Reklama

Reklama

Ein Kessel Buntes

(pořad)
všechny plakáty
Hudební
Východní Německo, 1972, 118x120 min

Účinkují:

Karsten Speck (moderátor), Lutz Stückrath (moderátor), Gojko Mitić, Marianne Wünscher, Jiří Korn, Karel Gott, Gitte Hænning, Helga Hahnemann, Amanda Lear, (více)

Obsahy(1)

Estrádní show východoněmecké televize (1972-1992), přímým přenosem přenášená do řady socialistických zemí, plná rozmanitých evropských umělců, různých formatů, včetně špiček naší zábavy. V pořadu se objevily i hvězdy světového formátu ABBA, Bonnie Tyler a později třeba Kylie Minogue. (Hadža)

Recenze (41)

Lima odpad!

všechny recenze uživatele

Východoněmecká socialistická show, která se stala synonymem špatného vkusu. Ale když se podívám na nabídku TV NOVA, je zřejmé, že se toho po letech příliš nezměnilo. Například takové GO-GO ŠOU, nebo podobné blitky - ty jakoby EKB z oka vypadly. Ale kdo se na to proboha dívá? Já nikoho takovýho ve svém okolí neznám. ()

ScreamJay odpad!

všechny recenze uživatele

Já se vůbec nedivim, že soudruzi z NDR dělali věčně někde chybu, když veškerá jejich kreativita poklesla do oblasti řitního věnce. A kdo se z toho nepo*ral, ten se diví dodnes. Ruku na srdce, doba byla jaká byla a s tím vkusem to v oficiálních směrnicích nikdo moc nepřeháněl, ale vážně tohle mohlo někoho bavit? Samej bratwurst, kamaše, tepláky, foukaný trvalý a tuny budovatelských flitrů. ()

Reklama

Ej Hlemýžď 

všechny recenze uživatele

Až odstranili z programu ty tři dialektiky se svým žvaněním, tak se na to dalo trochu dívat. Dá se i s úspěchem tvrdit, že to byl v tehdejší době prestižní pořad, tedy hlavně pro umělce z tábora míru, kteří tam směli vystupovat. Ale hlavně jsme na to hleděli v naději, že se tam objeví nějaký západní umělec, což se občas stalo. ()

dyfur 

všechny recenze uživatele

Na tú dobu vynikajúci program,ktorý by iste obstál i pri súčasnom uvedení.(Pri dnešnom marazme iste ) Bolo to také o tri triedy vyššie Televariete. Človek musel pretrpieť pokec i nudne čisla napr.cirkusove,aby tam bola nejaká zahraničná hviezda dobre pamätám skupinu Goombay Dance Band -a jej vtedajšie hity.Nebolo to až tak zlé aký zlý priemer to tu má.Boli by ste viacerí prekvapení. ()

jahol 

všechny recenze uživatele

Původně jsem dal odpad, ale pak jsem si uvědomil, že 1)ta úplně první série pořadů nebyla tak zlá, byla svým způsobem dobře myšlená a ukázala nám pár interpretů, na které český socialistický divák neměl nárok (pak se to ovšem totálně zvrhlo, došly peníze a průměrné zpěváky nahradili zpěváci podprůměrní a sovětští) 2)řada artistických čísel byla vynikajících 3)občas probleskl komunální satirou odlesk skutečného humoru. Rozhodně ten pořad nebyl horší než jiné věci, které v telce tehdy šly a nemyslím si, poněkud kacířsky, že byl horší než řada estrád současných.... ()

Galerie (7)

Zajímavosti (4)

  • Pořad měl 113 epizod, které byly vysílány 6krát ročně. (M.B)
  • Název Ein Kessel Buntes lze přeložit jako "kotlík plný zábavy". (M.B)
  • Pořad uváděli Manfréd Uhlig, Lutz Stuckrath a Horst Vobbert, v červenci 1981 pak Jiří Korn a Helena Vondráčková. (M.B)

Reklama

Reklama