Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

silentname odpad!

Je pravda, že je opäť na čo pozerať. Takže ak máte radi film plný sexu a erotických scénok obohatené popovým soundtrackom, tak toto je presne film pre vás. Inak... neviem čo moc na tomto filme vyzdvihnúť. Úprimne je asi jednoduchšie si z neho robiť srandu než ho chváliť. "365 Dni: Ten Dzień" je pokračovanie veľkej filmovej klasiky poľskej kinematografie "365 Dni". A úprimne, je to v jadre asi ešte horšie, než naposledy. Absolútne ustrelený príbeh, začína to v úplne inom bode než posledný film skončil, takže už sa len dozvieme ako to dopadlo... a potom asi prvých 40 minút len budete sledovať jednu sexuálnu scénku za druhou. A okrem toho svadbu s "Ave Maria". Úprimne, s tým, že Massimo je mafián som sa rozhodol trošku pozmeniť soundtrack a miesto toho som išiel so starým dobrým "Diablood 666. A dokonca to tam pasovalo. A postupne som si aj pri tých sex scénkach menil soundtrack. To už bol taký challenge. Dať do každej scénky inú skladbu, ktorá hovorí o sexe. Aby sa proste s tým film nepáral. Takže ak chcete mať môj soundtrack, dajte si do toho skladby ako "Help Me Dr. Dick" , "Satisfaction" , "Freeekalebo "Closer". Úprimne to robí celý film oveľa vtipnejší. Keď sa do toho ale dostane reálny príbeh, tak poznáte, že dokopy to ide skrz klišé do nových konfliktov a do ľúbostného trojuholníku a podobne. Vlastne nič nové. Dokopy mám pocit, že tento film vznikol aj len z toho titulu, aby mohla Anna Maria Sieklucka mať dostatok sexu a ešte si za to nechať zaplatiť a dať na film. Neviem čo viac ani povedať. V podstate to spĺňa do bodky všetko čo od toho divácka základňa chce vo všetkom. A podľa toho to aj patrične ocením. Hodnotenie: F ()

Spiker01

První díl mě svým zvráceným způsobem vlastně celkem bavil a přišel mi jako lepší a odvážnější verze Padesáti odstínů, které byly úplně k hovnu. Dvojka sice přesně ví, že diváci chtějí tolik sexuálních scén, kolik to jen jde, ale čeho je moc, toho je příliš. A v druhé půlce se to zvrtne už do úplné parodie a to ještě čekám, že trojka vůbec na TEN konec nenaváže (stejně jako mi bylo připomenuto, že dvojka nenavazuje na jedničku). Snad jen ten Simone Susinna mě tu bavil. Do černé nepůjdu, na druhou stranu čistý průměr a přestřelená míra rajcovnosti. ()

TedGeorge odpad!

Milenci Laura a Massimo jsou zpět a znovu si to rozdávají úplně všude. Pokud jste masochisté, kteří schválně konzumují špatné filmy, nebo jste prohráli sázku a rok se nesmíte dívat na porno, sequel 365 dnů vás asi uspokojí. Všichni ostatní utíkejte pryč, protože polská „romance" je ještě horší, než si myslíte. Netflix by se měl sakra rychle vzpamatovat. ()

kingik

Jacku, ukaž svého jacka! A ono nic. Polská kinematografie nebyla od dob Čtyři z tanku a pes explicitnější. I tentokrát má divák o zábavu postaráno, a nejvíce se zabaví takzvaní počtáři, tedy kategorie diváků, která ráda počítá kolikrát se za film objeví přirození. Psí kulky z válečného seriálu nahradil klín Anny Marie Sieklucke, jehož chuťové kvality testuje Michele Morrone. Italský hřebec a polská klisna jsou v pokračování hitu od Netflixu sezdaným párem a užívají si vrchovatě sexuálních hrátek. Ovšem na scénu nečekaně vstupuje nevěra z mužovi strany, také (španělský) zahradník, který tentokrát není vrahem, a v ohrožení je i letité příměří mezi dvěma sicilskými mafiánskými klany. A na závěr přijde nečekané rozuzlení celé zápletky (spoiler - s dvojníky). A nečekaný závěr celkově pozvedává nevyrovnané divácké dojmy. Kdyby film stále neměl náběh do částečně parodické telenovely, určitě by se dal brát více vážně. Takhle je to spíše erotická (skoro) fraška protkaná afektovanými pop songy a zpomalenými záběry koitu, přičemž nechybí příjemný vizuál a kvalitní kamera. A nad všemi atributy trůní Anna Maria Sieklucka, která svým pružným tělem zastíní tvůrčí nedostatky. A s výpomocí lepých kolegyň Magdaleny Lamparske a Nataszi Urbanska je to taková provokativnější reklama na ženské půvaby, kterých v polských končinách je zjevně přehršel. Takže proč si neudělat filmový výlet za sluncem, mořem a sexem. 7/10 ()

Dzeyna

Opět je na co koukat, což je super. Nicméně příběh je trochu slabší. A ty umělé řasy taky nebyly úplně potřeba. ()

Arsenal83 odpad!

Pokračovanie filmu horšieho než 50 odtieňov šedej. Poľská kurva a sadistický udenáč. Dej nijaký, v jednom kuse len mrdajú . ()

Chrustyn odpad!

