Brutální gangsterka, která má v prvních pěti epizodách, které má na svědomí většinou Gareth Evans, parádní akční scény. Pátý díl je naprostý masakr, škoda, že nějak podobně neproběhl závěrečný díl s pořádným zůčtováním. Později se více řeší vztahy mezi postavami a další věci kolem byznysu, krvavé scény nechybí, ale už to není tak vymakané. Celkově spokojenost, i když závěr není úplně top. Doufám ve druhou sérii, kterou by si střihl Evans komplet.(20.6.2020)

• Dandy95

Akce - top, story - bottom. Toto je hodne subjektivni hodnoceni, protoze co se tyce produkcnich kvalit serialu, tak jsou Gangs of London hodne vysoko. Aktualni hollywoodsky akcni blockbustery se nemuzou rovnat tomu, co predvadi Gareth Evans na poli akcniho zanru (epizoda 5 obzvlast. Nejlepsi dil serialu jednoznacne.). Na druhou stranu pribehova cast je hodne slaba a i kdyz serial urcite nenudi, tak pusobi hodne nedotazene. Zvlast posledni epizoda. Navic celkovy serial je neuveritelne zbytecne brutalni a pusobi hodne groteskne. Kazdym brutalnim vizualem mi Evans pripomina, ze jenom zakryva scenaristickou trabli s budovanim solidniho pribehu. Je to pokus o kombinaci Game of Thrones s Raid a prenest je do Londynskeho podsveti. Ja jsem ale moc velka citlivka na to, abych si tohle uzil.(19.6.2020)

Gareth Evans servíruje v 9 hodinách gangsterský Opus Magnum a je to událost roku možná i století. Evans se režijně evolvoval snad o 2 úrovně a natočil nám silný osudový příběh s hutnými charaktery, poutavým příběhem, úžasnou akcí, kde násilí dostává absolutně jiný a nový rozměr. Boss britské mafianké rodiny je zastřelen a syn pozastavuje všechen obchod a vydává se do války za pachatelem a pomáhat mu bude Sope Dirisu, což je policista v utajení i hlavní hrdina. Evans opravdu natočil nejlepší gangsterku od Scarface, kde každá postava vypadá jako opravdový Gangster nikoli herec a sešla se zde velká skupina rodin. Britští gangsteři, Britští cikáni, Irové s flintama, Nigerijci s mačetama, vycvičení Turci, Dánská speciální jednotka a další. Osudovost z toho stříká na všechny světové strany a Evans baví i zajímavými zvraty a podrazy. Raidovská Akce je opět absolutní skvost. Soubojů je sice méně, než by se čekalo, ale když na ně došlo, tak patří k tomu nejlepšímu v žánru a vynikající jsou i přestřelky, které svou reálností vyrážejí dech. Řekl bych, že každá jedna akční scéna už teď nese kultovní nádech. Krom klasické akce zde dojde i na mučení ( trhání nehtů a zubů včetně) a hodně nepříjemných způsobů jak zabít člověka ( zabetonování zaživa či poprava střelnou zbraní používaná na jatkách k zabíjení kráv byla síla). Vrcholem je pro mne 5 díl, což je 35 minutový Home Invasion a je to takový masakr, že jsem si nadšením málem urval hlavu. Nádherných infarktově strávených 9 hodin, kde jsem se potil, řval, fandil a nemálokrát koukal s otevřenou bránicí. K seriálu mám výtku pouze jedinou a to, že od 5. dílu Evans předává režisérské křeslo Xavieru Gensovi a ten se soustředí spíše na příběh a vývoj postav. Doufám, že se seriál dočká 2.série. Příběh*****, Akce*****, Humor>Ne, Násilí*****, Zábavnost*****, Hudba****, Vizuál****, Atmosféra*****, Napětí*****. 10/10:(4.5.2020)

Myslel jsem si, že to budou Peaky Blinders z 21. století, ale Gangs of London rozjíždí trochu jinou hru. Oba seriály jsou úžasný! GoL nám nabídne mnohem víc akce a větší koncentraci nechutných scén. A že je akčních scén s geniální kamerou a choreografií každý díl požehnáně (MMA fight Elliot vs "Řezník" byl jeden z nejlepších 1v1). Postavy umírají jak na běžícím páse, ale během první série si jich člověk oblíbí spoustu. Postavy jsou skvěle napsaný a v řadě pro mě neznámých herců je jich většina on point. Líbil se mi vývoj Seana, Alexe a Elliot mluvi sám za sebe, absolutní blázen.(20.5.2020)

Čím dále seriál pokračuje, tím méně zajímavé to je. Začátek výborný, ke konci už jsem se v tom ztrácel, nebavilo mě to a přišlo mi to zbytečně moc upovídané. Souboje a akce výborná, přírodně surová a krvavá, ale i s tou se tady nesmyslně šetřilo. Kvalitní seriál, ale za mě promrhaný potenciál. Souhlas s komentáři: Ouwen a Lacike(25.6.2020)

• - Seriál je založen na méně známé stejnojmenné videohře, která vyšla na PSP. (radecacek)

• - Režisér Gareth Evans měl původně točit pouze film. Pro seriál se rozhodli hlavně z důvodu toho, aby mohli lépe vykreslit postavy a celý mafiánský svět. (radecacek)