Reklama

Reklama

Ein Kessel Buntes

(pořad)
Hudební
Východní Německo, 1972, 118x120 min

Účinkují:

Karsten Speck (moderátor), Lutz Stückrath (moderátor), Gojko Mitić, Marianne Wünscher, Jiří Korn, Karel Gott, Gitte Hænning, Helga Hahnemann, Amanda Lear (více)

Obsahy(1)

Estrádní show východoněmecké televize (1972-1992), přímým přenosem přenášená do řady socialistických zemí, plná rozmanitých evropských umělců, různých formatů, včetně špiček naší zábavy. V pořadu se objevily i hvězdy světového formátu ABBA, Bonnie Tyler a později třeba Kylie Minogue. (Hadža)

Recenze (41)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Vždycky, když už mám pocit, že jsem viděla všechno, tak objevím cosi atraktivně perverzního v téhle show. Je to bezedná studnice šokujícího a nečekaného. A v tom je cosi unikátního a nezaměnitelného. Někdy je to jako sledovat autonehodu, jindy zase jako fandit Jitce Zelenkové v náručí Africa Simoneho. Německé verze Kamélií nebo Gotťáka s Vondráčkovou probudí z letargie za všech okolností. ()

evangelik 

všechny recenze uživatele

...to byly doma vždycky v sobotu protáhlé obličeje "když se zjistilo", že večer je v televizi tahle východoněmecká šou. Pamatuji si, že překladatel nazýval ty 3 chlápky s pračkou co to uváděli "dialektiky" a že se jmenovali Horst, Lutz a Manfréd. Ještě si pamatuju, že tam vystoupil Neckář s písničkou (v němčině) krokodýl Kleofil a ostravské Buřinky s Beruškami s písničkou "My jsme ti ostravští chachaři" v (pravděpodobně otřesném) německém překladu... ()

Reklama

jahol 

všechny recenze uživatele

Původně jsem dal odpad, ale pak jsem si uvědomil, že 1)ta úplně první série pořadů nebyla tak zlá, byla svým způsobem dobře myšlená a ukázala nám pár interpretů, na které český socialistický divák neměl nárok (pak se to ovšem totálně zvrhlo, došly peníze a průměrné zpěváky nahradili zpěváci podprůměrní a sovětští) 2)řada artistických čísel byla vynikajících 3)občas probleskl komunální satirou odlesk skutečného humoru. Rozhodně ten pořad nebyl horší než jiné věci, které v telce tehdy šly a nemyslím si, poněkud kacířsky, že byl horší než řada estrád současných.... ()

dyfur 

všechny recenze uživatele

Na tú dobu vynikajúci program,ktorý by iste obstál i pri súčasnom uvedení.(Pri dnešnom marazme iste ) Bolo to také o tri triedy vyššie Televariete. Človek musel pretrpieť pokec i nudne čisla napr.cirkusove,aby tam bola nejaká zahraničná hviezda dobre pamätám skupinu Goombay Dance Band -a jej vtedajšie hity.Nebolo to až tak zlé aký zlý priemer to tu má.Boli by ste viacerí prekvapení. ()

bjjoba 

všechny recenze uživatele

na roky 70. - 80. to bol jeden excelentny televizny hudobny program televizie NDR s vybornymi spevakmi, skupinami, pesnickami, ktory sa vynimal na obrazovkach vtedajsej televizia aj v ceskoslovensku. Vyborne sa tam ukazali aj Karel Gott, Helena Vondrackova, kori boli v nemeckych krajinach velke hviezdy, najme Gott. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (5)

  • Pořad měl 113 epizod, které byly vysílány 6krát ročně. (M.B)
  • Název Ein Kessel Buntes lze přeložit jako "kotlík plný zábavy". (M.B)
  • Pořad uváděli Manfréd Uhlig, Lutz Stuckrath a Horst Vobbert, v červenci 1981 pak Jiří Korn a Helena Vondráčková. (M.B)

Reklama

Reklama