Populární soft peklo, které mizernou úroveň stanovenou prvním dílem, posunul ještě hlouběji. Herecky na úrovni nejlacinější argentinské telenovely a celkově nefunkční po všech směrech, co dělají film filmem. ()

BMW12

První hodinu jsem si říkal, že ten film snad nemá vůbec žádný scénář! Divák opravdu celou hodinu sleduje jenom sled erotických scén, které jsou navíc často prostříhávány, takže si je vůbec neužije, a děj filmu, nějaká hlavní dějová linie, zde úplně chybí. To jsem snad ještě u žádného filmu nezažil. Až po hodině se konečně začne něco dít, kdy Laura odjede se Španělem, a tak alespoň tato krátká část je trochu zajímavá. ()

ARI50

Tak jak jsem jedničku kritizoval, tak dvojka byla úplný opak. Erotické scény bomba, kdo zažil pochopy jak je to dobře udělané, tomuhle se říká pravá chuť sexu. Oba dva herci už se mi podobaly mnohém víc jak minule, příběh o dost lepší jak jeho předchůdce. Všechno se změnilo a zlepšilo. Spousta skvělé hudby, místo na natáčení bylo skvělé, jediné co bych fakt vytknul je obrovské nechutné brýle při každé příležitosti, nevím co je to za modu čím větší ti odpornější ale to byl jediný hnus na který se nedal koukat. ()

MoiJe

Pridlhé scény medzi prirážačkami, totálně o ničom. Simone Sussina je ale najkrajší model, akého som videla. Podobný wow efekt ako kedysi Cameron Diaz v Maske, človek len ostane zírať. ()

M.i.k.e odpad!

jak to jen...jednička byla špatná, ale oproti druhému dílu to byl výpravný film plný zajímavého děje. Dvojka totiž nemá vůbec nic. Začínáme svatbou hlavních "hrdinů", načež následuje cca hodina ve které se dvě třetiny času souloží a jedna erotická scéna stíhá druhou. V tomhle případě bych neměl nic proti za předpokladu kdyby bylo na co koukat.Jenže ono není.Nesympatický Rumun je ještě víc nesympatický a hlavní hrdinka (jejíž jméno sem úspěšně zapomněl) je sice hezká, ovšem její sexuální scény mají prakticky nulový masturbační potenciál a kdybych koukal hodinu na porno, dalo by my to víc jak po stránce erotiky, tak i po té dějové.Pak ale přijde zvrat kdy "Ona" nachytá Rumuna s jinou, okamžitě ho opustí a uteče se zahradníkem (se kterým má sex jen jednou - nebo se jí možná zdál).Načež přichází další velký mindblowing zvrat, kdy je nám odhaleno - pozor veliký spoiler - že Rumun má zlé dvojče a celé to byl jen "promyšlený" kompot dvojčete a bývalé Rumunovi přítelkyně...asi.Anyway. Druhá hodina filmu nenabízí vůbec nic (už se ani nesouloží) a libovolná mexická telenovela je oproti tomuto dni high quality TV. To úplně nejhorší pak přijde v úplném závěru, protože díky tomu jak vše dopadlo ve mě začalo klíčit podezření, že v tom tvůrci chtějí pokračovat a dříve nebo později přijde i třetí díl. Až přijde tak mě asi i tentokrát přemůže zvědavost už jen proto abych zjistil jestli se tohle celé dá posunout ještě níž a abych třeba pochopil - nebo mi někdo vysvětlil - co přesně že by se ženám na tomhle mělo líbit...5% ()

Streeper odpad!

První film byl alespoň nějak zajímavý, hlavně dobře zpracovaný, co se erotických scén týká, tohle je strašný. Ať už jako příběh nebo zpracování erotických scén. Většinou mi to přišlo, že se divám na opravdu dlouhý erotický hudební vidoeklip. Všechno, co bylo na jedničce jakž takž koukatelný tady úplně zazdili a za mě to bylo naprosto zbytečných 110 minut, které jsem tomu věnovala. ()

Johnny.ARN

Ako, jednotka nebol film roku, ale ten feeling príbehu Kráska a zviera v podaní pre dospelých bol fajn nápad. Malo to nejakú energiu, dráždivosť, prekvapivý záver. A ja sa len pýtam, prečo, pre krista, vzniklo toto? Absolútne žiadna atmosféra, samoúčelné scény bez zmyslu a významu, stále tie isté cecky a tupota zápletky, čo prerazila dno. Do toho stále nejaká latino hudba a spomalovačky z vody, auta, pri západe slnka, stále dokola. Nič nie je horšie, ako keď vám tupota scény zničí predstieranú erotiku. Možno okrem Romany Tabak a tej druhej, ktoré nehlasovali. To mi dnešok pokazilo snáď ešte viac ako tento snímok. Jedna len za tie autá. 1 z 5 ()

neoBlast odpad!

Až vám bude někdo tvrdit, že Rocky IV je jenom nekonečná montáž, tak se prosím jenom trochu nenápadně usmějte, bez jediného slova zapněte na Hellflixu 365 Days sequel a tiše odejděte z místnosti. Rozhodně se na film nedívejte bez studijních důvodů, protože toto je "filmové" peklo. Prvních 14 minut obsahuje asi 4 věty dialogů, 3 intimní scény a zhruba 56 minut podmanivého soundtracku, který vás má naladit na jízdu vašeho života. Já rozhodně nezapomenu. Mimochodem film obsahuje tolik licencované hudby, že budete přemýšlet, jestli tohle produkoval Netflix nebo Spotify.   10 % ()

Pavlínka9 odpad!

Proč podruhé :D :D Jeden díl nestačí a já se obávám, že ani dva nebudou :D Je to s*ačka na druhou s mnoha scénami sexu a vážně nechápu, že to bude asi na pokračování :D ()

hroubek

Čekal jsem, že to bude stejná blbost jako první díl (blbost u které vypnu a nebudu muset nic řešit). Spletl jsem se. Tohle je ještě větší kravina, které český dabing nasazuje pomyslnou korunku - co věta, to perla. Vypil jsem při filmu pět dvanáctek, a ani v mírná opilost tomu nepomohla. Nekoukat, nebrat a dělat cokoliv jiného. ()