrátení o "vzrušujúce" karetné súboje, ktorým neporozumiete, odstrašujúca je aj zbytočná dľžka filmu. ()