Reklama

Reklama

Epizody(25)

Recenze (16)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

01. Speciální čarodějnický díl VII., 02. Dvojí stěhování, 03. Zuřící býk Homer, 04. Burnsovy otcovské lapálie, 05. Bart po setmění, 06. Rozdělený Milhouse, 07. Lízino rande s blbostí, 08. Hurikán Ned, 09. Homerova mystická cesta, 10. Akta S, 11. Pokřivený svět Marge Simpsonové, 12. Hora šílenství, 13. Himlhergotdoneveterkrucajselement, 14. Představují se Itchy, Scratchy a Poochie, 15. Homerova fobie, 16. Bratr z jiného seriálu, 17. Má sestra, má chůva, 18. Homer versus osumnácty dodatek Ústavy, 19. Důvěrnosti v základní škole, 20. Psí pozdvižení, 21. Stařec a Líza, 22. V tebe věříme, ó Marge, 23. Homerův nepřítel, 24. Filmy, v nichž si Simpsonovi zahráli, 25. Tajná válka Lízy Simpsonové ***** ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Období mezi 4. a 10. sérií je pro Simpsony doslova plodným rájem legendárních epizod a zrovna z dokonalé 8. řady se mi opravdu těžce vybírají ty tři úplně nejlepší. Stropem celé sezóny je rozhodně díl s názvem Akta S (flexibilita dabingu umožnila si udělat v Simpsonech legraci i z českého piva), nadále Lízino rande s blbostí a Homerova fobie. Ale mile rád zrovna k této řadě zabrousím v rámci jakékoli její části. ()

Nataniel73 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pre mňa osobne sa jedná o najlepšiu sériu celého seriálu. Viacero epizód z ôsmej série patrí k tomu najlepšiemu čo seriál ponúkol. Plný počet hviezd si rozhodne zaslúžili tieto časti: 1. Hurikán Ned (absolútna top epizóda ôsmej série a jedna z piatich najlepších celkovo) 2. Homerov nepriateľ (klasika s Homerom v hlavnej úlohe, ktorá sa dočkala aj pokračovania) 3. Mystická cesta Homera Simpsona (chili fest a vesmírny kojot v hlavnej úlohe) 4. You Only Move Twice (vysnívaný šéf pre Homera Simpsona dobrák Scorpio...alebo že by to bol masový vrah?) 5. Akty S (pán Burns v roli mimozemšťana a Homer ako jediný svedok na detektore lži...skvelými hláškami nabitá epizóda) 6. Moja sestra, moja opatrovateľka 7. Lízino rande s blbostí 8. Bart a Líza na vojenskej akadémii ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pre mňa zatiaľ najlepšia sezóna, kde som nedal všetkým epizódam plný počet asi iba zo snobstva. Niektoré diely sú na sto percent dokonalé a patria k tomu najlepšiemu, čo kedy aký seriál ponúkol, nielen Simpsonovci. Vybrať to najlepšie je pri tak nabúchanej sérii ešte ťažšie než minule. Ale máme tu Zúriaceho býka, Akty S, Poochieho, Osemnásty dodatok ústavy, Hurikána Neda... a vlastne úplne všetko. ()

Galerie (140)

Zajímavosti (114)

  • Když Abe Simpson vyleze ze křoví, tak má na kalhotách dvě díry. Při pronásledování želvy na nich má ale jen jednu díru. (Duoscop)
  • Pokaždé, když pan Burns zvedne telefon, tak se do něj ozve svým vlastním, osobitým způsobem. V této epizodě řekne: „Ahoj hoj.“ Vynálezce telefonu Alexander Graham Bell navrhoval, aby se slovo "ahoy-hoy" stalo běžným telefonním pozdravem. Předběhl ho však jeho konkurent Thomas Alva Edison se svým "hallo". (Alfréda)
  • V epizodě se objeví jeden ze scenáristů Simpsonových John Schwartzwelder. Ten se nikdy neukázal na veřejnosti, odmítal dělat rozhovory a nezapojoval se ani do nahrávání audiokomentářů k DVD Simpsonových. Fanoušci si tak kladli otázku, zda Schwartzwelder vůbec existuje, a jeho jméno v titulcích pokládali za pseudonym kolektivu autorů. Tvůrci proto Schwartzweldera ukázali alespoň v kreslené podobě. Jedná se o vousatého pacienta v psychiatrické léčebně, jenž před Simpsonovými rychle zabouchne dveře. Na konci epizody je osvobozen a lid jej vítá cedulí s nápisem: „Free John Schwartzwelder“ („Osvoboďte Johna Schwarztwelda“). (Alfréda)

Reklama

Reklama